slv.ungurury.ru

Odločite se za sebe z težave z zobmi

Pozdravljeni, "babica" v №32 (215) časopisu 10. avgusta letos, brati note V.G.Matyskina o zdravljenju zobobol s Uredniki noto - delež preizkušeni recepti, ki pomagajo izboljšati zobe. Opisal bom sredstva, da preverite sami. Upam, da bodo pomagali mnogi za spopadanje s problemom zobozdravstvene boli.Itak začeti z meliso Bitner. Menim, da bi moral kot "prvo pomoč", Bitner balzam, tudi najmanjše steklenici, bo v vsakem domu. Balzam je sestavljena iz 24 zelišč, med katerimi je mullein, rmana, muškatni orešček, žajbelj, calamus, pelin, itd Osebno, mene in mojo družino balzam Bitner rešili ne ena raz.Nashi zobje so umazani navada, da boli ponoči in 2-3 ure zjutraj ni pripravila dolgo izpiranje, dovolj, da se raztopi 1-1,5 žlica Balzam 1-1,5 žlica za toplo vodo, da se navlaži raztopino vate in ga obdajajo obolelo zob. 15-20 minut bolečine bodo izginile. To je preizkušena. Ko je bila moja stara mati v pravu pod krono zoba bolan, sem razširil balzam Bitner, namočite v raztopino vate in ga pritrdite na boli zob. Po pol ure stara ulybalas.Na nam daje velik travnik. Imamo radi, da gredo s prijateljem za iskanje in zbiranje potrebnih zelišč. Nekega jutra sem šel na svojo punco, da jo imenujemo "na travo", in pride ven z oteklo lice - tok. Pravi: "Nisem spal noč"! Komaj mogli izreči. Stekel sem za balzam Bitner in ji je dal za spiranje ust. Na kosilu je moj "pacient" je že kopanje in sončenje na plaži in vsi namigovanja, kako sem jo pozdraviti ... 20 minut. Bolečina ni več vernulas.I, na koncu pa se mi je zgodilo: Neke noči sem se zbudila v bolečinah - zelo jokav zob pod krono. Ampak kot sem poskusil, da sem vedno imela v noči s toplo vrele vode in balzam Bitner je vedno na mizi, je bilo potrebno veliko časa za pripravo medicinske rešitve. To pripisuje zob namočeno vato v njem in šel spat. In zjutraj sem se začel pripravljati sam sperite calamus s propolisom, kot moj oteklo lice, med licem in dlesni oblikovali velikosti celuloze za grah. 1 žlica Calamus tinkture pomešamo z 1 TSP propolis tinkture lekarna in začel sperite usta. In to je bilo nežno izpiranje, sem 1 žlica Calamus tinktura o vodki razredčimo z 1 žlico toplo vrele vode. Če AIR vztrajajo na alkohol, nato razredčimo z 2 žlici žganja voda. Lekarna propolis tinkture - alkohol. Zato, 1 TSP propolis sem gojeni 2 TSP voda. Izkazalo se je nekje četrtino izpiranje skodelice. Speremo 3 minute. Vtis je, kot da ste se anestezija življenja hromi ves obraz, potem gre in bolečine. Boleči občutki izkaznica za 3 dni, vendar moramo nadaljevati postopek za približno mesec dni. Air razkužuje, zdravila proti bolečinam, in propolis, prodira v najmanjše razpoke, cement in krepi zobe. Preostali korenine so gladke in ne povzročajo bespokoystva.Lichno sem sperejo svojo prižnico nekje malo več kot teden dni, nato pa samo pozabil na bolečine v zobu dokler ne boste jedli karamelni sladkor. Torej pozabiti, da je videl skozi bolniške zob sladkarije na pol. In šele takrat sem opazil, da se zob ne samo boli, ampak ukrepilsya.A lani poleti zlomil zob pravico od krone. zlomil sem se na najbolj vidnem mestu. Mi, upokojenci, celo grozno, da razmišljajo o tem, kaj morate vstaviti novo protezo. Začeli iskati zdravnika, ki bo naredil ceneje. Našel sem ga v vasi blizu Kijeva. Začel preučiti zobe, ki prikazuje zdrobljen koren in dejal: - Delete! In ostalo - za rentgen.Smotryu piše diagnozo - akutno poslabšanje kronične parodontalne bolezni. "Ja - mislim, da - ne, ne bom se odstrani in doda, da je še prezgodaj." Tri tedne do 2 ali celo 3-krat na dan, sem izpiranje zob airom s propolisom. Zima prihaja, in sem šel za posvetovanje na podeželju več zobozdravniku in zdravnik-ortoped najvišje kategorije, centralni zobni polikliniki Kieva.- Dobro zob, močno, je lahko vstavlyat.Ya plaho pokazal korenine in vprašal, če lahko dajo shtift.-, - je dejal vrach.Na ves čas sem izpiranje moja usta protez airom s propolisom, in kot posledica rentgenskega pregleda so pokazali, da so moji zobje zdravi. In moja usta sijalo "hollywoodski nasmeh", in zdravnik je rekel: - To je to! Ne izpiranje! Plastični potemneet.Proshlo čas, verjamem, oglaševanje in kupil 2 zobne ščetke po ceni, "kot tisti za". In jo je okužba trde ščetine, dlesni so bili vsi na trgih. Potem sem začel uživati ​​nasvet profesorja Neumyvakina - od parodontalne bolezni, bolezni dlesni in vsako bolezensko stanje v ustih, kot tudi slab zadah da paste: 0,5 čajne žličke sodo bikarbono dodamo 10-20 kapljic vodikovega peroksida (lekarna) in nekaj kapljic limone. Sem podrgnil vato zobe in dlesni na zunanji in notranji strani paste. Lemon soda nevtralizira in daje svežino, soda očisti zobe z zlato plaketo in peroksid beljenje in dezinficira. Po tem čiščenju, se počutim kot kraljica: zobje so tako čista, da svetijo kot biseri, in rahel vonj limone daje veselo razpoloženje. Lahko se profilaktično grgranje raztopino vodikovega peroksida: 2-3 TSP peroksida na 50 ml tople vode na vseh bolezenskih stanj v ustih. Ampak to ni dobro jesti Tisti, ki se odločijo, da umila zobe prilepi "v Neumyvakin" Svetujem, da se spomnimo - po ščetkanju 15 minut, ne izpiranje, nič jesti ali piti. Brišem bombažno blazinico na preostalih soda zob, obrišite suho vatirano palčko jezik, nato pa vse "zbira" pljuvati in pljuvati. Navzven ustnice in okoli njih, sem sperite z vodo. Tukaj, morda, in vse.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Bolezni srca in ožiljaBolezni srca in ožilja
Hair balzam RevivorHair balzam Revivor
Blažilni balzam za ustniceBlažilni balzam za ustnice
Balsam "Star" z zamašenega nosuBalsam "Star" z zamašenega nosu
Zdravilne balzami morali piti, da se ustavi rast fibroidsZdravilne balzami morali piti, da se ustavi rast fibroids
Kako pomiriti & laquo; vojno & raquo; v želodcuKako pomiriti & laquo; vojno & raquo; v želodcu
Čiščenje balzam žolčevodiČiščenje balzam žolčevodi
Holangitis - vnetje žolčevodov. Ta bolezen nekaj besedHolangitis - vnetje žolčevodov. Ta bolezen nekaj besed
O Dioskoros malo govori alkoholizma in sredstva, da ponudijoO Dioskoros malo govori alkoholizma in sredstva, da ponudijo
"Heart" balzam"Heart" balzam
» » » » Odločite se za sebe z težave z zobmi