slv.ungurury.ru

Ekzoderil: pregledi. Navodila za uporabo, indikacije in kontraindikacije za uporabo ekzoderil

okužba z glivo pride do težav, predvsem v skupnih prostorih, vendar zdravljenje ni vedno učinkovita. Pri nakupu protiglivično sredstvo želi biti prepričan, da bo učinkovit in gliva bo ostalo za vedno. Ekzoderil - sodobno orodje v boju proti glivičnim boleznim, ki so pridobili veliko popularnost, ne samo med bolniki, temveč tudi zdravniki.

Ekzoderil: indikacije za uporabo

  • Pityriasis versicolor
  • kandidiaza
  • kože in nohtov kandidoza
  • Kandidiaza al. Lokalizacije
  • Mikoza brado in glavo
  • mikoza ščetke
  • mikoza nohtov
  • atletsko stopalo
  • trup mikoza
  • Et al. površinske mikoze
  • Nekatere infekcijske in parazitske bolezni
  • jock srbečica
  • tinea
  • trihofitii
  • Onihomikoza (nohtov glive)

Ekzoderil: kontraindikacije

  1. Preobčutljivost za zdravila
  2. nosečnost
  3. dojenje
  4. Odprte rane in odrgnine na mestih, glivična napad, koruza
  5. S skrbjo za otroke, mlajše od 12 let
Priporočamo, da uporabljate Samostan čaj proti glivic na nohtih. Po 30 dneh so 97% prostovoljcev bili sledovi glive celoti.

Ekzoderil: neželeni učinki

Ekzoderil: pregledi

V nekaterih primerih se lahko pojavijo lokalne reakcije: suhost kože, rdečina, srbenje in pekoč občutek. Stranski učinki so reverzibilni in ne zahtevajo, so poročali o primerih prekinitev lecheniya.O prevelikega odmerjanja.

Ekzoderil: sestavek

Glavna aktivna sestavina zdravila je naftifine hidroklorid. 1 ml pripravka vsebuje 10 mg te komponente. Naftifine - protiglivično sintetičnega izvora, ki spada v skupino alilamin. Zato je cilj tega sestavnega uničenja različne vrste gliv, inhibicijo dotoka hranil v celice in povečevanje koncentracije strupenih njihovih toksinov.

Tudi naftifine kaže fungicidno delovanje proti dermatofiti in plesni, kot tudi fungistatično delovanje pri stiku z kvasnih gliv.

Poleg glavne sestavne dele naftifine, ekzoderil vsebuje pomožna sredstva: propilen glikol, etanol, natrijev hidroksid, prečiščena voda in alkoholi.

Ekzoderil: navodila za uporabo

V večini primerov je zdravilo za zdravljenje nohtov gliv. Pred zdravljenjem je priporočljivo najprej odstraniti največjo možno površino prizadetega nohta. To lahko storite s škarjami in s pomočjo pilochki.Krem ali rešitev, je treba temeljito vtremo v obravnavanega področja, kot tudi za bližnje kožo (1 cm od nohta). Izvedite postopek priporočljiva 2-krat na dan, stalno spilivaya prizadete nohte.

Trajanje zdravljenja je individualno ekzoderilom, zato pred uporabo, da je bolje, da se posvetuje z zdravnikom. Treba je omeniti, da se lahko za popolno okrevanje zahteva tečaj najmanj 6 months.If bolezni prišlo do upočasnitve rasti nohtov, je zdravljenje dolgotrajno. Potem ko naj bi izginotje vidnih znakov nohtov glive še naprej uporabljajo v zvezi z drogami še 14 dni, da se prepreči ponovno okužbo in bolezen ponovila.

Ko kožne lezije sredstvo naneseno 1 krat dnevno v poškodovanih površinskih predelov ob njej (približno 1 cm zdravo predelu kože okoli robov ubiti cone) po njihovem temeljitem čiščenju in sušenju. Trajanje zdravljenja dermatomycosis - 2 - 4 tedne (v posebnih primerih zdravljenje lahko traja do 8 tednov) na kandidoze - 4 tedne.

