slv.ungurury.ru

Hočejo več poveste, kako se spopasti z zasoplost

Pozdravljeni, "babica!"

Toliko ljudi, še posebej starejši, trpijo zaradi oteženega dihanja, rad bi vam povedal, kako lahko premagati to stanje.

Moja 82-letna sestra, čeprav skoči iz sobe v kuhinjo povzroči hude težave z dihanjem, in po prejemu infuzije, katere recept ponujajo nižje že teče v trgovino. Infuzijo pripraviti in sprejeti strogo v skladu z zgoraj navedenimi priporočili. Potreba quart kakovosti cvetlični med, sveže iztisnjen sok 10 limon in 10 olupljenih iz lupine in mletega česna, da se pomešajo in vztraja teden v pokrovom kozarec. Po tem, bo počasi, počasi, eno žličko za drugim, 4 TSP zjutraj na tešče, ne manjka en sam dan. In tako naprej do konca kuhanja pomeni. Njena traja 2 meseca. Zelo učinkovita.

Ženske, ki trpijo zaradi srbenje v nožnici, svetujejo zlijemo v stekleno posodo s 100-150 ml surovih rastlinskih olj, izkazale to vsaj eno uro v vreli vodni kopeli in zvečer, nato impregnirane tamponi olje in ponoči jih uvede v vagino. Z vrha vsakega tamponom vezati nit, da zjutraj, ga vleče ven, to je enostavno izvlecite. In tako do izginotja srbenje. Zelo dobra pomoč, sem sam doživel. Srbenje zunanjih genitalij lahko mnoge stvari povzroča, tako da boste morali izbrati, da se odloči, kaj je primerno. Izpuščaj mogoče namazati z oljem prazen prostor, ki je omenjena zgoraj in je lahko razredčimo s polovico s hladno vrele vode "trojnim" kolonjska in uporabljali to rešitev za mazanje. Moj prijatelj odstranili srbenje, drgnjenje problematična področja najprej 700 žgane, vendar po nekaj minutah njihove mazanje mazilo v lekarni "flutsinar". In tako vsak dan 2 tedna. Na splošno velja, da srbi ne bi bilo, je treba v skladu s higienskimi ukrepi in zahtevajo enako od spolni partner. Pralni z katrana milom treba kuhamo z vodo pri sobni temperaturi. Perilo pranje samo z milom, izogibanje prah.

Seznanjeni, da se znebite tinitus, traja 5% joda. Ga je raztopljenega v 1/4 skodelice mleka in pijačo zjutraj na prazen želodec. Prvi dan je 1 kapljico joda, drugi - 2, in tako vsak dan z dodajanjem 1 kapljico, dosegel 10 na recepciji. Nato je vzel joda v obratnem vrstnem redu, zmanjšanje dnevnega odmerka, da se opusti, dokler ponovno ne doseže v eno samo kapljico. Drugi tečaj potekal v 6 mesecih, in še več hrupa v ušesih ni motilo.

Ko je išias (išias), nato pa sem zbadanje boleče mesto v večerni kafra ali kafra alkohola, zavila toplo in pojdite v posteljo. Do jutra, bolečina izgine.

Origano pomaga pri tresenje. To bi morala biti 3 žlice sesekljan trava izpolniti večer v termo 3 skodelice vrele vode, zjutraj seva in pijte 1/4 skodelice 4-krat na dan do izboljšanja.

Se zdravijo s pomočjo Boga.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Težave z črevesju ne vem, ker je voda redno sprejemaTežave z črevesju ne vem, ker je voda redno sprejema
Hidroterapija - moji komplimentiHidroterapija - moji komplimenti
Dobri ljudje želijo pomagati premagati hipertenzijoDobri ljudje želijo pomagati premagati hipertenzijo
Če dolgo in težko zdraviti, lahko zasoplost trajno prekineČe dolgo in težko zdraviti, lahko zasoplost trajno prekine
SRCE bolečine - ZMES tinkture lekarnaSRCE bolečine - ZMES tinkture lekarna
Angina je straši?Angina je straši?
Vitriol, ribje olje, med - in gangrene ne bo delovaloVitriol, ribje olje, med - in gangrene ne bo delovalo
Multicistična bolezen ledvicMulticistična bolezen ledvic
Mešanica likerji, sokovi, Meda žaga in Hodgkinova bolezen popolnoma mučileMešanica likerji, sokovi, Meda žaga in Hodgkinova bolezen popolnoma mučile
Za lajšanje napadi težkega dihanjaZa lajšanje napadi težkega dihanja
» » » » Hočejo več poveste, kako se spopasti z zasoplost