slv.ungurury.ru

V prizadevanju, da bi bila zdrava in ruskih državljanov in Ukrajino

Pozdravljeni, "babica" V prizadevanju, da bi zdravo vsi združeni - Rusi, Ukrajinci in drugih narodnosti, tako da delijo svoje izkušnje. Ko je v članku, "Čeprav živim v Rusiji -" Babica ", prav tako se glasi" ponudila in jaz njihovo znanje, ki govori o tem, kako ravnati z visokim krvnim tlakom in kako preprečiti medvretenčne kile. Sedaj želim pisati podrobneje o zdravljenju teh zabolevaniy.Gipertoniya v - dokaj skupnem bolezni. Pogosto ljudje trpijo zaradi hipertenzije, vodilni aktivno življenje, povzroči pa lahko tudi stres, utrujenost in še več. Torej, preden začnete z zdravljenjem, se prepričajte, da opravi zdravniški pregled, da ugotovi, kaj je povzročilo povečanje tlaka. Potem ko je ugotovil, takoj začeti zdravljenje, izbrati pravo recept. Še pred začetkom zdravljenja je treba spremeniti vaše prehrane, spoved, obhajilo, in se obrnejo na Gospoda v molitvi za pomoč. Jaz, na primer, se prepričajte, da imam hipertenzijo od živčnega izvora za normalizacijo pritisk, začel se uporablja pri zdravljenju farmacije tinkture ognjiča in priprave "Raunatin" Najprej je dan zjutraj na tešče popijte 15-20 kapljic tinkture ognjiča in ene tablete "raunatinom", na drugi dan je terapevtska sredstva z enakim odmerkom zjutraj in zvečer pred spanjem, in tretja je ponovil sprejem in večerjo. Po tem, vzamem odmor za 5-7 dni, nato pa ponovite zdravljenje. Hipertenzija popustil. Poskusite, morda bo kdo drug ustrezala eto.Teper nasvet za tiste, ki trpijo zaradi hernija diskov. Moj pokojni mož (sedmo leto svojega mrtvih) pred 30 leti, so bili operirani, da ga odstranite. Predoperativno obdobje in samo delovanje - to je grozno neskončno bolečino, potrebna moč volje in potrpljenja. Lahko bi rekli, da je moj mož skozi vse te bolečine. Po operaciji, zdravniki opozorili, da lahko kila ponovno pojavil. In potem starejša sestra mi je svetoval, da se pripravijo na podlagi domačega mazila svinjsko maščobo in pobožal moževega hrbtenico. Moralo bi biti 250 g maščobe za taljenje v vodni kopeli, nato filtriramo, da dobimo 150 g čistega maščobe, brez ocvirki, spet postaviti posodo z maščobo v vreli vodni kopeli in dodamo k njej, med mešanjem nenehno, 2 žlici zdrobljena rumeni vosek in 1 jž borovo olje. Ko je masa gladka, da je zelo malo ohladi, se ne ustavi, da moti in nato dodamo 1 žlico terpentin ali amoniak. Pripravljen za zbadanje mazilo ponoči pred spanjem hrbtenice od vratu do tailbone. Po tem, tudi snop gor in pojdite v posteljo. Ponovite postopek vsak večer do popolnega izginotja bolečine. Mazilo pomaga pri krepitvi in ​​oživiti medvretenčne joint. Prav tako je potrebno, da se cinquefoil tinkture. Nalijte 0,5 litra vodke 50 g sesekljanih zelišč daje 20 dni pivo toplo temno mesto, občasno tresenje in popiti 1 žlico 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. Tudi moj mož vsa ta leta, ki nosijo uteži pas in spal na tleh plošč. Prav tako sem spal na podjetje, kot tudi vaj v večernem Nishi.Esche sistema raztopite v kozarcu tople prekuhane vode 1 čajno žličko želatina, pustite ponoči in zjutraj dodamo 1 žlica medu in piti vse na prazen želodec. To prispeva k mazanje medvretenčne hrustanca in sklepov. Za povečanje tvorbe hrustanca in sklepne tekočine traja 30 dni, po pripravah priročniku FARMACEVTSKI "Glukozamin" in "hondroitin sulfat". Naredim odmor za 10 dni in nato ponovite seveda. In tako z odmori porabili tri tečaje. Prav tako, da se prepreči nastanek hernija diska, sem poskusil, da ne SuperCool nazaj. Torej ne bodi len, boj z hernija diskov, in ste prepričani, da pobedite.Udivitelnymi zdravilne lastnosti ima črno češnja, ki je toliko v Rusiji in Ukrajini. Iz njegove jagode pripravljamo zdravstveno eliksir, ki pomaga obvladovati radiacijsko boleznijo, normalizira krvni tlak, odpravlja glavobole, izboljšuje spomin in vid, zdravi impotenco, revmatizem, protin, astma, želodčne razjede, odpravlja vnetje jeter. Jesenske jagode morajo biti zbrani z mlinom za meso in iztisnite sok s težo Gaza. Zatem 5 litrov soka za raztapljanje litrski kozarec medu in 1 kg sladkorja, pour končno eliksir bank in čaka na shranjevanje v hladilniku. Iz tega izhaja, da 2-3 žlici pred jedjo. Kmalu uluchshenie.Day občutek Bogu vse zdravje, srečo, veselje, potrpežljivost in dolgo življenjsko dobo!, Rostov regijo. ">

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Tablete videl - in ni vitiligo. Hvala za soseda za dobrih nasvetovTablete videl - in ni vitiligo. Hvala za soseda za dobrih nasvetov
Ko je nič bila kislost - pijača rajske sokKo je nič bila kislost - pijača rajske sok
Hipertenzija SO boj. Delim svoje izkušnjeHipertenzija SO boj. Delim svoje izkušnje
Zadrževanje urinaZadrževanje urina
Fumigacijo sobno katrana - dobi na noge bolnikaFumigacijo sobno katrana - dobi na noge bolnika
Obraznega živca vnetje? SOL - odrešenje!Obraznega živca vnetje? SOL - odrešenje!
Nihče ne ve za moje bolezni: parafin pomaga spopasti z njoNihče ne ve za moje bolezni: parafin pomaga spopasti z njo
Čeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIMČeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIM
MELANOM - Kožni rak. Ravnati z njo, morajo biti takoMELANOM - Kožni rak. Ravnati z njo, morajo biti tako
» » » » V prizadevanju, da bi bila zdrava in ruskih državljanov in Ukrajino