slv.ungurury.ru

Maže LAS koprive: SO in se ukvarjajo s sivimi lasmi

Pozdravljeni, dragi, "Babica!" Mnogi starejši ljudje sramujejo svoje sive lase, in nenehno išče recepte je ustraneniyu.Deystvie vsa zelišča sem nenehno počutim v njej, preveri njihov učinek na telo. Nekega dne, medtem ko je v Rusiji, Smolensk regiji, za delo, hodim na iglasti gozd, sem prišel čez goščavi koprive koprive. Bila je visoka in zelo pekoč, ampak še vedno sem narval.Pridya domov, utrujen od obrata z vrelo vodo, in začel Masiranje izhaja infuzijsko lase. Postopek poteka zvečer in zjutraj, pogledam v ogledalo, sem bil prijetno presenečen, glede na to, da sem imel manj sivih las. Še bolj sem bil presenečen, da moji tovariši pri delu. Ko je videl črnino moje lase, so se odločili, da sem jih naslikal. Ne pereubezhdaya njih ta večer ponoviti postopek. Rezultat je presegel vsa pričakovanja - sive lase popolnoma sive ischezla.Sovetuyu vsa sredstva poskusiti. Prepričan sem, da vam ne bo žal. Uporablja se za drgnjenje v las napar koprive treba nasičena. Poskusi, glavna stvar - ne bodi len in ne izgubijo potrpljenje. Toda redno jedo koprive infuzijo, varijo kot čaj, bistveno izboljšali zrenie.Ya zelo veliko okoli nas rastlinski svet, saj je to v veliki meri odvisna naša življenja, naše zdravje in dolgoletie.Sosna, na primer, odpravlja bolečine v srcu, znižuje krvi tlak in stanjša gosto kri. Pour kozarec vrele vode ščepec zdrobljenih borovih iglic, pustite, da se pivo, da se ohladi, sev in pijačo 0,5 skodelice zjutraj na tešče in zvečer pred spanjem za izboljšanje sostoyaniya.Svekla rdeče pomaga visok krvni tlak. Ko sem kuhano eno korensko težo približno 300 g, in nato pojedli polovico tega. Pritisk 140/100 do 110/60 sesedel. Sem tudi čutil vrtoglavico in slabost. Možno je, da nisem bolan od tega, in iz velikega števila zaužitih pese, ampak rezultat je očiten. Vedno sem gledal za tlak in ne dovolite, da ga dvigne nad 130 / 80.Zhelayu vseh zdravja in dolgega življenja.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Barvanje las domaBarvanje las doma
Je našel način za spopadanje s sivimi lasmiJe našel način za spopadanje s sivimi lasmi
Ljudsko zdravilo za sive laseLjudsko zdravilo za sive lase
Paint sive lase. Kaj je najboljše barve barve nad sivo las?Paint sive lase. Kaj je najboljše barve barve nad sivo las?
Niz las ali kako izboljšati stanje lasNiz las ali kako izboljšati stanje las
Kaj storiti s prvim sive lase?Kaj storiti s prvim sive lase?
Kaj lasje barva barve preko sive lase?Kaj lasje barva barve preko sive lase?
Semena koprive za odstranjevanje dlak. KomentarjiSemena koprive za odstranjevanje dlak. Komentarji
Barvanje sivih las z naravnimi barviliBarvanje sivih las z naravnimi barvili
Koristno je, ali je ricinusovo olje za laseKoristno je, ali je ricinusovo olje za lase
» » » » Maže LAS koprive: SO in se ukvarjajo s sivimi lasmi