slv.ungurury.ru

Mazilo za labialni herpes

Herpes je nalezljiva bolezen, ki se prenaša prek skupnih stvari, ki se dotikajo gubam.On ni nevarno, vendar pa daje veliko težav in neprijetnosti. Veliko ljudi trpi zaradi herpesa na ustnicah. Da bi se soočila z boleznijo, lahko le pomoč usposobljenega zdravnika, tako da boste morali poiskati zdravniško pomoč, tako da je lahko predpiše učinkovito zdravljenje.

Mazilo proti herpesu na ustnicah je bistvena sestavina pri zdravljenju herpesa in je vključena v seznam zdravil, ki jih predpiše zdravnik, tako da ga lahko uporabljate in lajšanje nelagodje na ustnicah, pospešuje proces zdravljenja, ko je herpes na ustnicah.

Herpes na ustnicah: Kaj morate vedeti?

Da bi se izognili pojavu herpesa na ustnicah, je zaželeno, da se izvede preprečevanje, ki bo pomagal podpreti telo in krepijo imunski sistem, še posebej v sezoni prehladov. Če želite to narediti v hladno in vneto grlo držijo počitek v postelji, ne pa, da jih prenese na noge, saj so mnogi navajeni, da delaš.

Herpes na ustnicah

Da bi se izognili akutnih herpes in njene močne izpuščaje na ustnicah, ki jih lahko izkoristijo za utrjevanje. Enako pomembna je prava prehrana, ki mora biti sestavljena iz velikega števila sadja in zelenjave ter zmanjšanega vnosa močnega čaja, kave, popolni odsotnosti alkohola in kajenja. prav tako je lažje, da se ukvarjajo s herpes, če veliko število mlečnih izdelkov, vključenih v meniju, podpora črevesna mikroflora v zdravem stanju.

Mazilo iz lekarne za herpes na ustnicah

Zdravljenje herpesa na ustnicah izvedemo z uporabo tablete in posebnih mazil, ki so prisotni v sestavku komponent protivirusno. Uporaba mazila skupaj s tabletami in virov, ki krepijo imunski sistem, je lahko zelo hitro znebiti herpes na ustnicah.

To se pogosto uporablja za zdravljenje herpesa famciklovir zdravila. To je predpisana v primeru prvih znakov herpesa na ustnicah, ki vključujejo srbenje in rahlo ščemenje. To je normalno komunicira z drugimi protivirusnimi zdravili in ima zelo malo stranskih učinkov.

Mazilo za labialni herpes

dobro je nastopal in aciklovir, ki je sestavljen iz elementov, negativno vpliva na virusa in preprečiti širjenje. Zdaj obstaja veliko mazil, tako tuje in domače proizvodnje, ki temelji na njem. Njegova Indijski analog Vivoraks, nemško - Atsiklostad, heksan, in angleški - ZOVIRAX. Toda obstoječi domači analogi ni slabše, da jih v kakovosti in so veliko cenejši.

Veliko mazil za herpes na ustnicah pride v obliki šminke s primera za cev. Vsa ta mazila za herpes lahko kupite na okencu brez recepta. Toda v vsakem primeru, še vedno Priporočljivo je, da se posvetuje z zdravnikom, še posebej, če imate pogoste alergijske reakcije na zdravila ali če ste noseči.

Mazilo ZOVIRAX herpes na ustnicah

ZOVIRAX Na voljo je v obliki tablet in v obliki mazil za zunanjo uporabo. Sestavljen je iz komponent, ki imajo izrazit učinek proti vse večjih virusov, ki so povzročitelji vseh vrst herpesa.

Toda to mazilo ima posledice prevelikega odmerka in neželene: drisko, omotico, povečano zaspanost. Zelo pogosto se ti simptomi pojavijo pri bolnikih z ledvičnim popuščanjem.

Mazilo ZOVIRAX herpes na ustnicah

Mazilo za herpes Viru-Merz

Posebno mesto med mazil za herpes na ustnicah je Viru-Merz. Njena glavna sestavina je tromantadin, ima aktivno antivirusni učinek na herpes patogenov. Po uporabi takega mazila za 2 dni pojavlja splošno stanje izboljšave. Če mazilo ne pomaga, se posvetujte s svojim zdravnikom.

