slv.ungurury.ru

Tar milo uši: kako uporabiti? Pediculosis: simptomi prisotnosti parazitov

Naglavne uši (pediculosis) problem, ki lahko sooči nikomur. Ti majhni paraziti so zelo rodovitna, tako hitro vpliva na lasišče. Naglavne uši so krvnih sesanju žuželke, katerih omemba sega v dneh od Aristotela. V današnjem svetu obstaja veliko učinkovitih zdravljenj za uši, vendar veliko ljudi še vedno obrnejo na folk pravna sredstva. A preizkušene tehnike priznana katrana milo.

Pediculosis: simptomi prisotnosti parazitov

Tar milo uši: kako uporabiti?

Glavni simptom uši, vključujejo:

  1. Srbenje na mestu insekti, ki se lahko poveča ponoči. Res je, da ljudje z debelo kožo na glavi, ne smejo čutiti ugrizi;
  2. Na pregledu, lahko bolnik videti mesto ugriza in draženje. Sami, kot uši na glavi težko vidimo;
  3. Na mestu ugriza je mogoče zaznati sivo modre lise, ki srbi;
  4. Na las v močni svetlobi lahko zaznamo gnide - jajca, ki jih uši jih.

Če čas ne začne obravnavo, bodo paraziti širijo z neverjetno hitrostjo, okužil svoje družinske člane. Poleg tega lahko ignorirajo zdravljenje razvije v kronično pediculosis. Ta pojav je najbolj pogosto opazimo med brezdomci.

V vsakem primeru, ne vodijo širjenja žuželk, ker potem bo težje znebiti od njih. Ob odkritju uši takoj šel v lekarno za posebno orodje, ali pa uporabite ljudske recepte, ki vključujejo tar milo. Na koncu zdravljenja po nekaj časa, je priporočljivo opraviti osvežitveni tečaj.

Ali katrana milo iz uši?

Tar milo uši: kako uporabiti?

Katrana - viskozna, debela in smola podobna snov, ki je pridobljen iz lubja dreves prek suho destilacijo. Trenutno je tar ne uporablja v čisti obliki, ampak v različnih koncentracijah, je mogoče najti v številnih kozmetike in zdravil.

Ima močno antiseptično, protiglivično, antimikrobno in redukcijski učinek. Snov je dobro lajša srbenje in suši, obnavlja in zdravi kožo in lase. Sredstva na osnovi katrana, ki se uporablja za zdravljenje ekcemov, psoriaze, uši, prhljaj, demodectic mange, akne in akne.

Tar milo uši že dolgo priljubljena: je na voljo, neškodljiv in učinkovit. Ob pravilni uporabi, to milo, vam ni treba kupiti dodatnih sredstev za uši.

Alkalijske v podjetju s katrana - je močno orožje proti številnim kože in las težav. Izrazito antiseptično in insekticidni učinek le nekaj več kot 15 minut, da se hitro ubije uši. Poleg tega, alkalno negativno vpliva na jajčeca, ki preprečuje ponovno pojavljanje parazitov.Blagodarya naravnih sestavin, lahko katran milo se uporablja in alergijskih otrok.

Katran milo uši: Metoda uporabe

Pravilna uporaba katran milo uši vas bodo razbremenili škodljive izpostavljenosti kemičnim snovem, kar je še posebej pomembno za otroke, nosečnice in doječe ženske. Kot pravilo, da odstrani insekte iz prvič, vendar je možno, da postopek ponovite, če je potrebno. Škoda ne bo točen, ampak lasje bodo postali sijoči in svilnati. Vendar pa je zloraba tar milo ni priporočljivo, saj ima učinek sušenja. Za mastno in normalno kožo glave, priporočamo, da ga uporablja, ne več kot 1 sekundo na teden in za suho kožo - dovolj, da je 1. čas v 2 tednih.

Znebiti uši katrana mila, dovolj pranje glave. Mokri lasje, Pena velikodušno njihovih sredstev, v gostem peno peno in pustimo brez izpiranju 15 minut. Potem temeljito speremo z vodovodno vodo in popivnamo z brisačo. Glavnik glavnik las z nekaj zob, vychesyvaya posameznih področjih in odstranitev nit. Straši veliko značilen vonj mila, Nona skrbi, bo po 10 - 15 minut po izpiranju.

Glej tudi:

Tar milo uši: pregledi

Tar milo uši: kako uporabiti?

  • Marina: Otrok prinesel iz vrtnih uši. Odločil sem se, da bi poskušali katrana mila, saj je naravno. Naredil sem vse, kar je v skladu z navodili, vendar ni pomagalo. Ali lahko naletite na ponaredek, ampak sem moral iti v lekarno za posebno orodje.
  • Eugene: Ko izlet na morje, moja žena in sem se vrnil z uši (verjetno pobral v vlaku). Prijatelji svetujemo katrana milo. ga kupili smo v hipermarketu, dodal naravno katrana in lathered glavo. Niso za 15 minut, ter 30 in rezultati nas je presenetil. Mi znebiti uši in gnide smo se potem ne bo moten. Na splošno priporočamo vsem katrana mila iz uši, res pomaga.
  • Vasilisa: Najstarejša hči je prišel iz tabora z uši. Sem se odločil za uporabo dobre stare katrana milo. Kupil sem ga v lekarni in več dni mila otroške glave, saj od 1. krat brez uspeha. Na splošno, po 4 dneh, bomo v celoti znebili teh parazitov. Zdaj moja glava katran milo za preventivo enkrat na 2 tedna.
  • Ale: Po nasvetu babushkikupila katrana myloot uši. Milo glava 5-krat, vendar je še vedno nadaljeval, da preišče. Sem moral kupiti izdelek, ki temelji na kemiji, s katerim sem se sodeč žuželk v samo enem dnevu.

Glej tudi:

Uši - parazitske-krvnih sesanju žuželke, ki se lahko pojavijo v vsaki osebi. Ali opažate higiene ali ne, jih lahko prinese domov iz šole, vrtca ali kampu vašega otroka. Poleg tega se lahko uši se pobral na javni prevoz ali v trgovini poskuša na oblačilih. Na splošno velja, če ste doživlja ta problem, ne panike. V boju proti naglavne uši lahko uporabi farmacevtskih zdravil ali izkoristiti receptov ljudi, na primer, katrana milom.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako se znebiti uši hitro?Kako se znebiti uši hitro?
Kako se znebiti uši in gnide domaKako se znebiti uši in gnide doma
Kako se znebiti od gnide in ušiKako se znebiti od gnide in uši
Najpogostejši parazitske bolezni kožeNajpogostejši parazitske bolezni kože
PediculosisPediculosis
Kako se znebiti od gnide iz otroka in odraslega?Kako se znebiti od gnide iz otroka in odraslega?
PediculosisPediculosis
UšiUši
Pediculosis - zdravljenje otrok in odraslihPediculosis - zdravljenje otrok in odraslih
Sramne uši - obdelava, simptomi, kako so okuženi?Sramne uši - obdelava, simptomi, kako so okuženi?
» » » Tar milo uši: kako uporabiti? Pediculosis: simptomi prisotnosti parazitov