slv.ungurury.ru

Analogi mazilo Kontraktubeks, ocene potrošnikov

Kot posledica poškodbe, kirurškega posega, zunanji vplivi na koži so sledovi: brazgotine, brazgotine, jam. Veliko žalosti dostavi ženske strijam, ki ostane po rojstvu. Tudi najstniške akne lahko povzroči Reckanje kože, če je pravilno razpolaganja z njim. Dobro zdravilo za težave bodo kotratubeks sredstva, kot tudi svoje analogije, poceni in ne zelo dobra, ki temeljijo na snovi, ki prispevajo k mehčanje brazgotine.

Kako zmagati brazgotine?

V farmacevtskem trgu, je že dolgo znano, kontratubeks

V farmacevtskem trgu kontratubeks je bilo znano že dolgo časa. Njegov nastop je bil neke vrste revolucijo v svetu kozmetike. To zdravilo je obljubil odstranitev brazgotin, strij, brazgotin in strij brez kirurgije, brez dragih plastičnih manipulacij.

Osnova kontratubeks pripravek ležala natrijevega heparina spodbuja mehčanje brazgotine. Po dolgotrajna uporaba brazgotina celic obledele, izgubijo svojo obliko ter brazgotino zmehčana primerjavi s površino kože. Kako lahko zdravilo deluje?

Kot rezultat, je nastala deformacija kože rane površine, iz katerih se telo poskuša znebiti čim prej. Čim večji je poškodovana površina, bolj resne poškodbe, večja je verjetnost, da se začne določene tkivne celice veznega "posel" - fibroblaste. Ti izločajo izvencelicnega matriksa, da se tvori vlaknastega pramenov z zmanjšano vsebnostjo vode. Po eni strani, prej zdravljenje poteka, boljša, ampak na drugi strani pa moraš žrtvovati estetski plati vprašanja. Groba vlaknastih tkiv tvori brazgotino. To lahko deluje na površini kože (hipertrofičnih), kot če bi sag, ki tvori utor (atrofični) in znatno rast, ki presega velikost prvotne rane (keloidnih). Da bi to preprečili, velja kontartubeks in zdravil za podobna dejanja. So zapolnil tekoče celice, preprečuje krvi hitro zlaganje in prispeva k zdravljenju uniforme. Številne ocene kažejo, da je bila prejšnja uporaba zdravila začela, je bil dosežen večji učinek, s tem, da je manj časa.

Maria, 32 let: "Po prvi porod (s carskim rezom), bil sem grozno keloidna brazgotina. Sem nerodno sleči na plaži in v bazenu, nosil kopalke zaprta, je zelo zaskrbljen, da je to "okras" odtujiti moža. Sčasoma, malo brazgotino zglajena, vendar pa je postal še večji. V svoji drugi nosečnosti in vnaprej določi ginekolog, moram biti cesarju, in slišati pozitiven odziv, sem se vprašal, kaj storiti, da bi se izognili ponavljanju zgodovine. Na posvetu je zdravnik zavrnil, sklicujoč se na "značilnosti organizma." Toda v bolniškem oddelku sosed je svetoval kontratubeks. Prosil sem, da imenuje posvetovanje kirurga (zdravilo je precej drago in ni hotel, da bi porabili denar za nič). Potrdil je, da kontratubeks res sposobna soočiti z mojo težavo. uporabila sem do točke, ko zamudo celjenje trikrat na dan za nekaj mesecev. Šiv gladka, nežna, kot nit, sem samo vesel. "

Glej tudi:

Cenejši - ne pomeni slabše

Kontratubeks dobro v akciji, vendar ima eno veliko pomanjkljivost: ceno. Vendar pa ne morete uporabljati mazilo sama kontratubeks in analogi kontratubeksa od aken brazgotine, ocene o njih na spletu Vsadek zaupanje v uspeh.

Venitan Forte

Venitan Forte

Formulacija vsebuje dve zdravilni učinkovini Heparin in beta-escina. Prvič, zdravilo je pokazala, da ljudje, ki imajo težave z ožiljem. Toda ukrepi, ki jih snovi in ​​njenih sestavnih delov, ki so podobni venitan kontratubeksu deluje, vendar je priporočljivo, da se pospeši celjenje ran, odrgnin, odrgnine, brazgotina uničenje. Beta-escina se pridobiva iz naravnih surovin - semen divjega kostanja, da ima protivnetni učinek, zmanjšuje edem, je antihistaminik. Heparin zavira tudi nastajanje fibrina in brazgotin.

Dermatiks

Dermatiks

Dobra alternativa bi kontratubeksu mazilo ali gel dermatiks, ocene in fotografije brazgotine pred in po koncertu s svojo visoko učinkovitostjo. Temelji na polisiloksanov in silicijevega oksida anorganskih snovi, ki imajo deluje na brazgotine, vključno s kroničnim in keloidnih brazgotin. Dermatiks ne samo gladi površinske brazgotine, ki jih mehča in spodbuja resorpcijo patoloških celic, ampak ima tudi lastnost, da se odstranijo srbenje, draženje, otekanje tkiv.

Dermofibraze

Dermofibraze

Pripravek vsebuje rastlinske ekstrakte (čebulo in por), bodyagi ekstrakt, alantoin in dekspantenol, silikon, kafre. Zaradi sestave mazila ima protivnetno in reševanje ukrep, mehča tkivo, jih beljenje, odstrani zabuhlost. To dermofibraze, glede na mnenja strank, je najbolj učinkovita, je kompleksen vpliv na brazgotine.

Ne glede na to, kakšno zdravilo se uporablja, kontratubeks ali njegove cenejši kolegi, uporablja mazilo (gel) neposredno v rani ne morejo. Treba je počakati nekaj dni, da se tvori skorjo. Sveže brazgotine droge rub tanko plastjo 2-3 krat dnevno, nežno masažo. Trajanje Tečaj je 1-2 mesece. Za starejše kaljenega brazgotine zahtevajo več časa in napora, lahko zdravljenje traja od šest mesecev do enega leta, se zdravilo uporablja, in koža, in na vrhu narediti okluzivnega preliv.

Glej tudi:

Akne brazgotine in poškodbe, brazgotine, strije ne krasijo telo, če pa se je v resnici zgodilo, da je videz kože takšnih napak neizogibno, ni treba, da trpi, dovolj, da sem se združimo in sistematično uporabljati izbrani dan drog za dnem, mesec za mesecem, dokler želeni rezultat. Če obstaja dvom, se posvetujte z dermatologom, da izberejo najbolj ustrezno zdravilo.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako se znebiti strij na trebuhuKako se znebiti strij na trebuhu
Kako se znebiti brazgotin po noricKako se znebiti brazgotin po noric
BrazgotinjenjeBrazgotinjenje
Mazilo za pooperativnih šivovMazilo za pooperativnih šivov
Kontraktubeks - analogiKontraktubeks - analogi
Metode znebi brazgotinMetode znebi brazgotin
Folk pravna sredstva za zdravljenje brazgotinFolk pravna sredstva za zdravljenje brazgotin
Brazgotinjenje človeške kožeBrazgotinjenje človeške kože
Metode za odstranjevanje aken brazgotineMetode za odstranjevanje aken brazgotine
Vrste brazgotin in razloge za njihov nastanekVrste brazgotin in razloge za njihov nastanek
» » » Analogi mazilo Kontraktubeks, ocene potrošnikov