slv.ungurury.ru

Metode zdravljenja telesa paralizo in otopelost

Pozdravljeni, "Babica!" Vsakič, ko sem prebral nasvete in recepte, razmišljajo o trpljenju, ki jih potrebujejo, da zastopajo svoje vesele obraze, ko celjenje od bolezni in ponosen sem, da se z izmenjavo izkušenj tudi udeleženec v postopku uvesti ozdorovleniya.Segodnya zdravljenja paralizo in otopelost tela.Uluchshenie prinese trituriranje infuzijo listja. To bi moralo biti 100 g svežih listov sesekljamo, dodamo 0,5 litra zavre nerafinirane rastlinska olja, vztrajajo 2 tedna v temnem prostoru, sev v temno stekleno posodo, in nato drgnjenje paraliza dele vzdolž živca lezijo. Če paralizo, udaril noge ali roke, vsak začne s konicami drgnjenje paltsev.Mozhno uporablja za drgnjenje tinkture. Nalijemo 700 g 40 ° regia 100 g zdrobljenega gobasto gliva vztrajajo 2 tedna v temnem prostoru, filter in rub preko noči namesto paralize. Zatem bolnik večkrat skrbno ukutat.Polezno dnevno drgnjenjem paralizirane okončine mešanico alkohola in olja (1 del volumski odstotek alkohola 96 ° in 2 dela rastlinskega olja). Vtrite, da absorbira olje. Več otrple roke in noge trituriramo z mešanico medu in soli, sprejetih v enaki meri chastyah.Pri paraliza jezika, ki je potreben za izboljšanje večkrat dnevno za 10-15 minut žveči kosov črne redki.Onemelosti izločajo tako tinkture. Nalijte 0,5 l 40 ° Regia 100 g sesekljane zelišča pisma, napolni 10 dni v temnem prostoru, občasno tresenje, filter in se 1/2 žlice 3-krat na dan. Poleg tega je treba infuzijo podrgnil v boleče mestih. Več otrplost odstranimo obloge s slanico kisle kumarice. Naj jim na prizadetih območjih za izboljšanje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ahearn-propolisnoe izpiranje zobobolAhearn-propolisnoe izpiranje zobobol
Kako se znebiti oljenkeKako se znebiti oljenke
Zdravilne tinkture želodčnih motenjZdravilne tinkture želodčnih motenj
Stroke (krvavitev): kako zmagati te državeStroke (krvavitev): kako zmagati te države
Paraliza kap povzročaParaliza kap povzroča
Okrevanje po kapiOkrevanje po kapi
Ročno delo znova: Še enkrat, sem popolnoma zdrav!Ročno delo znova: Še enkrat, sem popolnoma zdrav!
Podaljša mladost POPOLNOMA žajbelj čaj z vinomPodaljša mladost POPOLNOMA žajbelj čaj z vinom
Te mešanice nosi reliefa, pri čemer kratko ZA ZDRAVLJENJETe mešanice nosi reliefa, pri čemer kratko ZA ZDRAVLJENJE
Pijte infuzij, ne bodi len - parkinsonizma osvobojeniPijte infuzij, ne bodi len - parkinsonizma osvobojeni
» » » » Metode zdravljenja telesa paralizo in otopelost