slv.ungurury.ru

Ščit las Estelle: pregledi. Kako za zaščito las doma?

Lepota industrija ne miruje. Obstajajo nove metode izdelkov za nego las. Na primer, pregled - postopek za izboljšanje kodre. Danes je mogoče storiti doma, ki ga sami.

Presejalni las: kaj je to?

Pregled las

Veliko čudno, ni zaščita las drugače imenuje postopek laminiranje? Ne, to je popolnoma različni stvari. Laminat krepi poškodovanih lestvice lase in ustvarja nekakšno zaščitno prevleko pred neugodnimi zunanjimi vplivi. Sredstva, ki se uporabljajo pri presejanju zapolni mikro razpoke in neravnine. Poleg tega, se absorbira v laseh. Tako se zdi, da lasje ne samo zaščitno folijo, vendar je njihova intenzivna prehrana, znotraj okrevanje. Kot rezultat - in dodatno glasnosti sijajem. Sredstva za presejanje lahko katerikoli izbran barve in popolnoma brezbarvna.

Presejanje je priporočljiva za ženske narediti z razcepijenja. Sestava zgladi vse udarce in zaprte konca.

Ta medicinski postopek To naredi lase bolj elastična. Po potrebuje manj energije porabiti za styling, medtem ko to ni potrebno uporabljati dodatnih sredstev - sušilec za lase in glavnik dovolj skupnega.

Hair prejeli dodaten obseg. To je možno, ker je debelina vsake dlake poveča za okoli 10 odstotkov.

Ščit las doma

Če imate vsa potrebna orodja za postopek o, lasje uhaja doma je enostavno narediti. Bistvo tehnologije:

  • Si lase umijte s kakovostno šampon.
  • Nanesite balzam na njih, ga enakomerno porazdelite.
  • Malo posuši glavo, da so ključavnice rahlo vlažna. Priporočljivo je, da to storijo brez pomoči sušilcem za lase.
  • Izdelek nanesite enakomerno zaščito vsej las. Če gre za barvni učinek, vnaprej promazhte kožo vzdolž obrisa rasti las s smetano maščobe, tako da se med postopkom ne umažejo. Po določenem času v navodilih izpiranje sredstvo pod močnim pritiskom vode vsaj 15 minut.
  • Posušite lase z objavo na vroči pripravljenosti.
  • Uporabite sredstvo za zagotovitev, da distribucijo od korenin do konic.
  • Ponovno posušite lase.

Kako za zaščito las doma?

  • Master prakso pregleda preprosto, glavna stvar - izbrati pravo, potrebno to orodje. V tem dopisu je vrednost dobrega niza ne more biti nizka ščit. Uporaba poceni droge, tvegate, ki ne sme priti do želenega rezultata.

Ščit Estel Lasje: pregledi

  1. Rita: Oklop Estel sem naredil v salonu, rezultat navdušil. Hair postala prijetna na otip. Sem lahko svobodno česana ne vleče las glavnik in ne skrbi izpadanju las. Po tem, to zdravilo sem prinesel iz Poljske, in zdaj delam postopek pri sami doma. Kumulativni učinek, zaradi česar sem zelo vesel, čeprav je rezultat traja le 4 tedne.
  2. V prvih dneh po posegu izvedli na svojem, močno naelektrene lase. Dekle svetoval, potem ko jim pranje las sperite balzam, nato pa uporabiti pravno sredstvo. Tako sem storil - problem ni več. Srečni enostaven način uporabe za ščitenje ESTEL lase in zelo hiter učinek. Nekateri forumi pravijo instant, ampak čutim ga za približno mesec dni.
  3. Milena: Postopek preverjanja sem svetoval v kabini namesto laminiranja. Pomembne in temeljne razlike nisem opazil uporabe pomeni ESTEL - zdelo se mi je, da se po konvencionalni laminiranja. Po pranju las in sušenjem hairdryer nekoliko zrasel težka in postane manj prožna. Kabina je povedal, da bodo postopoma postale mehkejše znova. Doma nisem mogel vzeti moje oči off njenih las v ogledalu: učinek je bil enak, kot če so dobro navlažena so bili zelo gladko in brez težav prebolel med prsti. Prijetno počutje. Obdržal sem učinkovati 14 dni, čeprav je verjetno, da se kompenzira z novimi postopki, zato sem rekel, Master v kabini. Ker Estel odločil, da sam nakup, t. Da. Lahko se uporabljajo doma. Kumulativna učinek tega postopka je že dela - sem sredstvo 2 krat neodvisno. Las je postala bolj zdrava.

Presejalni obraza: Pred in po

Ščit las Estelle: fotografijo

Ščit las Estelle: fotografijo

Ščit - kozmetični postopek, ki bistveno izboljša videz las, zaradi česar so bolj sijoča, gladka in obvladljive. Postopek je na voljo samo v kabini, ampak tudi doma. Pomembno je, da se uporablja kot sredstvo za pregledovanje v skladu z navodili! Čudovit razgled na kodre je na voljo, vsaj za nekaj tednov!

Glej tudi: Kako zravnati lase s keratin?



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Bela prevleka za laseBela prevleka za lase
Kako za zdravljenje las domaKako za zdravljenje las doma
Strokovno ravnanje lasStrokovno ravnanje las
Pravice barvanje ženske lasPravice barvanje ženske las
Človeških las UV zaščitaČloveških las UV zaščita
Skrb za razcepljenih konic lasSkrb za razcepljenih konic las
Kako okrepiti lasne mešičke na glavoKako okrepiti lasne mešičke na glavo
Folk pravna sredstva za zdravljenje razcepijenjaFolk pravna sredstva za zdravljenje razcepijenja
Folk pravna sredstva za nego lasFolk pravna sredstva za nego las
Razsoljevanje lasje: vse o postopku. Naravna sredstva za las razsoljevanjaRazsoljevanje lasje: vse o postopku. Naravna sredstva za las razsoljevanja
» » » Ščit las Estelle: pregledi. Kako za zaščito las doma?