slv.ungurury.ru

..In zahrbtna angina strah kerozina

Bronhitis in angina letijo hitro. In mi pomaga, kerozin in sol. Sem mu vzeti steklenico pol-litrski in nalijemo 3 žlice sol. Sem dal v lonec z mrzlo vodo, tako, da lahko voda doseže vratu, nato pa na ogenj. Prvič, treba je biti nežen, tako da ne poči steklo. Ko vre, pustimo vreti pol ure brez pokrova. Lekarostvo gotovo.Kak sem zdraviti? 1 čajna žlička ostuzhennoy sem pour kerozina globoko v grlu, poskušam, da ne pade na jeziku, in pijačo pol žličko rastlinskega olja. To je vse. Okrevanje se pojavi šele po 2-3 dneh. Skupaj s tem očiščenim krvi v celotnem organizmu.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Moj sin pogosto vnetje sinusov, in za zdravljenje se uporablja tak učinkovit receptMoj sin pogosto vnetje sinusov, in za zdravljenje se uporablja tak učinkovit recept
Zastrupitev kerozinZastrupitev kerozin
Katere bolezni in bolezni se zdravijo s kerozinomKatere bolezni in bolezni se zdravijo s kerozinom
Zdravljenje raka kerozinZdravljenje raka kerozin
Vneto grlo pri otrocih: zdravljenje folk pravna sredstva za otrokeVneto grlo pri otrocih: zdravljenje folk pravna sredstva za otroke
Folikularni simptomi anginaFolikularni simptomi angina
Kerozin uši: zdravnik mnenjeKerozin uši: zdravnik mnenje
Tesnjenje sem resorbira, celo sled njem levoTesnjenje sem resorbira, celo sled njem levo
Whitlow kerozin ubil: dan gliva izbrisanWhitlow kerozin ubil: dan gliva izbrisan
Rana zelo hitro zacelilaRana zelo hitro zacelila
» » » » ..In zahrbtna angina strah kerozina