slv.ungurury.ru

Vejic češnjevih popkov sem obdelan

Pozdravljeni, "babica"! Pospeši ponudbo zdravljenja recept češnjeve veje in izločanje ledvic soli sečne kisline. Mi mudi, saj je treba pridelek teh podružnic šele spomladi. Narežemo z necepljenih češnje. Narežemo na koščke 8-9 cm, speremo in posušimo. Sedaj izdelavo predoblikovanca za pripravo decoctions god.Dlya veje zavzele velik obod in sredinec, dani v emajl lonec dveh litrsko, pour roba z vodo, prečiščen silicija, segrejemo do vrenja in kuhamo 8-10 minutah vrenja. Odstranite z ognja, zaviti in dal v topel prostor za 1 uro. Pijte 1 kozarec, dodal medu, 4-5 krat na dan. Iste panoge lahko varijo večkrat, dokler juha ne postane neprijeten okus. Pijte 10 dni, odmor za 10 dni in nato ponovite kurs.Etim juho vrniti I in moj dober prijatelj, ki je imel prehlad ledvic.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Preizkušeni recepti iz adenomomPreizkušeni recepti iz adenomom
Vročina pri nosečnicahVročina pri nosečnicah
Sprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetjeSprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetje
Zeleni čaj - Neverjetno: osvežujoč, zdravljenjeZeleni čaj - Neverjetno: osvežujoč, zdravljenje
VINO esence se uporablja - SRCE SAFE KrepiVINO esence se uporablja - SRCE SAFE Krepi
Esence čebel - Stroke udarec!Esence čebel - Stroke udarec!
Okrevanje po kapiOkrevanje po kapi
Kohl Nevralgija udaril pogumno tinkture je podrgnil v telo letenje PečurkaKohl Nevralgija udaril pogumno tinkture je podrgnil v telo letenje Pečurka
O zdravilnih in hranilnih lastnosti kutineO zdravilnih in hranilnih lastnosti kutine
Vsak človek s koprom nas ne podpišem? TUKAJ in povedal DANES o njemVsak človek s koprom nas ne podpišem? TUKAJ in povedal DANES o njem
» » » » Vejic češnjevih popkov sem obdelan