Ekzoderil rešitev: pregledi

Ekzoderil: pregledi

  • Olga: Po počitek na morju prinesel domov nohtov gliv. K ni poiskati zdravniško pomoč, se odločili obvladovati sami. Po nasvetu prijateljev sem kupil ekzoderil rešitev in naj bi delovala. Prvič, ni bilo izboljšanja, vendar nisem obupan in šla na bris. Po 3 mesecih zdravljenja, nohtov stanje bistveno izboljšalo. Ampak nisem ustavili in nadaljevali zdravljenje še 2 meseca. Na splošno velja, končni rezultat sem bil popolnoma urejeno, zdaj nohtov glive me ne moti.
  • Galina: Nikoli nisem imel težav z nohti. Toda ko gre za javni kopeli, pridobljene glivice ne samo nohtov, ampak tudi ustaviti. Sem obrabljen veliko. Kot rezultat, je šla k zdravniku, ki je svetoval ekzoderil rešitev. Sprva nisem verjel v svojih čudežnih lastnosti, vendar je po prehodu na potek zdravljenja je bil presenečen. Gliva je izginila in še ne obstaja. Vendar pa je v povezavi z ekzoderilom sem anti-glivične tablete.
  • Alexander: tako se je zgodilo, da se je po vojski sem imel nohtov gliv. Za dolgo časa ni nič delal, trpel star 5 let, se mi zdi. Prišel sem čez na spletni strani ekzoderil. Imel kaj izgubiti, sem kupil in poskusil. Po 7 mesecih rednega zdravljenja moje glive je popolnoma izginila. Edina pomanjkljivost te droge - dolgo čakati na rezultat in precej drago zdravljenje.
Dermatologi soglasno priporočil za uporabo Samostan čaj proti glivic. V raziskavi je bilo ugotovljeno, pospešek regenerativnih procesov v 82 prostovoljcev.

Mazilo ekzoderil: pregledi

Ekzoderil: pregledi

  • Denis: Za dolgo časa trpela zaradi glivičnih kožnih lezij. Bilo je grozno. Govoril sem, da veliko zdravnikov v različnih bolnišnicah. Predpisana ogromno število tablet in mazey.No, žal, pozitiven učinek nisem opazil. Rezultat seveda ni bilo dolgo, in vse, kar se je vrnil z velikim pokom. Ekzoderil sem svetoval v lekarni. Nikoli nisem verjel, da sem vsaj nekaj za pomoč. Včasih sem mazilo, kot je zapisano v navodilih. Po 5 dneh sem videl rezultat, in po 2 tednih se glivice koža ni več. Ampak jaz se ne mudi, da se veselite, ker je pred tem vse, kar se je vrnil v normalno stanje. Toda ne! Trajalo je nekje 3 mesece, in gliva ni pojavil. Po branju, da ne samo, mazilo, vendar padec ekzoderil zbrati pozitivne ocene.
  • Alina: Nail gliva ni me mine. Ujela sem basseyne.Zametila takoj, najprej sem spremenil barvo nohtov na veliki nogi. Spoznal sem, da morate nekaj narediti, če je pod noht praznine, in že 2 prste. Videl sem oglas ekzoderil, je šel v lekarno in kupil mazilo. Obdelan glivice za približno 4 mesece, je šlo vse. Za zavarovanje, kasneje pa sem porabil za pijačo tečaj tablet. Skupaj, zdravljenje mi je pomagal.
  • Ivan: grem v telovadnico, pogodbeno gribkomv tuš. Kupil sem vaunted mazilo ekzoderil. Mazal navodila približno 3 mesece. Rezultat ni videl. Sem moral iti k zdravniku, ki je predpisan za zdravljenje. Lahko dobim nekaj hudo primer je bil, da tudi ekzoderil ni, ne vem.

Glej tudi:

Exoderil - učinkovito sredstvo različnih vrst glivic. Bolniki, ki ga uporabljajo za dolgo časa so bili presenečeni rezultat. Glavna stvar pri uporabi sredstev, da sledite navodilom in ne izpadejo iz obravnave, ko je prvi vidni rezultati. Da bi preprečili nastanek plesni, je treba upoštevati dobro osebno higieno, ne uporabljajte drugih brisače ljudi, ne hodite bosi v javna kopališča, bazeni in tuši.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako se znebiti glivic na nohtih v rokahKako se znebiti glivic na nohtih v rokah
Kako za zdravljenje nohtov gliv na nogahKako za zdravljenje nohtov gliv na nogah
Nail zdravljenje glivaNail zdravljenje gliva
GliveGlive
Kako izbrati zdravila proti glivičnim nog in nohtovKako izbrati zdravila proti glivičnim nog in nohtov
Lotseril analogiLotseril analogi
Uporaba ekzoderil nohtov gliveUporaba ekzoderil nohtov glive
Ekzoderil - navodila, uporaba analogi, sestavaEkzoderil - navodila, uporaba analogi, sestava
Ekzoderil: zdravljenje nohtov glive EkzoderilomEkzoderil: zdravljenje nohtov glive Ekzoderilom
Nohtov glive zdravljenje toe folk pravna sredstvaNohtov glive zdravljenje toe folk pravna sredstva
» » » Ekzoderil: pregledi. Navodila za uporabo, indikacije in kontraindikacije za uporabo ekzoderil