slv.ungurury.ru

Vneto grlo - folk pravna sredstva in recepti za zdravljenje angine doma

Angina (angina pharyngis, iz latinske ANGO - duše, simpatij, stiskanje, v starih časih - grlo krastača kasneje - akutni tonzilitis, akutni amigdala) - akutne nalezljive bolezni, so lokalni ostrovospalitelnye vidnih pojavov, izražen predvsem v tkivu žrela lymphadenoid.

Stroški zdravilnih rastlin z angino pektoris.

Zbirka 1. Centaury (rastlina) - 30 g, kamilice (rože) - 30 g, ura trilistnaya (listi) - 4 jž '30 Zmes napolni za 10 ur v 4 skodelice vrele vode, odcedimo. Popijte kozarec 3-krat dnevno.

Zbirka 2. Žajbelj (listi) - 5 g, baldrijan (koren) - 5 g, mullein skipetrovidnogo (cvetovi) - 10 g, skupna sleza (rože) - 10 g, gabez (korenine) - '15 4 jž Zmes napolni za 10-12 ur v liter vrele vode, možganov in segrejemo na grgranje 6-7 krat na dan.

Zberite 3. Komarček je navadna (sadje) - 5 g, pokončna cinquefoil (korenike) - 15 g Navadni slez (korenine) - 15 g, skupna hrast (lubje) - 15 g, žajbelj (listi) - 15.

Čajno žličko vztrajajo mešanice v čašo hladne vode skozi pivo 5 ur in grgranje laringitis.

TV Demchenko, mesto Wide

Sem zdravljenje te bolezni hitro. In mi pomaga, kerozin in sol. Sem mu vzeti steklenico pol-litrski in nalijemo 3 žlice sol. Sem dal v lonec z mrzlo vodo, tako, da lahko voda doseže vratu, nato pa na ogenj. Prvič, treba je biti nežen, tako da ne poči steklo. Ko vre, pustimo vreti pol ure brez pokrova. Zdravilo je pripravljen. 1 čajna žlička ostuzhennoy kerozin vlije v notranjost grla, poskušam, da ne pade na jeziku, in pijačo pol žličko rastlinskega olja. To je vse. Okrevanje se pojavi šele po 2-3 dneh. Skupaj s tem očiščenim krvi v celotnem organizmu.

Catherine Frindak, Kijev

Ko vneto grlo, morate vzeti 1 TSP pepel boljši les, 0,5 TSP soli zmlet v prah, premešamo. K tej zmesi navlaženo prst dip in obrišite grlo boleče mesta. 2-3 takšni postopki - in vneto grlo ni sledu ostaja.

Nadezhda Stepanovna velikan, str. M.Belozerka

Ko angina dlan desne roke je treba stisniti grlu in levo roko - da dajo na zadnji strani glave. Ta postopek smo ponovili za 5-6 dni zapored 15 minut na dan.

Ob zagonu angina potrebo po nekaj ur (1-2) Celi žvečilka medu. Poskusili to metodo, boste takoj pozabi angine.

Lyudmila Yaremenko, Odessa

Oznaka 2 skodelici vode (ena z ledeno vodo, druga z vrelo vodo). En prst potopili v vrelo vodo, in od strani, kjer večje vnetje prst v ledeno vodo (namakanjem čas).

Vzemite veliko limone. Odrežite zgornji in sesati ves dan, dokler limona ni konec. Poteka na dan.

Kako Preživanje zanič propolis.

Evdokia Ivanovna Nikolajev, Odesa

Bil sem pogosto bolan z angino in mi je bilo svetovano, da pijejo Kombucha. Sem začetek, zdaj imam pa ves čas živi. In ko sem ga redno pije, moje grlo boli. In tam je bil primer, eden od mojih prijateljev zbolel z angino, temperatura je pod 400, in srečanje ni bilo mogoče zgrešil. In ga pripeljal sem domov iz 0,5 litra glive, razredčeno močnega čaja s sladkorjem (gob je stara in zelo kisla). Prijatelj pili ta čaj, je spal temperaturo, in se običajno sodeloval na sestanku. Gliva, ki normalizira kislost v želodcu in ima odlično žejo dušilec in je odličen profilaktično proti angine.

