slv.ungurury.ru

Calamine losjon norice: navodila za uporabo, analogi, kritike

Norice - grdo bolezen, za otroke in odrasle. Zadnji, morda, ponavadi imajo še slabše, če so imeli otrok, ni imel časa. In poleg klasičnih simptomov infekcijskih bolezni je pomembno vprašanje - srbeč izpuščaj in oteklina. Farmacevtske družbe ponujajo izdelke, ki lahko skoraj v trenutku lajšanje zdravje, in med temi viri je označena losjon "Calamine". Kako res učinkovito?

Losjon "Calamine" norice: navodilo in zlasti drog

Losjon

Orodje je usmerjena na kožo, ko sedacija vnetja različnih vrst - za opekline, akne in ekcemi, dermatitis in drugih draženje kože .. Proizvajalec pravi, da je oprostitev prihaja skoraj v trenutku zaradi hladilnega učinka, ki naj bi delovala kot blag anestetik. Ali je to res?

Sestavek losjon "calamine" glavne sestavine so cinkov oksid (5%) in calamine (15%), ki ga dopolnimo z vodo, glicerol, utekočinjenih fenol, bentonit, natrijev citrat. Za razliko od večine podobnih orodij, zlasti tistih, ki so priporočljivi za norice in rdečkam, "Calamine" brez hormonskih elementov, zaradi česar je relativno varna, tudi za otroško telo. Morda tu leži relativno njegova priljubljenost. Vendar pa zdravniki predpisujejo za posameznega bolnika ni bila v naglici, čeprav le Idiosinkrazija komponente opozoriti med kontraindikacij.

Poleg osnovne usmeritve, losjon "Calamine" bi bilo vnetij, da se posuši, dekontaminirati škodo odstraniti oteklino, zmanjšajo draženje, vključno srbenje novo pridobljenih sklepov in spodbujajo celjenje. Takšen razpon omogoča priporočamo pripravo za ekcem, luskavica, urtikarijo, herpes, izpuščaji vsako genezo, piki insektov, herpes, noricam.

Nanesite losjon "calamine" norice zahtevane po stresanju Viale aktivna: sredstva, ki se uporabljajo na vatirano palčko, in ki se distribuira lokalno in v prizadetih območjih. Velike površine je mogoče zdraviti z bombažno blazinico. Čez dan, do 5-7 krat, lahko posodobite debelino sloja ni pomembno: glavna stvar, da je mesto popolnoma blokiran. Po nekaj minutah pomeni zgrabila preostalo belo točko, ki ne zamaže svoje obleke in tako naprej. V stiku s telesom predmetov in stvari. "Calamine" se zlahka speremo s kože s toplo vodo. Potek zdravljenja - do popolnega okrevanja.

Analogni losjon "Calamine" norice

Analogni losjon Analogni losjon

Popolna kolegi v sestavi na "calamine" losjon za njihovo uporabo v času noric ni, vendar obstajajo podobni izdelki na podlagi tožbe. Med njimi je najbolj pogosta zdravniki imenujemo "Tsindol", je na voljo v obliki suspenzije in tudi režiral gospod odpravi srbenje. To je običajno meša z otroško kremo za lažjo porazdelitev nad prizadetem območju, in učinkovitost pomeni, da že dolgo potrdili zdravniki in potrošniki. To je odobrena za uporabo pri odraslih in otrocih, tudi dojenčke, kot tudi med nosečnostjo in dojenjem. V sestavku aktivna komponenta je tudi cinkov oksid.

Naslednji analog losjon "calamine" norice ne izgleda podobno kot niz elementov na droge, vendar pa ne pušča nobenega dvoma o njegovi učinkovitosti proti srbenjem: a "pantenol", ki je splošno znan kot zdravilo za opekline. Vendar pa lahko svoje storitve treba poudariti v zvezi z norice, vendar je bilo kot zdravilo, ki zmanjšuje srbenje - velikost in znesek vnetja, da ne bo imel nobenega učinka. V svoji sestavi, je tudi popolnoma varna za nosečnice in dojenčke.

Zadnja analog "Calamina", določi za komponent močno razlikujejo od njih, ta rešitev "Fukortsin", katerih aktivna sestavina so aceton, borova kislina in resorcinol. Farmakološki definiciji je antiseptik, ampak ima tudi sposobnost, da znatno odstranitev občutljivost na vneto območje. Za razliko od "Calamina", "Fukortsin" zmanjšuje vnetje in jih suši. Ampak na račun bolj kompleksne sestave ni mogoče uporabiti pri majhnih otrocih in ne velja za uporabo na velikih območjih zaradi prisotnosti v sestavi fenola, ki povzroča vrtoglavico in slabost.

Glej tudi:

Losjon "calamine" norice: pregledi potrošniki in profesionalni

Losjon

Glavna pomanjkljivost losjon "calamine", ki se praznuje z večino potrošnikov v njihovih pregledov, je visoka cena zdravila - 100 ml steklenica se nahaja v 700-800 rubljev, in, glede na različne ocene, ni znano, ali je bil vreden toliko denarja .. Nedvoumno odgovoriti - ali bo zdravilo pomagalo - nihče ne daje.

