slv.ungurury.ru

Osvobodite revmatizem? Kaj storiti z artritisom? TAKE moj nasvet

Pozdravljeni, "babica!"

Ugotovljeno je bilo uspešno uporablja za njegovo zdravljenje, objavljenem izdaja. Hvala vsem, ki jih deli. V hvaležnosti, sem ponujajo dobre ljudi, naših družinskih zdravilnih receptov, ki sem je bil razrešen zvezki moje babice in mamo.

Za obvladovanje artritisom, je treba izpolniti ENAMELWARE kozarcu vode 10 g suhega prahu repinca koren, zavre, kuhamo 20 minut na majhnem ognju, možganov, in nato 1 žlico 3-4 krat na dan. Vzporedno naložiti problematična področja, kot obkladek na notranjosti telesa svežih listov repinca, potem ko jih prhanje z vrelo vodo. Prinaša kamilični izboljšanje zdravilo. Moralo bi biti 10 g suhih praškastih rastlinskih socvetja pour skodelico vrele vode in po 30 minutah seva in traja eno žlico 3-4 krat na dan. Poleg tega, 300 g kamilice socvetja vlijemo na 5 litrov vrele vode, 2 uri filtriramo, vlijemo v kopel s temperaturo polnjenja vode 36-380S z in ležijo v njem za 15-20 minut. Okopajte se vsak drugi dan. Tečaj obravnava - 10-15 kopeli. Učinkovito za artritis, pour kozarec vrele vode 3-5 posušimo liste črnega ribeza, po 20 minutah, sev in pijačo.

Bodite infuzijo tak odmerek 2-3 krat na dan, vsakič pripravo sveže.

Da bi pomiril revmatizem, morajo izpolniti termo 2 skodelici vrele vode 2 žlici sesekljane majarona, vztrajajo 2 uri, sev in pijačo infuzijo 2/3 skodelice 3-krat dnevno za 20-30 minut pred obroki. Vsak dan pripravi svežo sredstvo. Možno je, da grind in premešamo zvezek 1 del zel origano 2 delov listov mati in mačeha, in malin, pour 2 žlici Zmes v emajl lonec 2 skodelici vrele vode, zavre, kuhamo 5 minut na majhnem ognju, sev in tople pijače 0,5 skodelice 3-4 krat dnevno do izboljšanja. Učinkovito obloga na boleče mestih s sveže korenine veliki oman. Rheumatism zavorna muka če Mletje in zmešamo 10 g repinca koren in Inula, zlijemo zmes v ENAMELWARE skodelico vrele vode, zavre, kuhamo 30 minut na majhnem ognju, napolni, zaviti, 4 ure, sev in traja 1 žlica . 4-5 krat na dan. Zelo dobra mešanica enakomerno po obsegu, pre-sesekljan, orehovih listov, korenine in Inula repinca, vlijemo 1 žlico Zmes vrele vode, kuhamo 10 minut, odcedimo in pijačo kozarec 3 na uro.

Ob dnevni mešanico zjutraj na tešče limonin sok (1 čajna žlička), tekoči medu (1 čajna žlička) in rastlinsko olje (1 žlica) izginil zaradi izgube trdnosti in okrepi imunost. Možno je, da se pomešajo tri kozarce svežega morska krhlika soka, 50 g medu, kozarec vrele vode in 0,5 skodelice juhe mete napolni hladno 2 uri, filter in pijačo 3/4 skodelice 30 minut pred obrokom za izboljšanje. Učinkovito zmleti in zmešamo 300 g orehov, rozin, suhe marelice in 2 limone z lupino, vendar brez semen, dodamo 300 g medu, dobro premešamo in traja 1-2 TSP Zmes na dan. Shranjujte v hladilniku pomeni. To daje moč, lajšanje kronične utrujenosti, okrepitev imunskega in živčnega sistema vsakodnevno uporabo mešanice zdrobljenih orehov, rozin, in trdih sirov, ki se izvaja enakih razmerjih.

To je vse, kar sem hotel napisati. Jaz bi bil zelo vesel, če zgoraj zdravljenje predlagal metode nekomu drugemu pomagali povrniti zdravje.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ekcem in luskavica? TO POMENI ZA VASEkcem in luskavica? TO POMENI ZA VAS
Pojdi stran, kot je bilo, wen!Pojdi stran, kot je bilo, wen!
Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,
Šipek in igle lajšanje bolečinŠipek in igle lajšanje bolečin
Infuzije v aterosklerozeInfuzije v ateroskleroze
TRUST repinca kot zaupanja I, kot tudi vse moje družineTRUST repinca kot zaupanja I, kot tudi vse moje družine
SADJE Physalis BOJI miozitis, MULBERRY - in astma in bronhitisSADJE Physalis BOJI miozitis, MULBERRY - in astma in bronhitis
Zdravilne lastnosti zelenjavnih vrtov bogatim darilZdravilne lastnosti zelenjavnih vrtov bogatim daril
Zeliščni čaj, iz nje infuzijo lahko preberete & laquo; LIVE & raquo; VODAZeliščni čaj, iz nje infuzijo lahko preberete & laquo; LIVE & raquo; VODA
Bodite pozorni na urinske inkontinenceBodite pozorni na urinske inkontinence
» » » » Osvobodite revmatizem? Kaj storiti z artritisom? TAKE moj nasvet