E. Shovkoplyas, mesto Perevalsk

Rešetke poln kozarec surove rdeče pese, vlijemo 1 žlica 6% kisa, da vztrajajo 4:00, stisnite vsako jutro sok in grgranje. Sok kuhati v večernih urah, damo v hladilnik in pogrevanje zjutraj.

Lydia Kutsenko, Krivoy Rog

Vzemite 1 steklenica piva zlijemo v majhnem emajla skledo 1/2 skodelice piva in zavremo, vendar ne zavre, in takoj po vročem zagonu pitne žlico počasi. In tako dan 4-5 krat. Pomaga tudi s hudo vnetje mandljev. Še pred službo v vojski mojega sina, je Komisija poslala na operacijo, vendar smo pravkar predlagal ta recept. Če so vsi šli? Do sedaj nobenih težav z grlom tam.

Praskovya Atonovna Barilo, Zaporožje

Če želite odstraniti temperature za prehladom, gripi, in tako naprej. N., celo zelo visoka, še posebej za tiste ljudi, ki so alergični na zdravila ali bolne ledvice, jetra in želodec, kupite sveže kislo skuto na trgu. Vzemite 2-3 žlice vsakih 15 minut, ne stisnjena 2-3 ure. Temperatura izginejo in stanje izboljša.

Če je vneto grlo (tudi razjede), ga sperite vse urni naslednjo rešitev: 1 žlica jabolčni kis v 1 skodelico tople vode. Vrat je treba zaviti svežega neogrevano sir.

M.N.Bugrova, Chernigov

Sredstva za toploto. Kisle kumare prerežite na pol in cut strani za pritrditev na podplatih. Nosite nogavice in nato plastično vrečko in eno nogavico in pojdite v posteljo. Snop gor toplo. Temperatura normalizirajo.

Svetlana Butkova, Sverdlovsk

Recept z gnojnim tonzilitis. To je bilo leta 1980. Ob delu je njena sinova dovoljuje kampu ob morju. In dan pred odhodom mlajši sin očita vneto grlo. Kaj storiti? Že smo mislili, da bo dovoljenje ni več. Potem sem vzel 3 litrske pločevinke, eden je decoction šentjanževke, drugo širjenja vrele vode z jabolčnega kisa, in tretja napolnjena z juhe kamilice.

Zlije v kozarec decoction šentjanževke (ni popolno in pol). Sprati za 3-5 minut. Po 30 minutah, nalijemo pol kozarca vode z jabolčnega kisa, pol ure - na marjetico in spet pol ure kasneje - šentjanževka vode-marjetice. In tako gre v krogu vsake pol ure. Zjutraj je bil sin popolnoma zdrav. Po tem postopku, in morje sin nikoli ni pritožil grlu. In je bil star že 28 let.

Želim vam vse dobro zdravje in srečo.

E.A.Krukovskaya, Dnepropetrovsk

Testiran folk pravna sredstva zdravljenje angine

Že vrsto let, to pomeni, večkrat preizkušena.

Občutek bolečine v grlu, brez odlašanja, je treba večkrat na dan in pred spanjem grgranje z naslednjo rešitvijo. V eni skodelici tople vode - 1 TSP sol. Lahko 0,5 žličke sol in 0,5 žličke sode bikarbone. Dobro izpiranje grlo, grickanje majhen košček česna (stroka polovica povprečja). Tropine lahko pljuvati in pogoltniti sok, zaseg medu, če obstajajo, in če ne, bo moral trpeti grenkobo. Ponoči, da pijejo vroč čaj, in to isti postopek. Po tem, ne piti ali jesti, zaviti volneno ruto ali šal vratu. Če se bo na drugi dan bolečina čutiti v grlu, nato pa postopek ponovite. Ko je popolnoma pozdraviti, prsni koš med pranjem za pranje s hladno vodo, pozabiš na bolečine v grlu. Grlo je treba sprati tudi s hladno vodo.

Tatiana Fedotovna Shevchenko, Krivoy Rog

Želim pisati o zdravljenju angine. Metoda, ki sem osebno sam preveril.

