slv.ungurury.ru

Vztrajnost, potrpežljivost, trave in odpravo vseh vnetje

Pozdravljeni, "Babica!" Vsak, ki je prišel čez z vnetjem ledvic, ne bo motilo, da gre za zelo neprijetno stanje, in ni tako enostavno za njega spravitsya.Vospalilas sem nekako prav ledvice toliko, da ga bolečine nisem mogla niti ukrivijo . On opusti uporabo paradižnika, jabolk, mesne juhe, grah in fižol juha, in kakava. Jedel sem samo juho in ajdove kashi.Moe stanje slabša vsak dan, potem pa sem se odločil, da se borijo za svoje zdravje. Enorog zelenimi listi pelina, ki se zaračunavajo na desni strani telesa, obvezal in je nekaj dni, podnevi ali ponoči ne odstranite obkladek, le občasno spreminja liste. Sem se počutil bolje. V notranjosti so infuzijo brezovih listov z breze katrana (na voljo v lekarnah). Vlije ščepec zdrobljeni listi 200 ml vrele vode, pustimo da se ohladi, filter, dodajte 3-4 kapljice na infuzijo breze katrana in pijačo vse za 3-4 krat čez dan. Včasih sem to sredstvo za približno 8 dni, vsak dan kuhanje sveže nastoy.Polyn grenko še naprej uporablja. Bolečina izginila in sem spoznal, da bom živel! Začel pivo kot čaj, rman rože, trave, timijan, poprova meta, šentjanževka, in niz pitja te čaji, izmenični sprejem. In zmagal bolezn.Kstati, ljudje, ki živijo v iglastih gozdovih in pitje čaja iz smrekovih iglic, ne bo vnetje ledvic in kamni v teh organih. Ta prijatelj mi je povedal urologu. Zdaj sem ves čas piti infuzije zemeljskih iglavcev vejic in popkov me ne moti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Koristne lastnosti breze katranaKoristne lastnosti breze katrana
Breza listi: lastnosti in uporabo v mediciniBreza listi: lastnosti in uporabo v medicini
Ne bom demodikozNe bom demodikoz
Dostavijo časopis mnogo let, robljenje, vendar izkušnje svojem prvem PONUDBADostavijo časopis mnogo let, robljenje, vendar izkušnje svojem prvem PONUDBA
Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,
Angina carousing ne daje - infuzijo glog pijačeAngina carousing ne daje - infuzijo glog pijače
Breza - ne samo bela lepotica, je zdravilna moč drevo znanBreza - ne samo bela lepotica, je zdravilna moč drevo znan
Birch KIDNEY vedno pri roki, pijem za prehlade topel infuzijoBirch KIDNEY vedno pri roki, pijem za prehlade topel infuzijo
Učinkovito, ne hitite, zdravljenih kislica, divji česenUčinkovito, ne hitite, zdravljenih kislica, divji česen
Pravi priljubljena govorice: & laquo; je zelo dragocen vrhovi & raquo ;!Pravi priljubljena govorice: & laquo; je zelo dragocen vrhovi & raquo ;!
» » » » Vztrajnost, potrpežljivost, trave in odpravo vseh vnetje