slv.ungurury.ru

Periodontitis sem pomiril, in kdaj Pozabi nanj

Pozdravljeni, "babica!"

Hočem ti povedati, kako sem se znebil parodontalne bolezni, kot tudi delili nekatere metode za odpravo bolezni.

Trpel sem parodontalne bolezni, ko sem bil star 22 let. Sem nenadoma začel razporedili zob bolečine, otekanje in krvavitev dlesni. Je pozval k zobozdravniku. Pogledal me je, dejal, da je parodontalna bolezen, in ustrezno zdravljenje. Čez nekaj dni vestno izpolnjuje vseh njegovih priporočil, vendar se je bolezen napredovala. Parodontalna bolezen je izčrpal sem toliko, da sem se tudi ni mogel odpreti ust. In tako smo šli na staro žensko, soseda. Videti mojega trpljenja obraz, se je vprašal, kaj se je zgodilo, in sem ji povedal o težavah. Ona me poslušali in na voljo za uporabo pri zdravljenju receptu, ki je uživala veliko časa in izrečene v družini iz roda v rod. Za pripravo zdravil je treba pripraviti, kresilo micelij (macesnove gobico), ki parazitirajo močvirja trte (vrba), da se posuši v senci in previdno zmeljemo v prah. Pri zdravljenju 1 TSP prašek dodamo 250 ml vrele vode, pred ohladitvijo, občasno premešamo, filtriramo skozi gazo in pustimo na toplem infuzijo. Sperite usta 3-krat na dan, v kateri je vsak kos v ustih za 1-2 minut. Po dveh splakovanje je moje stanje precej izboljšalo, vendar sem še naprej spremljala postopke za dokončanje krepitev dlesni. Od takrat, sem pozabil parodontalne bolezni za vedno.

ustavi napredovanje ateroskleroze rdečega Rowan. Moralo bi biti 200 g zmletih lubja dodamo 0,5 litra vrele vode, 1 uro pri prenesejo vreli vodni kopeli, po ohladitvi pritisk in traja 1 žlica 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. Poleg tega, da je uporaben v ateroskleroze traja 3-krat dnevno 15 minut pred obrokom 1 žličko 1 žlico cvetni prah. Znižuje holesterol v krvi, in preprečuje ateroskleroza razvija koruzno olje. Vzemite 75 ml na dan.

żmurke krč (Nehoteno krčenje krožne mišice očesa, ki vodi do trajne krčevito zapiranje vek) odpravlja sveže iztisnjen iz cvetoče rastline cinquefoil gos soka, ga ob 1 žlico 2-krat na dan, 30 minut pred jedjo.

Sveže iz cvetov ognjiča soka vzemite 1 čajno žličko, vsakič raztapljanje v 0,5 skodelice vode, 2-3-krat na dan za 30 minut pred jedjo za pomiritev živcev.

Violeta pes, tako samostojno in kot del pristojbin, ki se uporabljajo pri zdravljenju angine (angine pektoris). Lahko prelijemo s skodelico vrele vode, 1 čajno žličko prahu zeliščni rastline, vztrajajo 30 minut, sev in pijačo kozarec 2-krat na dan. Bolj učinkovito zmeljemo in zmešamo s prostornino do 1 del zel psov vijolične, brusnice in rmana, 2 listov divjih jagod, sladkorja in 1 žlica Zmes skodelico vrele vode, po 1 uri, sev in pijačo 1/2 skodelice 2-3 krat dnevno. Ko se udarcev z motnjami presnove sladkorja v telesu priporočljivo, da se sveže zelene stroki fižola soka. piti 2 žlici 2-3 krat na dan za pol ure pred obroki.

Odstraniti mentalna in fizična utrujenost je potrebno za kosilo in ponoči, vzemite 1 žlica izrinilo vse cvetoče rastline Hypericum soka.

Pri zdravljenju kroničnega bronhitisa, za odpravo hude kašelj, oslovski kašelj, težko dihanje v medicini široko uporabljajo plazilno timijan (timijan navadne). To bi moralo biti 1 žlica suhoprašnega zeliščni rastline zapolniti kozarec vrele vode, 1 uro, sev in traja 1 žlica infuzijo 3-krat na dan, za izboljšanje zdravja. Povečuje izločanje bronhialnih žlez, utekočini sluz in izboljša dihanje thermopsis suličaste. Treba je 0.6-1 g suhih praškastih zeliščnih rastlin zapolniti kozarec vrele vode, pustimo stati 15 minut v vreli vodni kopeli, napolni 30 minut, filtriramo in traja 1 žlica 4-5 krat na dan.

Izboljša apetit, se ustavi napredovanje gastritis z nizko kislost želodčnega soka sveže stisnjen sok korenja. Pijte bi moralo biti 1/2 skodelice 2-3 krat na dan, v eni uri po jedi. Tudi v primerih gastritis z nizko kislost traja 3-krat dnevno 30 minut pred obrokom in 1 žlico sveže stisnjen sok iz listov trpotca. Pomaga pri gastritis sok stisnemo iz cele rastline iz pelina, zbranih na predvečer cvetenja. Vzemi za 1 žlico 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. Učinkovito z gastritisom zapolni zvečer skodelico vrele vode 1 TSP lanena semena, pritisnite 1 uro in traja tinkture pred spanjem, ne obremenjuje, skupaj s semeni.

Za odpravo zgaga in hiperacidnost normalizacije traja 2-krat na dan pred obroki ali eno uro po zaužitju svežega krompirjevega soka. Brusnični sok traja 1 žlica 3-krat dnevno 30 minut pred obroki z nizko kislost.

Vse najboljše!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako zdraviti parodontalne bolezniKako zdraviti parodontalne bolezni
AlveolysisAlveolysis
Bolezen gumi. Dlesni so bolni?Bolezen gumi. Dlesni so bolni?
Zdravljenje parodontalne bolezni na domuZdravljenje parodontalne bolezni na domu
Ni standardni nasvet je osebno za parodontalnimiNi standardni nasvet je osebno za parodontalnimi
Zdravljenje ljudskih načinov parodontalne bolezniZdravljenje ljudskih načinov parodontalne bolezni
Vzroki za bolezni dlesni in možnih posledicVzroki za bolezni dlesni in možnih posledic
Vzroki mobilnosti človeškega zobaVzroki mobilnosti človeškega zoba
Kaj naj storim, da imajo zdrave dlesniKaj naj storim, da imajo zdrave dlesni
Vzroki in simptomi preprečevanje parodontalne bolezniVzroki in simptomi preprečevanje parodontalne bolezni
» » » » Periodontitis sem pomiril, in kdaj Pozabi nanj