slv.ungurury.ru

Lamisil: pregledi. Indikacije in kontraindikacije lamizila

Nelagodje, srbenje in rdeče kože, poškodovane nohte - to je le majhen del težav, ki lahko prinesejo glivične okužbe. Na srečo, je medicina dosegla takšno raven, da se iz teh težav mogoče odpraviti s pomočjo tablete, kreme in mazila. Eden od teh antimikotiki je terbinafin. To je mogoče kupiti v vsaki lekarni po razumni ceni in brez recepta.

Lamisil: indikacije za uporabo

Orodje je namenjen za lokalno in oralno uporabo. Ima široko področje fungicidno aktivnost v nizkih koncentracijah fungicidno delovanje proti dermatofiti, plesni in določene dimorphic gliv vrste. Zdravilo je neškodljiva normalnih hormonskih in človeških celicah in ima visoko stopnjo učinkovitosti. Med indikacije za uporabo so naslednji problemi:

Lamisil: pregledi

  • Dimeljske glive;
  • Glive lasišča;
  • Pityriasis versicolor (samo učinkovito mazilo);
  • Mikoza različnih delov telesa;
  • Različne intertrigo;
  • Onihimikoz (nohtov glive) Povzroči dermatofitne glivice.
  • Kandidoze (samo tablete).

Lamisil: kontraindikacije

Zdravilo ni priporočljivo za uporabo v primeru preobčutljivosti na njenih sestavnih delov. Lamisil krema, kot je predpisano z oskrbo v naslednjih primerih:

  • Kroničnega alkoholizma;
  • Neoplastičnih bolezni;
  • Presnovne motnje,
  • Inhibicija hematopoeze v kostnem mozgu;
  • Okluzivnih vaskularnih bolezni okončin;
  • Nosečnost in dojenje.
  • bolezen jeter, vključno - kronična;
  • Oslabljeno delovanje ledvic;
  • Gastrointestinalnih bolezni;
  • Otroci do starosti 12 let.
Priporočamo, da uporabljate Samostan čaj proti glivic na nohtih. Po 30 dneh so 97% prostovoljcev bili sledovi glive celoti.

Lamisil: stranski učinki

Lamisil: pregledi

Med neželenih učinkov (tablete) običajno označeni gastrointestinalna motnja simptomi (občutek sitosti, izguba apetita, dispepsija, slabost, blage bolečine v trebuhu, driska). Nekateri bolniki imajo utrujenost, brez hude kožne reakcije, artralgija in bolečine v mišicah.

Manj pogosti motnje okusa, do izgube okusa (obnovitev pojavi v nekaj dneh - tednov po prenehanju zdravljenja). Včasih smo poročali primerih odpovedi jeter (nekateri, ki vodijo v smrt ali transplantacijo jeter).

Prav tako nekateri bolniki doživeli hude kožne reakcije, kot je Stevens-Johnsonov sindrom, toksična epidermalnyynekroliz itd Če postopno kožni izpuščaj pojavi, je treba zdravljenje prekiniti lamizilom. Obstajajo tudi poročila o zelo redkih hematoloških motenj, kot so nevtropenija, agranulocitoza ali trombocitopenijo.

Lokalne reakcije opazili srbenje, pekoč občutek in različne izpuščaje.

Kar se tiče stroškov, se giblje med 400 in 700 rubljev. odvisno od farmacije in oblik vypuska.Lamizil, kljub dejstvu, da je njegova cena relativno visoka, zaznamovano z veliko pozitivne povratne informacije od potrošnikov.

Glej tudi:

Lamisil tablete: pregledi

  1. Elena: Obdelan sem otrok glivično okužbo lasišča. Uporabljam tablete Lamisil. Zdravilo se izkazali za zelo učinkovite v zadnjem mesecu skoraj soočila s problemom. niso ugotovili nobenih stranskih učinkov. Svetujem vsem, da Lamisil tablete za zdravljenje podobnih težav.
  2. Igor: sem bil odpuščen iz tableta lamizila glivice na nohtih. Trpel za dolgo časa, ni nič res pomagal pomogalo.Tabletki ni zelo dobra. Opravil celoten potek zdravljenja v povezavi s smetano in pozabi kaj glivice na nohtih.
  3. Angelina: Ona je zdravilo za imenovanje dermatologu. Sledite navodilom, kot posledica stopala gliv nepovratno izginilo. Čeprav se lamizila sem doživela različni skladi sami, vendar nihče tako ne more spopasti z nalogo. Če opravili glive, nato pa se je kmalu vrnil. In po več kot letu lamizila ponovitve je ni bilo. Jaz sem popolnoma zadovoljen z drogo, tudi denar, porabljen ni žal.
Dermatologi soglasno priporočil za uporabo Samostan čaj proti glivic. V raziskavi je bilo ugotovljeno, pospešek regenerativnih procesov v 82 prostovoljcev.

mazilo Lamisil: pregledi

Lamisil: pregledi

  1. Maria: Lamisil mazila, ki ga predpiše zdravnik, ki nas po dolgih potovanjih v bolnišnicah in neuspešnem zdravljenju kože gobice hčerko. nič delali do tega orodja. Lamisil ukvarjajo s problemom v zadnjem mesecu (namažejo dvakrat na dan). Cena vsekakor ni majhna, ampak, ko gre za zdravje otroka, ni denarja zhalko.Rekomenduyu ta krema za tiste, ki imajo isti problem!
  2. Svetlana: Včasih sem mazilo Lamisil za zdravljenje nohtov gliv. Sledim navodilom, tako kot vsi odšli, vendar pa teden dni kasneje gliva poyavilsya.Mozhet spet pomeni, da ni bilo učinkovito za mene.
  3. Vladimir: Z lamizila poskušali zdravljenje glive stopala. Groza je bilo še slabše. Poleg tega, da je vredno veliko denarja, in ne pomaga. Bilo je zelo žalostno, ker do pred kratkim sem upal na ozdravitev.

Glej tudi: Kis iz nohtov glive

Lamisil - sodobna anti-glivično zdravilo, ki ga je švicarska farmacevtska družba proizvaja v različnih oblikah. Vsakdo se lahko sami odločijo za najboljši - razpršilno, kremo, gel ali tabletke. Lamisil se uporablja za zdravljenje glivičnih kožnih bolezni, kot tudi za lase in nohte okužbe z dermatofiti in različnih gob povzročajo. Pred uporabo zdravila, naj se posvetujejo s svojim zdravnikom in ustaviti uporabo sredstev, če je bilo ugotovljeno, da stranski učinki.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Glivice nohtiGlivice nohti
Glivice nohtiGlivice nohti
Lamisil DermgelLamisil Dermgel
Glivice nohti in lamizilom zdravljenjeGlivice nohti in lamizilom zdravljenje
Lotseril analogiLotseril analogi
Protiglivično sredstvo LamisilProtiglivično sredstvo Lamisil
Sredstva iz gliveSredstva iz glive
Klotrimazol krema - navodilaKlotrimazol krema - navodila
Lamisil tablete: analogiLamisil tablete: analogi
Lamisil tablete za uporabo in cenovnoLamisil tablete za uporabo in cenovno
» » » Lamisil: pregledi. Indikacije in kontraindikacije lamizila