Bil sem bolan z angino večkrat na leto, imam, da je kronična. In ko ste začeli jeseni, pozimi ali spomladi, bolan sem bil skoraj vsak mesec.

Bil sem še mlad in je delal v trgovini, ves čas z ljudmi, in njegov vrat je trajno zavit perja šal. Ko sem prišel v naši trgovini zdravnika vprašal me, zakaj sem robček. Povedala sem mu o tem problemu. In on mi je svetoval, da naredite naslednje. Takoj, ko začne žgečkanja, kupiti steklenico piva v grlu. Ponoči, da se segreje kozarec piva, skoraj zavremo, vendar ne do vrelišča. Tako sem storil. In potem je šel v posteljo in pijačo v majhnih požirkih, dokler je bil vsakdo pitje, ter nato oblekla in odšla v posteljo. Pomagal sem se 2-krat, nato 3-krat. Tako sem pozdraviti moje boleče grlo. Zdaj sem si dovoliti, da pijejo vodo in celo sadni kompot iz hladilnika.

Anna Nikolaevna Doroshenko, Chernigov

Vlijemo v ponev kozarec vode, pour 2 skodelici janeža. Pustimo vreti 15 minut. Potem pa mečejo seme, in v juho dodamo 2 skodelici medu, medtem ko še naprej, da zavre, dodamo 1 žlica konjak. Vzemite 1 žlica vsakih 30 minut.

VG Chayun, Dnepropetrovsk

Stisni na vratu (tudi pri visokih temperaturah): Navlažite krpo v toplo vodo, zavil ven, hitro, enostavno milo milo, toplo pritrdite na vratu, je zaželeno in v zadnjem delu glave, top compress papirja in toplo volneno ruto. Zjutraj bo vse mimo, vendar pa se lahko pojavi rdečica na koži, ki bo potekal naslednji dan. Ali kos propolisa lahko pritisne na zobe kot žvečilni gumi, in spanje do jutra - brez bolečin, ne temperature, ne kašlja, ne bo šlo.

AV Ohrimets s. Pinchuk

Ko angina 1 čajna žlička nariban hren pour 1/3 skodelice vrele vode, pri čemer infuzijo do jutra. Pijte 3-krat na dan, počasi požiranju.

Angina. Imam vneto grlo in sem uspešno njegov zdravljenje, pojedla 0,5 kg limon, sprati in jih mazilil s Lugolova raztopina pretirana. Izsušijo sluzi in vnetje grla se je začelo. Njegovo grlo me boli 2 meseca. Zdravnik imenovan kamilice izpiranje in antibiotiki. Toda nič ni pomagalo. Mislil sem, in umre s tem boleče. Ampak potem sem povedal, da mazanje grlo Rakitovec olje. V dveh dneh se je vse. Peel olje po 2 urah na žličko. In to je zelo dobro za vneto grlo. Zmanjšuje vnetje, ubija bakterije. Zelo dober izdelek. Dobro za vse, ki imajo doma. Dobre zdravi rane, opekline. To je dobra protivnetno sredstvo.

Ko vneto grlo grgranje pri 0, 5 litra vrele vode 1 stisniti limone in 1 žlico med. Dojenčki (1 čajna žlička tla limona medu).

Tatiana Gulaya, Severodonetsk



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Močno vneto grlo pri požiranjuMočno vneto grlo pri požiranju
Pankreatitis ali želodčne težavePankreatitis ali želodčne težave
Obravnava evkaliptusaObravnava evkaliptusa
Bolezen ustne sluzniceBolezen ustne sluznice
Folk pravna sredstva za vneto grlo, bronhitis in pljučnicaFolk pravna sredstva za vneto grlo, bronhitis in pljučnica
Zdravila pristojbine za bolezni dihalZdravila pristojbine za bolezni dihal
Angina. izpiranje.Angina. izpiranje.
Angina. Tradicionalne metode zdravljenjaAngina. Tradicionalne metode zdravljenja
Stroški za izpiranje ustne votline in grlaStroški za izpiranje ustne votline in grla
Zdravljenje potenjeZdravljenje potenje
» » » » Vneto grlo - folk pravna sredstva in recepti za zdravljenje angine doma