slv.ungurury.ru

Fantje! Morate rešiti! Kot zdravnik sem lahko tako rečem

Zdravnik sem. Preberite v časopisu številka 25 (207) z dne 22. junija 2004 o dveh mladih moških, ena izmed njih živi v Italiji. Na žalost, v skladu z zahtevo so le začetnice - VP Tukaj je tisto, kar je tam napisano: "Bili Jaz in moj prijatelj, okuženih z trihomoniaze. Zdravnik je predpisal vse, kar je, vendar še vedno brez uspeha. Ne čutim ničesar, in moj prijatelj, nekaj pustili na vrhu nog (pod spolnih organov), hudo srbenje, in oblikovali rano. Kdo se pritožuje nad ejakulacijo s krvjo, ne vemo, kaj je to. Upamo, da bomo zelo pomagali. Prosimo, v časopisu, ker živim v Italiji in ni imela posebnega naslov, in kupiti časopis vsak teden. VP "Ob tej priložnosti želim povedati otrokom, da so v zelo velikih težavah. Svetujem jim, naj takoj se testirajo za aids in sifilis. V drugi VP, pa tudi on sam, ne samo Trichomonas, vendar gardnelly, Ureaplasma, klamidija, itd Sodeč po opisu - je skrita za sifilis. Obstaja ledvic in urinarnega trakta, in s tem ločevanje krvi. Zelo vroče, tako da transfuzije krvi autogemoterapiyu.Antibiotiki "Sumalid" - 1 paket (1 tableta 1-krat na dan), nato odmor za 3-4 dni. "Gentomitsin" - 1 ampula 2-krat dnevno presledek med injekcijami 12 ur. To pomeni, da ob 8.00, sledi 20.00 intramuskularno Tečaj - 1 paket. Takoj po zaključku tečaja - "Bitsillin-5" IM - 5 dni vsak den.Kogda začeti z antibiotiki, naj "nistatin" - 1 tableta 3-krat dnevno, tako da ne povzročajo golše. Prav tako zelo dobro, da zdravilo "Tiberal" strogo po navodilih. Po šoku prejme antibiotične droge za jetra, na primer, "Gepabene" - 1 mesyats.Dlya dvig stopnja imunosti: mumie 15 g raztopimo v 0,5 litra vrele vode. Pustimo, da se ohladi in pijačo 1 žlica 3-krat na dan. Seveda - 60 gramm.Obyazatelno po vsakem WC s pranje katrana milom. Spremenjeno dnevno perilo je nujno proglazhivaya. Tudi, ledvic in jeter čaji pijačo v velikih količinah - 2 litra na dan. Lahko jih kupite v lekarni, kalcijevega klorida - 1 žlica 3-krat na dan. Seveda - 2 nedeli.Obyazatelno se izpiranju v penisu, pivo takih zelišč: Roka - 1 pest repyashok - 1 peščica ognjiča - 1 pest. Vzemite brizgo za 20 kocke in damo v člana pod pritiskom juho. Skupaj damo na seji 1. L juho, vendar tako, da to nazaj. Pri tem izperemo sečnice in patogene mikroflore uniči. Douche 2-krat na dan - 3 nedeli.Vysypaniya in rane na telesu ročaja 3% vodikovega peroksida in 10% maščob "streptocidal" mazyu.Kogda opraviti osnovni tečaj, je mogoče preklopiti na zeliščni medicini. Za vse dodatne informacije pokličite, saj je treba zdravljenje potekati pod zdravniškim nadzorom, s tem, da ne bo šale. In vzdržati spolnih aktivnosti med zdravljenjem, sedi na dieti, odpravo oster, slano, kislo, dimljeni.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Manifestacija spolno prenosljivih bolezni pri moškihManifestacija spolno prenosljivih bolezni pri moških
Kako shujšati brez diete? Upoštevajte vse 3 pogoje!Kako shujšati brez diete? Upoštevajte vse 3 pogoje!
VenereologistVenereologist
Dermatologija simptomi venereal bolezniDermatologija simptomi venereal bolezni
Kronična Trihomonozo pri moških in ženskahKronična Trihomonozo pri moških in ženskah
Znaki spolno prenosljivih bolezni pri ženskah in moškihZnaki spolno prenosljivih bolezni pri ženskah in moških
Babica - tradicionalno zdravilo za vseBabica - tradicionalno zdravilo za vse
Kako za zdravljenje trihomoniaze?Kako za zdravljenje trihomoniaze?
Znaki trihomoniaze pri ženskahZnaki trihomoniaze pri ženskah
Kot sem zdravljenje levkoplakijeKot sem zdravljenje levkoplakije
» » » Fantje! Morate rešiti! Kot zdravnik sem lahko tako rečem