slv.ungurury.ru

Obnavljanje zakrili sklenino

Počrnel sklenino na zobeh sem obnoviti na ta način. Najprej sem dal na dlesni, večkrat ponovi, zdrobljene nageljnove žbice (rahlo pečemo, vendar moramo biti potrpežljivi!) Ali pa malo česna mešati z rdečo peso. Potem, da se izločajo mrtve microparasites zato v uparjene urinu navlaži vato, stisnjeni in se uporablja za dlesni. Po 5-10 minutah, volna močno nabreknejo sluzi. Takoj sem ga nadomestiti s svežo. In tako do desetkrat, dokler se otekanje dlesni zmanjša. Zato ponavljam dnevno. Po približno 2 tednih se zobje ponovno postala belymi.Chtoby znebiti zob, glavobol, bolečine v mišicah in sklepih, da uporabljajo to zdravljenje. Prva rub v vneto mesto (za zobobol na licu bolnika nasproti zoba) infuzijo očistimo kerozina do oreškov in nato nanoshu mazilo tonyusenkoy lekarna vrhnji sloj "Finalgon". V roku ene ure, bolečina postopoma zmanjšuje, in potem vse mine. Po tem, da se odstranijo iz kože "Finalgon" vate z namočeno v rastlinskem olju. Voda ne more biti, saj lahko pride do gorenja.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako odstraniti tartar domKako odstraniti tartar dom
Tradicionalne metode za zdravljenje zobobolTradicionalne metode za zdravljenje zobobol
Razlogi za zobobol pri ljudehRazlogi za zobobol pri ljudeh
Hiša zob v prahu in mazilo za dlesniHiša zob v prahu in mazilo za dlesni
AlveolysisAlveolysis
Huda zobobol. receptiHuda zobobol. recepti
Folk pravna sredstva za zobobol domaFolk pravna sredstva za zobobol doma
Zobobol: sredstvo proti bolečinam domaZobobol: sredstvo proti bolečinam doma
Tradicionalne metode zdravljenja periodontalne bolezniTradicionalne metode zdravljenja periodontalne bolezni
Zobobol med nosečnostjoZobobol med nosečnostjo
» » » » Obnavljanje zakrili sklenino