slv.ungurury.ru

Veliko mast pomagati tem: zaradi česar ni skrivnost

Pozdravljeni, "babica!"

Hočem ti povedati, kako sem uporabljati mazilo je preprečiti operacijo za dimeljsko kilo, kakor tudi deliti recept za pripravo te in drugih mazila.

Sem imel kilo v začetni fazi. Za pripravo Mazilo za zdravljenje, da napolni velik lonec vode, čakati, dokler ne pride do vrenja in nato damo v posodo z vrelo vodo in aluminijasto posodo. v kotličku topi 0,5 kg prašičev notranjega maščobe (mesh) in jo nato zlijemo v stekleno posodo, ki je bila predhodno segreta na njej maščobe transfuzijo ne poči. Posebej se v pol litra lonček vlijemo 100 ml kisa in spušča vanjo matične jajce brim kozarec napolnjen s stopljenim maščobo in pustimo 5-6 dni. Po infuzijo segrejemo na stopi maščobo, dodamo 2 surovo prepelice jajca, 1 TSP jazbec maščobe in premešamo vse z mešalnikom, dokler gladko. Končno mazilo se postavi pri shranjevanju v hladilniku. Maže svoje kile za noč in dan, ko je izdal brezplačno minuto. Kmalu kila je odšel, vendar sem še vedno namažite kraj, kjer je bila, mesec, vendar tokrat le za eno noč. In uspelo brez operacije. To mi pomaga to mazilo za bolečine v sklepih, pa tudi prinaša izboljšave pri poslabša artritis in artroza. Dovolj je, da ga vtrite večkrat, masažo na problematična področja in bolečina izgine. Znebim kašlja, mazila prsih drgnjenje.

Uporablja se pri boleznih, kot mazilo in opisani zgoraj. Preskakovanje ločeno z mlinom v posušeni obliki zlata Whisker, indijski lok in listavcev trpotca, enakomerno mešanje na glasnosti kozarec pol-litrski, dodamo 6-8 žlici talila svinjine notranja mešali mešalnik, segrejemo, ne da vre, dokler homogena, ohladimo in dal mazilo pri shranjevanju v hladilniku, s pisanjem na banko, to pomeni več in pri kuhanju.

Pomlad med cvetenjem, odrezani na korenu vseh Roka rastlin, odstranjevanje suhe vejice izpustili celandine skozi mlinom za meso in stiskanje v enameled keramike iz dobljene mase skozi 3 plasti gaze soka. Nato ga filtrira v litrski kozarec in pustimo, da se usede. Preostali torta je razširil preko vezanega lesa in zemlje v omari, izogibanje sončni svetlobi. Posušeni surovi mleto, presejemo skozi sito in čaka dobljene prašek v stekleni čaši, ki označuje mesec in leto krme celandine. Poravnane v tem času sok previdno zlijemo iz sedimenta v steklenico in jo damo v hladilnik za shranjevanje. Ko se vnetje žrela, mandljev 1 čajna žlička sok raztopimo v 3/4 skodelice tople vode vsake 3 ure in grgranje s to rešitvijo. Oborino, ki ostane v lonec po izpraznitvi sok, dodamo 1-2 žlici Roka prahu, 2-3 žlice svinjska mast, temeljito zmešamo z mešalnikom, čaka kozarec mazila v ponvi z vodo in segrevamo pri 70-800S, ne več! Vzamem ven kozarec iz ponve in ohladimo vsebino. Dobljeni mazilo se uporablja za čiščenje kože akne, lajšanje srbenje, celjenje manjših ran in opeklin. Ko je zvišanje krvnega tlaka pomado vratu, podplatih, in kmalu krvni tlak pojema.

Vse mazilo je treba dobro podrgnil v problematična področja, nato pa jih uporabi potegnite iz volne, gaza wrap up top, določi elastični povoj in pustite stiskanje vsaj 2 uri popoldne. To je mogoče narediti brez ovoja, vendar če se terapevtski učinek zmanjša za 10%.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Maže v ljudskem zdravilstvuMaže v ljudskem zdravilstvu
Kot sem zdravljenje levkoplakijeKot sem zdravljenje levkoplakije
Mazilo za zdravljenje in ozdravitev fistul v rektumu in vagineMazilo za zdravljenje in ozdravitev fistul v rektumu in vagine
ČE ne bodi len in poskusite z mogoče razstaviti garjeČE ne bodi len in poskusite z mogoče razstaviti garje
Mastitis ile garje - ti mazila, kako najtiMastitis ile garje - ti mazila, kako najti
Mazilo za garjeMazilo za garje
In garje bodo odstranili mazilo IN V demodikoz ne neIn garje bodo odstranili mazilo IN V demodikoz ne ne
Ko ekcem pogumno rub mazilo TELOKo ekcem pogumno rub mazilo TELO
Iz razpoke, odpravlja Plenic izpuščaj MAZILO, Nastya Lavrushka otitis izstreljujeIz razpoke, odpravlja Plenic izpuščaj MAZILO, Nastya Lavrushka otitis izstreljuje
Mazilo iz hernija diskaMazilo iz hernija diska
» » » » Veliko mast pomagati tem: zaradi česar ni skrivnost