slv.ungurury.ru

Vnetje srednjega ušesa, ampak ljudje napačno pišejo Amum!

Veliko folk pravna sredstva pri iskanju z vnetjem srednjega pisanje "Amum". Še posebej za to priložnost smo napisal ta članek. Ni pomembno, da osebe, ki iščejo Amum ali vnetje srednjega ušesa, se bo še vedno dobil prave recepte in svetuje zdravljenje. Opravičujemo se vam vnaprej za posebne napake v besedilu!

Otitis (Amum) - vnetje ušesa, je več vrst:

- Zunanji Amum - vnetje srednjega, pa razpihuje zunanji del ušesa, je najbolj pogosto povzročajo odrgnine.

- Povprečna Amum -  (Ali kot mnogi se trudijo, da bi našli Amum), vnetje srednjega ušesa v Ryan, v votlini med bobničem in notranjim ušesom. Obstaja veliko pogledov vnetja srednjega ušesa pri njih .. si lahko preberete na wikipedia.

simptomi Amum ušesa: Sharp in streljanje bolečine v ušesu, je prvi znak atita. Čez nekaj časa izven vašega ušesa gnoj. Povišana telesna temperatura. Velika nevarnost je Amum, v katerem ste gnoj. Takšen potek bolezni lahko privede do vnetja drugih organov.

Zelo pogosto se pojavi vnetje srednjega ušesa (Amum), po potovanju na morje. vas Prizzhaete od morja in vemo, da uho boli .. in to je treba nekaj storiti?! No, da bo poskušal, da bi vam nekaj praktičnih nasvetov o tem vprašanju - Kako za zdravljenje Amum? s sklicevanjem na posebne primere atita potrdilo, oh žal vnetje srednjega ušesa:

  • Z vnetij, še teče, popolnoma obvladovati aloe in kalanchoe. Vzemite kos listov na rastlino, zdrobljenih, zavit v gazo ali povoj in prilepite na prizadetem ušesu, kolikor je mogoče ponoči. V jutranji nedosegljive. Neverjetno zmanjšuje vnetje in potegne gnoj.
  • En dan sem imel močno vnetje srednjega ušesa. Iz ušesa tekla, sem gluh, zelo boli grlo, ne pa zdravila uporabljajo nobene olajšave. Rešene propolis tinkture na Moonshine. Jaz navlaženo vato v njem in podrgnil boleče vložki, in noč se vstavi v uho kos pečene čebule. Otitis minilo, sluha je bila obnovljena.
  • Nekega dne moj mož in sem šel na kolo in pozabil nositi čelado. Zaradi tega sem se močno prepihani uho, in sem bil bolan otitis. Sem doživela veliko bolečine, vendar ni šel v bolnišnico in prosil za pomoč "babica". Zrcaljeno skozi veziva, sem našel v časopisu recept iz bolečine ušes in se odločil, da jo uporabljajo. Zdravljenje naslednje: dal v vneto uho rezino čebule in zaviti svojo glavo topel šal. Postopek se je ponovil zjutraj in zvečer. Moram nič ne bi storili nekaj dni in se znebili otitis
  • Ko sem bil star 14-15 let, ki so pogosto bolni otitis. zdravila predpiše zdravnik prinesel le začasno rešitev. Nekdo svetuje, da se segreje ušesa navadne mizi svetilko. Poplava svetlobe, ki se usmeri tako, da pride v uho. Ena toplo mi je bilo dovolj, da bi ušesa ustavil boli. Zdaj, vsakič takoj, ko je bolečina takoj čutil segrela ušesa svetilko. Kmalu vnetje srednjega ušesa me več ne moti.
  • Ko se vnetje ušesa (atite) otroka v čaj srebra (treba!) Spoon, nalijemo svežo čebulo sok, držite na ogenj, dokler ne bodo robovi žlico zdijo majhne mehurčke, jasno, kul (temperature vzorca, saj je žlico na njenem licu), in nato nalijemo sok otrok bolan uho.
  • Vnetje ušesa (Amum) matere mati obdelan na ta način. Ona je pečen v žarnice v pečici, stisnite sok iz njega in ga pokopali v boleče uho. Če ni temperatura, lahko še vedno zbadanje prsni koš sok, podplatih in pojdite v posteljo.
  • Želim ponuditi recept atita zdravljenja, ki so v skupni rabi z mano človek. Šli smo z njim na avtobus, ki govori. V pogovoru je dejal, da je takoj po njegovi vojaški službi bolan otitis. težko je postal naglušni, in na blazino, ko spi več kot enkrat pokazala gnoj. Večkrat zdravijo v bolnišnici, vendar brez uspeha. In nekdo mu je rekel, da kopati v ušesih toplo zajec maščobe. Vzel je svoje lovce v večer segrejemo ušesa topel pesek, vlije v krpo vrečko in stopljeno maščobo kapljala v obeh ušesih. Torej, naredil nekaj noči in pozabil otitis večno.
  • Imam dokazano recept za vnetja srednjega ušesa. Ko so ušesa vneta, surova čebula, prerežite na pol, odstranite polovice več cvetnih listov in zapolnitev izpraznjenega sedeža kumino. Po tem, pol krat, zaviti nit in čebulo pečemo v pečici. Ko je vse pripravljeno, odstranite žarnice kumino in preostali sok pokopati 2-3 kapljice v vsako uho. Izvedite postopek, 2-krat na dan, dokler okrevanje.

Na splošno gledano. Amum ali vnetje srednjega ušesa .. kot ti je všeč, je potrebno zdravljenje. Ta bolezen je lahko posledice mase. Izhajajoč iz začasnega gluhost in konča pri okužbi glavo. Začetek kakršnokoli zdravljenje zgoraj, predlagam obisk pri zdravniku!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje uho, če zmanjkaKako za zdravljenje uho, če zmanjka
Kako za zdravljenje kroničnega vnetja srednjegaKako za zdravljenje kroničnega vnetja srednjega
Kako za zdravljenje vnetja srednjega ušesa pri otroku?Kako za zdravljenje vnetja srednjega ušesa pri otroku?
Kot za zdravljenje vnetja srednjega ušesa pri otrocih?Kot za zdravljenje vnetja srednjega ušesa pri otrocih?
Kot za zdravljenje vnetja srednjega ušesa uhoKot za zdravljenje vnetja srednjega ušesa uho
Kako za zdravljenje vnetja srednjega ušesa uho: WaysKako za zdravljenje vnetja srednjega ušesa uho: Ways
Zdravljenje otitisZdravljenje otitis
Vnetje srednjega ušesa vzroki in simptomiVnetje srednjega ušesa vzroki in simptomi
Simptomi vnetja srednjega ušesa - bolečine v ušesu, vročina, slabostSimptomi vnetja srednjega ušesa - bolečine v ušesu, vročina, slabost
Možne posledice otitisMožne posledice otitis
» » » Vnetje srednjega ušesa, ampak ljudje napačno pišejo Amum!