slv.ungurury.ru

Badger maščobe: aplikacija. Komentarji

V alternativni medicini dalo precej pogosto uporablja Badger maščobe. Njegova uporaba pri zdravljenju prehladnih bolezni, kot tonik za zdravljenje opeklin. Seznanili s pregledom njene uporabe, da lahko sprejmejo premišljeno odločitev o tem, ali uporabiti ali ne bi nadlegoval maščobe.

Pozitivne povratne informacije o uporabi jazbeca maščobe

  • Elena "Badger maščobe in pomagajo dermatitis, mehča, pomirja srbenje in pomaga celjenje. Za nekoliko utišati vonj, lahko uporabite eterična olja. "
  • Eugene: "Vem, da je jazbec maščobe smrdi, če pa v mešanici z ovčje maščobe, shranjene 10 let pri sobni temperaturi in je že razvajen. Zato je ta maščoba je potrebno vreči ven varno, ne koristne lastnosti, da nima več. Ohladitev, jazbec maščobe postane bel, in ko je sveža, nima vonja. Popolnoma pomaga pri prehladu. "

Badger maščobe: uporaba in ocene

  • Olga: "Jaz ga uporabljajo samo za zunanjo uporabo, ter shranimo v hladilniku."
  • Galina "Badger maščob mogoče namazati pete otroke, če so dermatitis pojavi. odlično "učinek.
  • Jurij: "Pil sem jazbec maščobe, je dodal, da je vroče mleko, in je celo žličko medu. To je običajno obrnil, hladno prekajeno pomagal. "
  • Peter: "Mi smo svetovali, da uporabljajo svoje sorodnike. Vsi zdraviti Badger maščobe. Zdaj pa ne vem, sem vonj, ki pa sem jih obravnavajo hladno, kot pomaga. "
  • Marina "Uporabljamo Badger maščobe celo družino za več let, predvsem v hladnem in opeklin. Nakup mazilo v lekarnah. "
  • Paul: "To ni vredno po tleh v ušesa, kot je včasih svetoval. Ti lahko namažite le prsi in noč zaužitju pol žlico, ko je grlo začne žgečka. Za lažje pogoltniti, je mogoče izkoristiti medu, poleg tega pa je hladno, tudi ne bo odveč. "

Badger maščobe otroci: pregledi

  • Amin: "Jaz sem samo drgnjenje prsi in hrbet mojega hčerkico. V povzetku v njem navedeno: jazbec maščobe jemlje pred obroki na uro. Za zdravljenje prehladov za odrasle piti 1 žlica. l. 3R. na dan, kar otrok v dnevnem 3 str. 1 uro. L. Jazbec maščobe se lahko doda okus marmelade ali medu, ali pijete njegove čaj z malin in šipka. Učinek fine, mraz je izginil. Preostale droge sprostite! "
  • Varia: "Hiša je bila nekoč pravi jazbec maščobe, ki je prinesel lovec. Ko je mrzlo je podrgnil nazaj in prsnem košu. V znanem dekle je imel hude opekline roke, preveč mazilil jazbec maščob, opeklina je potekala po 7 dneh. Zdaj sem ga kupil v cevi, kar je zelo priročno. jih zamazan z mrzlimi nogami in prsih, je pomagal, da zelo hitro opomore. "
  • Svetloba, "Sem podrgnil Badger debelih otrok, takoj ko prve znake prehlada: izcedek iz nosu in kašelj. Ponavadi namažejo na noč in dan 2 str. Le na ta način in shranijo, še posebej v zimskem času in jeseni. "
  • Eve: "Vesel sem, jazbec maščobe. Vedno hči drgne ko bolan. Mislim, da je bolje, da Masiranje maščobe kot kemija njih. Samo bolje, če je resnična, in ne pomešano z nečim, kot je običajno v drogerije prodati. "
  • Vera: "Zdi se mi, da je jazbec maščobe bolje kupiti v lekarnah. Torej, lahko preverite, ali maščobe, brez parazitov, in je shranjen dlje kot sveže. "

Badger maščobe: povratna informacija o uporabi

  • Karina: "Moja mama je rekla, da smo nekoč imeli Badger maščobe, shranjene 10 let svojega delovanja, ni izgubila, vendar je bilo peretoplenny, tako da, očitno, ni izgubljen. obdelan so me s sestro ves čas, takoj, ko je hladno ali mokrimi nogami, tako da ne zbolijo. Pravi hitro pomagal. "

Uporaba jazbec maščobe: Negativne ocene

  • Oleg: "Prebral sem mnenje, da bi bilo prehlad namažite grlo, prsni koš in kaplja v ušesih. Vonj grozno, in kot medicine na splošno, kaj dvomljivo. "
  • Kirill: "Nekateri starodavno uporaba za zdravljenje maščobe jazbeca nesreče. Društvo za zaščito živali ne povsem razumem, ne bi bilo nobenih drugih zdravil? ".
  • Basil: "Ali ni mogoče enačiti s konvencionalnimi metodami zdravljenja? Verjamem, da če uporabljate jazbec maščobe svetoval nekdo neznan, je bolje, da se vzdrži. "
  • Vitaly: "Verjamem, da je uporaba jazbeca maščobe - kot igranje na loteriji, kot kdorkoli srečen. Za nekatere bo to pomagalo okrepiti imunski sistem malo in nekdo bo povzročilo težave s žolčnika. Badger maščobe imunostimulant, ampak nekaj Dvomim o njegovih protimikrobnih učinkov. "
  • Roman: "Na splošno mi ni svetoval, da imajo otroci Badger maščobe. Kako lahko dajo poskusi na otrocih, obstaja tudi veliko drugih praktično neškodljive in koristne zdravila. "
  • Margo: "Jaz sem zaradi vonja in ni uporabljal Badger maščobe. Je zavohal ogabno, in otrok zavrnil, da bi jih ometane, tako da le vrgli ven, čeprav stane veliko. "

Če boste pozorni, uporaba jazbeca maščobe povzroča veliko različnih mnenj. Uporabiti ali ne bi nadlegoval maščobe, to je odvisno od vas. Vendar je treba vse enako, še posebej, če je otrok bolan, preden ne dajo svojega ljubljenega otroka nekaj medicine ali folk pravna sredstva, tudi če njihova uporaba povzroči veliko pozitivne povratne informacije se posvetujte z zdravnikom, in lastnosti so preprosto neverjetno zdravilno moč. Ne poskus na zdravje otrok in svoje.

Glej tudi:

Zdravje za vas!

Posebej za LadySpecial.ru - Julia



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Badger maščobe lastnosti terapevtsko uporaboBadger maščobe lastnosti terapevtsko uporabo
Prednosti jazbec maščobe v telesuPrednosti jazbec maščobe v telesu
Badger maščobe za zdravljenje bronhitisaBadger maščobe za zdravljenje bronhitisa
Zdravljenje jazbec maščobeZdravljenje jazbec maščobe
Badger maščobe. Zdravljenje bronhitis pri otrocih in odraslihBadger maščobe. Zdravljenje bronhitis pri otrocih in odraslih
Badger maščobe za zdravljenje bronhitisaBadger maščobe za zdravljenje bronhitisa
Zdravilne lastnosti maščob jazbecZdravilne lastnosti maščob jazbec
Badger maščobe zdravilne lastnosti, uporabaBadger maščobe zdravilne lastnosti, uporaba
Uporaba maščobe jazbec, kontraindikacijeUporaba maščobe jazbec, kontraindikacije
Badger uporaba maščobe kašlju za otrokeBadger uporaba maščobe kašlju za otroke
» » » Badger maščobe: aplikacija. Komentarji