slv.ungurury.ru

Ko je moj mož imel plevritis, to je, kako so ga zdravili zaradi droge

Pozdravljeni, "babica!" Želim predlagati recept iz eksudativne plevralni izliv (tekočine v pljučih) .Ta bolezen je in moj mož. To se je zgodilo po poškodbah prsnega koša v nesreči. Mož se je vrniti ta sredstva. Kupil v lekarni 250 g jazbeca maščobe, mince 300 gramov aloe listov, odstranite bodice na vsaki strani, je 1 skodelico medu in previdno premešamo vse. Nato zmes trajno 10-15 minut v pečici, sev v kozarec in sladkornega trsa vrže. Jaz sem ob žlica drog 1 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. In rekuperiramo iz zdravljene bolezni plevrita.Horosho koren perestupnya (Adamovo Koren ginsenga kavkaških). Rešetke koren triletnih rastline, ki povzročajo veliko na kos papirja stisniti z majhnimi luknjami, pokrijemo z gazo in priložite to stran v želodec. Dobra topla volna in zvijemo lista. Bolnik bo znoj obilno in volna - navlažimo z uparjenjem. Ponavadi, po 2-3 takšni postopki dihanje v pljučih začne treba izkoristiti. Zaželeno je, da bi te pakete po črpanju tekočino za preprečevanje kopičenja izcedek. Namesto perestupnya z enakim uspehom je mogoče uporabiti črno redku.Budte zdravo!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Plevritis. Folk pravna sredstva za zdravljenjePlevritis. Folk pravna sredstva za zdravljenje
Bolezen ledvic in sečilBolezen ledvic in sečil
PlevritisPlevritis
Tradicionalni zdravljenja za rakom na pljučihTradicionalni zdravljenja za rakom na pljučih
Vi, ljudje, skrivnost pomoč ta ponudbaVi, ljudje, skrivnost pomoč ta ponudba
Več metod beli zdravljenjaVeč metod beli zdravljenja
Kohl menopavza, ženske, vas ujeli, zbirke pomoč. Srečno!Kohl menopavza, ženske, vas ujeli, zbirke pomoč. Srečno!
Pojdi stran, kot je bilo, wen!Pojdi stran, kot je bilo, wen!
Kako pomiriti & laquo; vojno & raquo; v želodcuKako pomiriti & laquo; vojno & raquo; v želodcu
Sick žolčnika in jeter? No, pa jih zdravijoSick žolčnika in jeter? No, pa jih zdravijo
» » » » Ko je moj mož imel plevritis, to je, kako so ga zdravili zaradi droge