slv.ungurury.ru

Vnetje kolčnega sklepa

Za vse, ki mi je poslala pismo z zahtevo, da delijo recepte za zdravljenje kolka, hočem reči, skozi časopis. Prav tako bom rekel, da ni povsem pozdraviti, vendar sem se počutil bolje - vnetna Proces se je ustavil. Hodim s palico, saj brez nje na noge, da postane ne more. Kot se bo zgodilo, en Bog ve, to je moja izkušnja zdravljenja: 1. Sem očistiti črevesje. To je treba storiti v rednih časovnih presledkih, kot telesa zashlakovyvaetsya.2. Prebodli dnevna stvar (8-krat) 0,3. Pugh tinktura: 120 g česna, 250 g zelene, 3 kom. limone (mleto, prelijemo z vrelo vodo in 70 g pokazal tešče) .4. Pomanem kolena ponoči mazilo Larkspur na notranjem maščob (neto), 5. Socialna tinkture Larkspur 1 žlica pol ure pred edy.6. Strinjam se "Ortofen" "diklofenak" 1 tableto zjutraj in ob noch.7. In ne jedo preveč začinjeno, slano, mastno in ocvrto.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
LarkspurLarkspur
Zdravilnih rastlin Larkspur setchatoplodnayaZdravilnih rastlin Larkspur setchatoplodnaya
Zdravilnih rastlin Larkspur visokoZdravilnih rastlin Larkspur visoko
Larkspur setchatoplodnaya v ljudskem zdravilstvuLarkspur setchatoplodnaya v ljudskem zdravilstvu
Gabez koren: aplikacija za sklepih mazil, gelov, tinktureGabez koren: aplikacija za sklepih mazil, gelov, tinkture
Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!
Kako bi nazaj na normalno črevoKako bi nazaj na normalno črevo
Potek zdravljenja za GagraPotek zdravljenja za Gagra
Zadrževanje urinaZadrževanje urina
Potek zdravljenja multiple sklerozePotek zdravljenja multiple skleroze
» » » » Vnetje kolčnega sklepa