Glavni stranski učinek mazila je Viru-Merz kožni dermatitis.

Vse mazila za herpes je treba nanesti na ustnice večkrat na dan.

Mazilo proti herpesu na ustnicah: pregledi

  • Inessa: "Užival sem tudi herpes na ustnicah Zovirax, Aciklovir ni pomagalo."
  • Mila: "Pomagal sem Oksolinska mazilo."
  • Helen: "Vzel sem tablete aciklovir in užival mazilo aciklovir, herpes opravil."
  • Ada: "Uporabljam šminka Aciklovir".
  • Ana: »Nimam ZOVIRAX ali Aciklovir ni pomagalo. Shrani samo TSikloferon vendar ne mazilo in Mast. "
  • Alain: "vzamem iz herpesa na ustnicah hidrokortizon očesne mazilo. Učinek je popolnoma zadovoljen. "
  • Marika: "Mi smo bili z mamo pomaga le mazilo aciklovir Acre v modro cev. Drugi mazilo ne pomaga. "

Mazilo proti herpesu na ustnicah: pregledi

  • Lisa: "Uporabljam mazilo Gerperaks, in naslednji dan od herpesa na ustnicah se ni pustil sledi."
  • Alina: "Rešil sem mazilo aciklovir Heksan ".
  • Irina: "Dobro mazilo proti herpesu na ustnicah - cink in poceni in učinkovita."
  • Diana: "Včasih sem mazilo INFA gel zelo hitro pomagal. Ampak na splošno, zdravnik je rekel, da ne smemo se vključijo v mazilih, saj vozi hladno boleče nazaj v kri. To je treba boriti od znotraj, pri čemer immunoukreplyayuschie protivirusna zdravila in tablete. "
  • Ala: "Jaz uporabljam samo ZOVIRAX, vendar ga niso mogli najti, in sem v lekarni ponudil preizkusiti novo zdravilo Fenistil Pentsivir. Učinek je odličen, zelo hitro odstrani vse simptome herpesa. "
  • Inga: "Pred kratkim sem poskusil z novo mazilo HerpatchSerum. Res všeč. 5. Po uporabi herpes ustnice popolnoma izginil. In potem udari mazilo, se spremeni v nevidno plyonochku, da ni mogoče izbrisati in gredo o svojem poslovanju. "

Popolnoma opomogla od herpes virus še ni mogoče, vendar znebiti herpes na ustnicah lahko povsem v skladu s priporočili lečečega zdravnika in uporabo posebnih mazil.

V večini primerov, herpes na ustnicah se lahko upravlja z uporabo katere koli protivirusno mazilo ona bo hitro dosegla pozitiven rezultat in je zelo enostaven za uporabo. Vendar bo pravilno izbrani zdravnik popolno zdravljenje krepijo imunski sistem in zmanjša pojavnost herpesa na ustnicah.

Glej tudi:

Vzroki za herpes, njeni simptomi in metode zdravljenja folk pravna sredstva Boste našli v članku Herpes na ustnicah: kako jo zdraviti?. Zdravje za vas!

posebej za LadySpecial.ru - Julia



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Herpes pri nosečnicah na ustnicah, zdravljenje ali pozabiti?Herpes pri nosečnicah na ustnicah, zdravljenje ali pozabiti?
Kaj tablete pomagajo zdraviti herpes na ustnicahKaj tablete pomagajo zdraviti herpes na ustnicah
Kako za zdravljenje prehlada na obrazuKako za zdravljenje prehlada na obrazu
Kako za zdravljenje boleče na ustnicahKako za zdravljenje boleče na ustnicah
Kako ozdraviti herpes na ustnicah hitroKako ozdraviti herpes na ustnicah hitro
Kako hitro ozdravi labialni herpesKako hitro ozdravi labialni herpes
Kako se znebiti herpes na ustnicahKako se znebiti herpes na ustnicah
Kako se znebiti herpes 1 danKako se znebiti herpes 1 dan
Kako za zdravljenje herpes virusKako za zdravljenje herpes virus
Herpes na ustnicah hitro obdelavoHerpes na ustnicah hitro obdelavo
» » » Mazilo za labialni herpes