  • Irina: "Za odrasle, to pomeni, da se zdi, samo denar vržen proč, bodisi z mojo sestro kot preprosto nismo imeli sreče. Na 28 let prvič, da sem pobral nekje norice (ne slabega kot otrok), čeprav na prvi dan posuta, tako da niti solze ne bi bilo videti, in ne dotikajte telo. Nagnusno občutek, stanje slabše. Prijatelj prinesel losjon "calamine", ki je bil obdelovanje svojega fantka - sem se opira na čudež medicine, sem se strinjal, da poskusite: vse je bilo dogovorjeno v tistem času. Vonj gvaši tiho, morda, moja občutljivost kriv, ampak da je nagnusno občutek aken prekrita z ometom, ki v 5-7 minut. Po uporabi ponovno začne srbeti, ker je sredstvo posuši - pozabi. To je postalo lažje, ni vse naslednje jutro ali naslednji dan, vendar je del akne sem strgal v kri. Sem moral iskati novega zdravila. Leto kasneje, z noricami sem padel sestro (23 let), in učinek "Calamina" je bil enak - ni. Več vrgel denar skozi okno ne bo.
  • Sofija: Losjon "Calamine" smo registrirani zdravnik, ko je moj sin (2,5 let) je iz vrta z noricam. So čakali zjutraj, šel na kliniko, in od tam v lekarno. Takoj se je začela postopek: Za vsako mesto povzroča gosto pripravo plast, po 5 min. je bilo mogoče, da bi dobili oblečena - zamrznjena plenochkoj losjon. Po 6 urah smo postopek ponovili in nato konsolidira rezultate pred spanjem. Naslednji dan, ki se uporablja tudi "calamine" 3-krat na dan, manj sin obtožbo srbenje. Teden dni kasneje je otrok prejel certifikat in šel nazaj v vrtec, norice ne sledi vsem mozolji so šli.
  • Ludmila: Norice hči (4 g) je dotaknil enkrat, ne bo iskal zdravnika v sredi noči, povzpela na internetu. Je branje o "calamine", pošlje moža na noč drogerijo. Takoj zamazan vse mozolje, ko je hčerka že začeli pritoževati, da njihova pogodba - losjon je začel, da se posušijo. Speremo, povzročil tanjšo plastjo - enake občutke. Odločil sem se, da mora biti težko, da bi ga spravila v posteljo dekle. Ponoči je brušena vse mozolje, dosegel je na voljo javnosti. Nadaljevali smo z uporabo losjon, 5-krat na dan zamazan, srbenje vztrajal. Naslednji dan se je Zelenko na njej in "sedel", preostalih 10 dni, medtem ko boli. Toda, ko sem imel herpes skočila pokonci, njegova roka ujela le "calamine": pomoč, presenetljivo.

Strokovnjaki, ki zastavljena vprašanja o učinkovitosti losjon "calamine", situacijo z dvojnosti ocene o tem komentiral takole: "To zdravilo nima neposrednega učinka, in daje rezultat v majhnih izbruhi, z velikim tako hitro, da ne more obvladovati. Prav tako ne pozabite, da ne nadomešča poznajo naših babic Zelenka, in se uporablja v povezavi z njim, če je to potrebno. "

Obstaja razlog za domnevo, da so besede v neposredni lajšanje losjon "calamine" norice - še vedno zelo dobra poteza tržniki, vendar ni realno sliko. Statistični podatki kažejo, da ima sredstvo določeno stopnjo učinkovitosti, vendar pa lahko zasledimo le v sredini otroških bolezni in blago, in za odrasle je skoraj brez vrednosti. Toda v zvezi z mladimi bolniki losjon "Calamine" ima izrazito prednost v tem, da ne povzroča alergij, tako da se lahko uporablja tudi za zelo občutljivo organizem in prevzeti za uporabo brez priporočilu zdravnika.

Glej tudi:

Ali je smiselno, da pridobijo Norice losjon "Calamine" ali lahko dobite le dokazano staro zeleno barvo? Praksa kaže, da to ni vedno vredna denarja, in s hudo boleznijo ne more obvladati. Toda, ko svetloba - bo vodila do okrevanja hitreje, tako da se ne bi smela diskontirajo učinkovitost zdravila. Toda brez veliko upanja.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prvi simptomi norice pri otrocihPrvi simptomi norice pri otrocih
Razmaz norice? Droge in folk pravna sredstvaRazmaz norice? Droge in folk pravna sredstva
Izgleda kot norice. fotoIzgleda kot norice. foto
Norice pri otrocihNorice pri otrocih
Losjon BelosalikLosjon Belosalik
Belosalik Lotion - navodila, uporaba analogovBelosalik Lotion - navodila, uporaba analogov
Calamine losjon - pouk kolegi, sestava, uporabaCalamine losjon - pouk kolegi, sestava, uporaba
Belosalik Lotion - navodila, uporaba analogi, stranskih učinkovBelosalik Lotion - navodila, uporaba analogi, stranskih učinkov
Diprosalik (losjon), - navodilo, uporaba, indikacije, kontraindikacije, učinki, neželeni učinki,…Diprosalik (losjon), - navodilo, uporaba, indikacije, kontraindikacije, učinki, neželeni učinki,…
Norice pri dojenčkihNorice pri dojenčkih
» » » Calamine losjon norice: navodila za uporabo, analogi, kritike