slv.ungurury.ru

Prhljaj - ne vedno zdravstvena težava

Sem otrok vojne. V težkih povojnih letih ni bilo različni kozmetični izdelki za nego las, tako da je moja mama vedno oprane lase s toplo vodo in blagim milom "Jagoda". Potem je bil "jajc" milo in "lanolin". Druga sredstva za pranje las, ne bylo.Inogda izpirati infuzijo sušilnik za repinca koren, ki se uporablja za to in juhe Luštrek. In, Nenavadno je, ni prhljaj in seboreja nisem bila tam, in lasje že od nekdaj ukrivljenih in krasivye.Kogda šel do stopnje 5, najprej kupil v drogerija šampon in umila glavo z njim. To je bil čudež - sijala las, razlitje na hrbtu, kot svila. Ne morem pomagati, občudovali njihovo lepoto. Toda veselje je bilo kratkotrajno. Kmalu las postala suha, bičali konci, in lasišče je bil prekrit z veliko prhljaja. To je trajalo več let. Potem sem nekje prebral, da je seboreja (glivična bolezen kože), in začel ga vtrite v lasišče različnih mazil iz te bolezni. Toda vse je bilo zaman - po vsakem lase izperite vse ponavljajoče in oblikujejo grozde prhljaja na strupya.Odnazhdy celoti v lasišče šampon ni bilo, in namesto tega sem se ponudil za nakup tekoče milo z dodatkom morska krhlika olja. Seveda, sem bil razočaran, ampak kupil zato, ker ni bilo nobene druge možnosti. Prišel sem domov, si umila lase s tem milom, posušene lase in ko česanje videl, da je koža čista, sledi prhljaja levo. Začetek in še naprej uporabljali to milo, z veseljem gledal čisto lasišče in občudovali njeno čudovito volosami.No enkrat v prodaji takšnih mila ni bilo, vendar pa obstaja veliko različnih šamponi. Poskušal sem vse od njih, in kot rezultat mojih las padel spet v veliko prhljaja in las začel razcepljene konice. Še posebej ti pojavi okrepila po zgoščenem shampuney.Vskore sem opazil, da je moja enkrat debel lasje začel tanke in spomnil insignije (ostanki otchesa lanenih vlaken). Potem sem se začel intenzivno zdraviti. Rešetke čebulo, stisnite sok iz njega, in mi je mama podrgnil je v lasnih korenin. Po tem je nosil na glavo v plastično vrečko, povezana z brisačo in pustimo stati 2 uri. Potem si umila lase "Otroci" milo in sperite decoction repinca root. Postopek se izvaja 2-krat na teden. To obdelamo na tak način, glava približno 2 mesyatsev.Posle milo zdravljenje le "Otroci" milom in izpiranje las z vodo in jajčnega rumenjaka (rumenjaka svežih raztopi v topli vodi). Kot rezultat, lasje spet postane puhasto in sijoča ​​in prhljaj in seborejo in ni sledu. Prišel sem do zaključka, da je moj lasišča ne bi šampon, in jim ustavil polzovatsya.Esli zhirneyut lase, nato jih sperite po pranju z vodo s kisom. Koncentracija vodne raztopine ocetne vsemi se mora določiti kot mastne lase na vse. Potem las ni treba oprati vsake dva dni, in dovolj enkrat na teden. Zdaj včasih uporabljam šampon, ampak moji lasje samo reagirajo na to, kot da sem bil ves dan na soncu z odkrila njeno glavo. lasišče peče kot zgorela spet prhljaj in las začne padati. Priporočam vsem, ki trpi zaradi takšnih pojavov, še posebej pozorni na to, kar si umijte lase. Poskusil sem uporabiti za umivanje šampon za lase za prhljaj, vendar takšne stvari, kot so oglaševanje, ni čutiti. Verjemi mi, prhljaj - ne vedno medicinski problem. Doživel sem ga sam. Kdo želi - preveriti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako hitro znebiti prhljaja?Kako hitro znebiti prhljaja?
SeborejaSeboreja
Šampon seborejaŠampon seboreja
Kako skrbeti za poškodovane laseKako skrbeti za poškodovane lase
Maska ​​obraza z repincaMaska ​​obraza z repinca
12 Odgovorov na vprašanje o zdravljenju in preprečevanju prhljaja12 Odgovorov na vprašanje o zdravljenju in preprečevanju prhljaja
Prhljaj Zdravljenje folk pravna sredstvaPrhljaj Zdravljenje folk pravna sredstva
Kako za zdravljenje prhljaj folk pravna sredstva?Kako za zdravljenje prhljaj folk pravna sredstva?
Domov sredstva za prhljaj - folk pravna sredstvaDomov sredstva za prhljaj - folk pravna sredstva
Domače načinov, da se znebite prhljajaDomače načinov, da se znebite prhljaja
» » » » Prhljaj - ne vedno zdravstvena težava