slv.ungurury.ru

Poprsnice - IT plevralni vnetje. PRIPOROČAMO JE BOLEZEN ZDRAVLJENJE

Pozdravljeni, "babica" Njegov nasvet, ki ga obravnava tiste, ki trpijo zaradi plevritisa - vnetje poprsnice, da nastane na površini gosto plaketo ali pojav v svoji votlini tekočine. Vse priporočene orodja so večkrat preverjena s pozitivnim rezultatom, tako da uporabite dobre ljudi, in bi jih bilo treba vyzdoravlivayte.Lechenie plevritis kompleksnym.1. Vsako jutro za 40 dni je treba vzeti na prazen želodec 1 žlico sveto krstno vodo z branjem vsakič pred pitjem molitev v svoji odločbi: "O Gospoda, svojega Boga, naj bo vaše darilo, sveti in sveti Vaš voda za odpuščanje mojih grehov, pri vzgoji mojih mislih, h krepitvi duhovno in telesnih svojo moč, za zdravje duše in moje telo, v osvajanju strasti in slabosti moje brezmejno usmiljenje do tvoje molitve tvojega najbolj čistega Matere in vseh svojih svetnikov. Amen "2. Vsak dan, najmanj 1 leto zjutraj piti čaj iz poprove mete (1 čajna žlička zelišča izpolniti čajnik skodelico vrele vode, pustimo stati 15-20 minut, sev in pijačo). Ta infuzijo pomaga in srčno popuščanje. Lahko ga dodamo po okusu med.3. Izliv (eksudativni) plevritis odpraviti orehov. Treba zaužili dnevno 0,5 kg nukleoli. Sem imel prijatelja, ki je Tako dobljeno s punkcijo poprsnice z nadaljnjim pretakanje tekočine iz nje. Rad bi vas opozoriti, da je v času lahko pojavijo zdravljenje bolečine. Ne skrbi, bo kmalu proydut.4. Za odpravljanje bolečine zaradi plevritisa povzročajo, zmešamo 2,5 g farmacije in evkaliptusovo olje sivke, 30 g kafre olja in 10-15 kapljic rub Mešanici 2-krat dnevno v vneto mesto. Po tem tie platkom.5. Molitev Častiti Hipatija pomaga znebiti koli od plevritisa in vodenico. Nakup v cerkvi malo, kot so koledarji, ikono svetnika in ga drži v levi roki, vsak dan za 40 dni, da se glasi molitev: "Bog je poveličan v svetu pravico, za sijaj naprej pred ljudmi glede na vrline sveto Hipatija, zatečejo k, ki iz globin srca smo vpiti: menih je bil popoln si, prečastiti Hipatija, veliko dela na vrata nebes očisti svojo pot; v nenaseljen Kin Rufina Pridi z učenci, ga očistiti in prinesel svoje nekdanje sijaj. Tam raševino počne velike podvige v ste zamudili. Kar ste prejeli od Gospoda, Hipatija častitljivo različne bolezni zdraviti, predvsem pa vodenico. Pogled navzdol na preživlja hudo bolezen, da je sveti Hipatija in Intreat tvoje ugodne molitve k Gospodu, in prisotni impotenten, nevidna čudežno moč Boga, ki jih zdravilni v veliki milosti Gospoda, in dovolite, razreši v telesu in vedrino duha, to zavrnil malomarnosti in vnemo bodo sledili po poti kreposti, razširitev blaginjo v dobrodelnih dejanj in slavo Očeta in Sina in Svetega Duha, ki je zdaj in vselej in vekomaj. Amen "6. Izpolnite stekleni kozarec s sesekljanim listi in cvetovi Tavžentroža, pour roba vodko, 15 dni sev in piti zjutraj in zvečer po obroku 20 kapljic, ki jih širi v 30-50 ml vode. Ta tinktura počisti pljuča, krvne žile, srčno popuščanje, in odpravlja odpravlja meteorizma.7. Dan storiti ponoči na območju poškodovane poprsnice joda omrežje. Postopek je, da imajo 10 raz.8. Izboljšuje z boleznijo pljuč, vključno z plevritisa, monotono izgovarjavo za 4 minutah kombinacije črk "vanje". Izvede postopek za 9 dni nujno 16.00. Po 16 dneh znova prekinil. Med zdravljenjem je treba levo roko se pritisne ob telo in počez, da ga prav, tako da prsti ležala na ključnico. Ob 12.00 je potrebno natanko eno noto za 4 minute vleči črko E-yo-yo-yo-o.9. Ko je plevritis in edem srčne izvora napolni v 1 liter vrele vode 25 g suhega listnata vzmet pobiranju breze, za 2-3 ur, sev in pijačo 100 ml pischi.10 med odmerki. Dodaj pan 800 g zdrobljenih listov peteršilja, vlijemo maso za kritje, pasterizirano mleko in pustite stati na majhnem ognju, bo pol prvotna količina mleka. Strain in pijačo vsako uro do žlico Zaprtje 1 otvara.11. Včasih plevritis sproži otekanje nog. Oteklina bo šel, če pobirajo noge svežih listov breze in žajblja, dajo na nogavice in enostavno, kot sprehod vremya.12. Ko otekanje in oteženo dihanje je zelo dobra čaj komarčku (3 žlice razrezane liste, stebla ali semena rastlin pour 2 skodelici vrele vode, po ohladitvi na filtriranje in vzeti 2 žlici 3-krat na dan) .13. Odpraviti plevritis, bolezni srca in srčnega popuščanja, bo pomagal črne murve. To je zelo koristno, vsak dan v sezoni, da bi jedli 600 gramov njenih jagod. Lahko izberemo jagode, speremo z mrzlo vodo, posušimo, zložena v plastične vrečke in jih shranimo v zamrzovalnik, za uporabo, kot je potrebno. Lahko nasushit tudi murve, nato pa ga kuhamo kompote in jih piti. Zelo polezno.14. Zdraviti z plevritisa, znebiti zabuhlost in opozarjajo distrofija kumare. Imeti morajo regulyarno.Lechites, in če to storite, kot sem napisal, ste prepričani, da se znebite plevralni izliv in pripadajočimi težave.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vzroki za bolečine v prsihVzroki za bolečine v prsih
Pleura to?Pleura to?
Fibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstraniteFibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstranite
Jaz dabbed na tla, da se znebite odvzameJaz dabbed na tla, da se znebite odvzame
Marinada zelje in česen infuzijo Giardia izgnati nekaterihMarinada zelje in česen infuzijo Giardia izgnati nekaterih
Za hitro končati, naj bi kamilični čaj zjutraj pitiZa hitro končati, naj bi kamilični čaj zjutraj piti
Vegetarijanska zaupanje hrana z & laquo; Gadget & raquo; prijatelje, sem prebral molitevVegetarijanska zaupanje hrana z & laquo; Gadget & raquo; prijatelje, sem prebral molitev
Niti LAMBLIOZA ali izliv pred hrena ne bo statiNiti LAMBLIOZA ali izliv pred hrena ne bo stati
Depresija ni dovoljena, z božjo pomočjo, izgnal iz njeDepresija ni dovoljena, z božjo pomočjo, izgnal iz nje
Ko se bo depresija čutil, da je to, kako je mogoče obvladovatiKo se bo depresija čutil, da je to, kako je mogoče obvladovati
» » » » Poprsnice - IT plevralni vnetje. PRIPOROČAMO JE BOLEZEN ZDRAVLJENJE