slv.ungurury.ru

Bom deliti z bralci zdravljenje aken

Če ne bi ujela moje bralce, ki prosi za pomoč, potem pa ne bi spomnil, da je pred petinštirideset let, je utrpela škodo zaradi tega neprijetno za mladega dekleta bolezni.

Najprej malo umik. V 1954-1956 letih v naši vasi je šel roko list papirja, kar je bil opisan nov recept za časovno drgnjenje. Tudi na seznamu je bil naslov in število lekarn v Moskvi. Prav tako je bilo ime ženski farmacevta. Pisala je o drgnjenja, ki se je po več kot tridesetih letih, je bil imenovan "Me-novazin". Alkohol je samo 76 stopinj, Novocaine, mentol, Anestezin - so sestavni del drgnjenja.

In načinih uporabe. Glavoboli obrišite za ušesi. Radiculitis prinaša olajšanje, vendar ne zdravi, ker je telo prisotnost soli. Toda hemoroidi zdravil v celoti (njene besede dobesedno: "Mož mojega prijatelja je utrpela škodo zaradi hemoroidov za 15 let in po treh uporabi ta rešitev je povsem sušen, mazanje udarci hemoroide").

Leta 1957, med študijem na fakulteti, ji bom napisal pismo, v Moskvo, da pomaga znebiti akne brazgotine, in sem jih imel velikosti graha in vneta. Samica farmacevt je bil že v pokoju, je šel v Moskvo lekarni obiščejo svoje kolege, in ji izročil moje pismo (sem napisal naključno, za reševanje enega od lekarn). In mi je napisal odgovor: "Ne morem poslati zdravila, ampak losjon imenovano mleko Vidal in je sestavljen iz alkohola in žvepla. Na vialo - 100 ml alkohola, na dnu žvepla oborine mora biti 1cm Pri uporabi mešamo .. Ta losjon in lahko kuhamo najbolj ... "

In kaj ti misliš? Akne te ljudske drgnjenje, Takoj sem naročil pismo je res zmanjšal velikosti in izginil. In tam je bil srbi! Jaz obrišite obraz trikrat na dan. To je, kako me je tradicionalna medicina rešil aken.

In sedaj, po tako dolgem času, vsa dekleta, akne trpijo Svetujem tudi Afomin kremo. To - Bolgarski krema, ki je prav tako močno spopadanje z aknami.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje hemorrhoidal stožciKako za zdravljenje hemorrhoidal stožci
Mazilo za hemoroide olajšati bolnikovo stanjeMazilo za hemoroide olajšati bolnikovo stanje
Občutljivo vprašanje: znaki hemoroidovObčutljivo vprašanje: znaki hemoroidov
Preprečevanje hemoroide, razpok, fistulePreprečevanje hemoroide, razpok, fistule
Hemoroidi. 4. korak hemoroidovHemoroidi. 4. korak hemoroidov
Hemoroidi bolezen pri nosečnicahHemoroidi bolezen pri nosečnicah
Za napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo bitiZa napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo biti
Demodex ne bo več, za vedno bo ostalo demodikozDemodex ne bo več, za vedno bo ostalo demodikoz
Moja mama BLUE Yod sprejema in po kapi na nogah stalMoja mama BLUE Yod sprejema in po kapi na nogah stal
Ročno delo znova: Še enkrat, sem popolnoma zdrav!Ročno delo znova: Še enkrat, sem popolnoma zdrav!
» » » Bom deliti z bralci zdravljenje aken