slv.ungurury.ru

Sovraštvo, zamere prašne - z ljubeznijo in radostjo, ljudje živijo

Pozdravljeni, "babica!"

Bog blagoslovi vsakogar, ki je napisal v "babica!" To slavno kohorta avtorjev in sem se odločil, da se pridružijo.

Veliko ljudi trpi zaradi prehladi. Zelo preprosto ustavi bolezen na začetku svojega razvoja. To je potrebno le, ko izdihnete dal, kolikor je mogoče jezik, in vdihavanje ga pripravi. In tako je 10-12 krat. Garantiram 100% okrevanje.

Toda dnevno pranje bolniki oči njeno toplo dnevno urin ne bo razvoj sive mrene. Druga poskusite zjutraj po zbujam ni takoj odprl oči. Pomaga tudi celjenje.

Na splošno, za ohranjanje in krepitev zdravja nikoli sebe in druge kritizirajo, z ljubeznijo mislijo vsak utrip njegovega telesa. Naučite se odpuščati in pustiti vseh slabih stvari, odpira vrata v duši ljubezni. Izkoreniniti sovraštvo in zamere - vire bolezni. Naučite se živeti z ljubeznijo in veseljem. Ko ljubimo, naše življenje postane tako lepo, da besede ne morejo vyskazhesh. To je treba ponavljati v nedogled: "Življenje je večna in polna veselja. Veselim se vsakega novega trenutka življenja. " Ta odnos, iskrena prijaznost, ljubezen do sebe in drugih, lahko pomaga zaustaviti napredovanje bolezni.

Vedno dobre volje, nežen, gub koža, vsako jutro zbudi, vendar ne odpri oči, previdno obrišite členkov palce svojo podglazya. Močno ne kliknite! Ali ga lahko, ampak čvrsto kožo ogreti. Zdaj, do največ rastopyrte palcem in kazalcem in začeli z njimi kapi, kot tudi za dlani, vratu od brade do vratne Fosse, ki se konča na prsnico. Potem, z drugo roko božal vratu, dviganje brado. In tako počasi, izmenično roke, kap občutke toplote. Zdaj pa pojdite na licih. močno drgnite približno ena druge dlani, tako da postanejo vroče, nato pa palce pod spodnjo čeljustjo, pusto na njih, in druge prste in dlani v krožnimi gibi, začetek božal svoje obrazne mišice, ki meji svojih licih. Pritisnite težje, težje! In vaša lica rožnato. Namen vaje in rob roko začel drgniti čelo na kosmato dela na mostu nosu. In obrvi, obrvi drgnite! Naprej in nazaj! Ogreti? Naslednja v vrsti za toplih ušes. Ne obžalujem. So toliko biotochek, ki jih zmeljemo vsak milimeter na vsako stran dobil toplo. Drgnite spredaj, zadaj, znotraj, potegnite težje ušesnimi mečicami. Ne bojte se, ne odlepi. Vodja začnite nežno masažo s prstov, kot da bi občutek, s krono na tilniku. Prišli smo do boleče točke? Ali se ne prestraši, in se osredotočiti na to, da bi povečali pritisk. Opravil sem bolečino? Super! Torej ste bili sposobni povezati prekinjeno biotsepochku. To je čas, da se na glavo. Za njim je še posebej pozorna. Tretji? Dobro opravljeno! Dodaj drugo: robovi obema rokama (ena nad drugo) kot odžagati glavo. Kaj je težko? Seveda, zadnji del glave, nato odpravljena z nepremičnost, tako da moram samo, da bi bilo mehko, da zadubevshey mišice se ne blokira dotok krvi v možgane. Še težje odkrit kamen mišice teče od ramen do lopatice. To je težko najti, saj daje pridih bolečine. Najdeno? Vrže svojo desno roko za levo ramo in levo - za pravo in trdo testo, začnite gnetenje mišic.
Že po 2 meseca potem, ko sem začel zjutraj opravljati dnevno samo-masažo, sem začel, da bi pohvale, pohvalil barvo mojega obraza. Pohvale je bilo še večje, ko sem začela vsako jutro umivati ​​urin. Ja, to je pranje. Brez kapljice ali gramov mila, rub le s toplimi urina vseh delov telesa, ki so pravkar masiramo. Urin koža žari toplota se absorbira v trenutku, tako da sem moral znova in znova potopiti v svojih rokah.
- Kako osvežilna krema uporabljate? - so se začeli, da bi poskušali najti zaposlenega.
- prijatelji iz Amerike poslal - I pošalil.

Tu in ohranjanje zdravja.

Urin bo pomagal spopasti s prekomerno potenje nog. drgnjenje čim bolj pogosto most med prsti, boste kmalu dosegli metrov ustavi potenje, tudi v najmočnejši vročini.
Vse najboljše. Živeti z ljubeznijo in vero v Gospoda, in ne bolezen lahko premaga.

Pustim svoj e-poštni naslov samo izdaja, saj ne morem odgovoriti na velik pretok sporočil.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Od Karbunkel me rešil staro cigansko receptOd Karbunkel me rešil staro cigansko recept
DEPRESIJA LAHKO premagati, glavna stvar - želja, volja STADEPRESIJA LAHKO premagati, glavna stvar - želja, volja STA
Pijte infuzij, ne bodi len - parkinsonizma osvobojeniPijte infuzij, ne bodi len - parkinsonizma osvobojeni
Levkemija, ali levkemijaLevkemija, ali levkemija
Za tri dni burzitis je izginil - od kalanchoe pomagal zavitiZa tri dni burzitis je izginil - od kalanchoe pomagal zaviti
V črvi dežja ogromno moči: Ne bom svoja sive mrene!V črvi dežja ogromno moči: Ne bom svoja sive mrene!
VSE, mislim, da bi morali vedeti, kot sivo mreno iz oči UPRAVIČENIVSE, mislim, da bi morali vedeti, kot sivo mreno iz oči UPRAVIČENI
Konjunktivitis kmalu izginejoKonjunktivitis kmalu izginejo
Slina LAČNI izboljšanje vida. Priporoča, da vse njene uporabeSlina LAČNI izboljšanje vida. Priporoča, da vse njene uporabe
K O FLU popolnoma pozabil, mora tinkture veliki oman pijačoK O FLU popolnoma pozabil, mora tinkture veliki oman pijačo
» » » » Sovraštvo, zamere prašne - z ljubeznijo in radostjo, ljudje živijo