slv.ungurury.ru

Emfizem

Emfizem zdraviti z masažo celotno hrbtenico in mezhdureberya. Po masaži, da vdihavanje. V 2 skodelici vrele vode, da se raztopi 2 tableti "Validol" pokrivajo glavo z odejo in dihajo nad paro. Vse pa pljuvanje izpušni mokroty.Odnovremenno z vdihavanjem vzbudil v nos vitamina A. Za izvedbo postopka zjutraj in zvečer. Še vedno je treba vzeti 1 TSP toplo "trojno" kolonjska, stisnemo s toplo vodoy.Ochen naredil tudi pijačo napar zrn ovsenega mleka vroče (ovsenega skodelice 2 za 2 litra mleka, uparimo v peči do polovice volumna). Popijte kozarec 3-krat dnevno pred edy.Pust so moja priporočila za zdravje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Metode za zdravljenje angine folk pravna sredstvaMetode za zdravljenje angine folk pravna sredstva
To ni škodljiva, če jemati med nosečnostjo ValidolTo ni škodljiva, če jemati med nosečnostjo Validol
Prostatitis lovili dol z Rman tinktureProstatitis lovili dol z Rman tinkture
Milkshake materinstvoMilkshake materinstvo
Recepti za zdravljenje ženske neplodnostiRecepti za zdravljenje ženske neplodnosti
Vprašanja žensk je mogoče rešiti: to je tisto, kar sem vam svetoval, da kuhamo in pijačoVprašanja žensk je mogoče rešiti: to je tisto, kar sem vam svetoval, da kuhamo in pijačo
"Črevesna" težave"Črevesna" težave
Vnetje jeterVnetje jeter
Več metod zdravljenje jetrne cirozeVeč metod zdravljenje jetrne ciroze
Če bo čisti kri, postane hitreje ZDRAVOČe bo čisti kri, postane hitreje ZDRAVO