slv.ungurury.ru

TEA petih travo in videl Botkin bolezen popolnoma mučile

Pozdravljeni, "Babica!" Njegova malo izkušenj in želim predlozhit.Mne je bil dvakrat bolan z boleznijo Botkin. Po odpustu iz bolnišnice še enkrat recidiva ni bilo, odločili podpreti zeliščni zdravje. Pregledane knjige o zdravilnih rastlinah, izbrati pravo, in sem začel z zdravljenjem. Zdrobimo in zmešamo 1 žlica Šentjanževka, smilja, origano in meta ognjiča, dodal 10-15 zdrobljena boki, poplavila ves večer v termo 2 litra vrele vode in pustite čez noč, da napolni. V dopoldanskem možganov in pil na prazen želodec 30 minut pred jedjo 0,5 skodelice infuzije. Potem ga je videl čez dan namesto vode pred in po jedi. Ponoči spet sveže pivo infuzijo, in tako se ponavlja vsak dan. Sprva se je zdelo, grenka, ampak s časom sem se navadil. Videl sem infuzijo za dolgo časa, in zdaj se uporablja včasih. Propil 6 mesecev, odšel v bolnišnico, da je treba preveriti. Zdravnik, ki je v ZDA nekajkrat gledal na kartici, nato zaslon, nato pa me je, nato pa vprašal: - Ali sta bolna Botkin bolezen sluha moj pritrdilen odgovor, je bil presenečen, potem pa rekel, da sem imel v celoti? zdrava jetra. Zato priporočam vsem, ki imajo težave z jetri, piti to infuzijo. Zagotavljam vam, ne bo vam žal. Sem že dolgo izbrisana iz registra, in sem jedel ocvrte in mastne, in nobenih zdravstvenih težav ne pride. Držim se v formi to čudovito zeliščni ekstrakt - samo pivo včasih pyu.Mnogim ljudje veliko težav daje prhljaj. Uporabljajo posebne drage šampone, vendar problem ostaja. Svetujem vam, da uporabljate za odpravo prhljaja folk pravna sredstva. Rub močno korenine las za 2-3 uri pred pranjem las 100g domače maslo in kravato glavo z brisačo ali robček. Na koncu želenem času, umijte lase kot običajno. Teden dni kasneje, ponovite postopek, in boste pozabili na prhljaj za vedno. Če nenadoma spet sama razglasila, še enkrat, s tem orodjem. Zato sem se znebila prhljaja kot otrok, in, hvala bogu, ni nikoli nimam ne bylo.Predstavitelnitsam nežnejšega spola, ki trpijo zaradi ginekoloških bolezni, svetujem, da se obravnavajo kirkazona. Obrat je treba pripraviti med cvetenjem, nasushit, nato kup sesekljane suhe trave, prelijemo z vrelo vodo, zaviti posodo s krpo in pustimo 2-3 ur. Zvečer pred spanjem prosprintsevatsya tem toplo infuzijo, in pojdite v posteljo. Dovolj je 2-3 postopkov vsak večer obnoviti tem zdravje, vendar je bolje, da se obravnava več biti prepričani rezultate.Ochen mnogi trpijo zaradi ekcem. Jaz sem na desni strani je bilo preveč. Dve leti mučili z izvajanjem vsa navodila zdravnikov, vendar ekcem ne izgine. Nekega dne, sem slekel povoj roke, se je začela umivati ​​z "beline" spodnje perilo. Po diplomi iz perila, sem se počutil kot moji bolnih strani posuši, in jo zamazan z mazilom "sinaflana". Veseli rezultat, ki so razporejeni na naslednji dan v 1 liter vroče vode, 2 žlici "beli" in začetek mokrega povoj v raztopini, in nato temeljito sperite prizadeta ekcem jih postavite. Postopek izvedemo 10 minut, nato speremo pacientovo roko v toplo čisto vodo in obrišemo do suhega predelani mazilo "sinaflana". Kmalu ekcem in ni sledu. Čez nekaj časa je bila ustanovljena na moje matere noge. Več postopki z uporabo "belih" in rešitev mazilo "sinaflana" Dovolj je, da telo ji je izbil. Isti recept in pomagal eden od mojega dobrega prijatelja, ki zaradi ekcema na noge, tudi v vročih poletnih šel v nogavicah. ji svetovali, sem izkoristiti moj recept. Trajalo 6 tretmajev, da se znebite rane, ki jo je mučenih več let. Lahko se uporablja za mazanje, ne samo "sinaflana", ampak mazilo tetraciklinu. Tudi dobre pomogaet.Budu zelo vesel, če bodo moji recepti prinesla vsaj nekdo koristi. Jih ne dvomim, vse od njih s pozitivnimi rezultati večkrat preverjeni.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Fibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstraniteFibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstranite
Fibroidi, bolezni dojk, polipi, ciste, kateremkoli tumorjaFibroidi, bolezni dojk, polipi, ciste, kateremkoli tumorja
Kako pomiriti & laquo; vojno & raquo; v želodcuKako pomiriti & laquo; vojno & raquo; v želodcu
S čiščenjem organizem hepatitisaS čiščenjem organizem hepatitisa
Lyamblioznoy holecistitisLyamblioznoy holecistitis
Rad bi povedal, kako je MIND bolezen pomiritevRad bi povedal, kako je MIND bolezen pomiritev
Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,
Bodite pozorni na urinske inkontinenceBodite pozorni na urinske inkontinence
Z nespečnost kos uporabo ZeliščniZ nespečnost kos uporabo Zeliščni
Zelišča pomirjajo živci in nespečnost oditiZelišča pomirjajo živci in nespečnost oditi
» » » TEA petih travo in videl Botkin bolezen popolnoma mučile