slv.ungurury.ru

Vse obsela z izpuščaji? Kis lei da sol izpuščaj!

Prihod na obisku v svojega sina, je opozoril na roko, je nosila mali rdeči mozolji enoto, ki ne more niti osredotočiti na. Ne skrbite, spremeniti nekaj, vendar ne boli! Toda, ko je en teden poklical nazaj k njemu, je bila pokrita, nato ti mali mali rdeči mozolji vse krtačo z zunanjostjo. Kot trdni rdeči preprogi - skoraj eno. Sin na profilu svojem delu vsakodnevno uporablja skupni prostor, najverjetneje pa je okužba, in pobral. On obravnavajo vse vrste napitkov strani, vendar ni pomagalo. A rdeče lise so se že začele, in drugo roko udaril.

Takrat sem se spomnil kis s soljo. njegov sin je povedal, da je z 9% kis in sol pobožal. Je dal toliko soli v kis postal slana. Poskusite jezik, nato pa hitro sperite usta.

Sin večer moje zdravilo liberalno zamazan svojo ščetko in naslednje jutro ni verjeti svojim očem - cela roka je bila čista! Pokliči me, hvala. To je, kako močna je slan kis!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje rdeče lise. zdravljenjeKako za zdravljenje rdeče lise. zdravljenje
Proti Spurs na nogahProti Spurs na nogah
Izpuščaji na ustnicahIzpuščaji na ustnicah
Mozolj na penisuMozolj na penisu
Čiščenje plovil rdeči ribezČiščenje plovil rdeči ribez
Zdravilnih rastlin rdeči korenZdravilnih rastlin rdeči koren
Rdeče majhni mozolji na telesno srbečicaRdeče majhni mozolji na telesno srbečica
Zdravilne rastline rdeči ribezZdravilne rastline rdeči ribez
Rdeči ribez žele za zimoRdeči ribez žele za zimo
Mozolji na jezikuMozolji na jeziku
» » » Vse obsela z izpuščaji? Kis lei da sol izpuščaj!