slv.ungurury.ru

VRAČILO zgodi s pljučnim otekanje dol

Pozdravljeni, "babica!"

Spet sem pospeši pomagati bolnim ljudem z nasveti in priporočili.

Agonizira zadušitve, Promukao, pogosto prepihavanje dih penasto izgled izpljunku rožnato obarvanje, vznemirjenost, strah pred smrtjo, svetlo sivo kožo obraza, hladno in vlažno kožo, tahikardija, zvišan krvni tlak včasih - otekanje da vsebuje svetlobo. Da bi preprečili bolezen za razvoj, je treba najprej sprejeti napade napol sedečem položaju, da pijejo veliko kave, pritrdite na rokah in nogah gorčice na hrbtu - suhe kozarce in povzroči "hitro". Dokler ona gre, da bo vsakih 30 minut z vodo in 20 kapljic baldrijana tinkture lekarni. Moj praded, da je okrožje zdravniku, in je za tiste, ki trpijo zaradi pljučnega edema, vsako uro s 30 ml vodke. Koristno je dal klistir z mešanico vode in kisa, sprejetega v enakih razmerjih. To izboljša stanje sprejem ekspektorans. To bi moralo biti 1 čajna žlička janeža semen kuhani 5-10 minut v 200 ml vode, raztopljeni v juhe 1/2 TSP pecilni soda in medu in pijačo toplo.

Izgnati tekočino iz pljuč 4 žličke Laneno zlijemo 1 l vode, segrete do vrenja, odstranimo ponev z vročino, zavit v brisačo, vztrajajo 1 uro filtriramo, dodamo po okusu malo limoninega soka in toplo pijačo 100 ml 6-krat na dan, vsakih 2-2,5 ur.

Da bi se soočila z zadušitve, je potrebno zmleti in premešamo obseg 1. del cvetje glog kri-rdeča, in kamilice, Motherwort cvetlične vence in uliginose, vlijemo 1 žlica zmes 200 ml vrele vode in pustimo stati 15 minut pod pokrovom v vreli vodni kopeli. Nato napolni 45 minut, filtriranje, torte pritiska, da bi številčno pridobljeni infuzijo vrele vode do 210 ml in pijačo 70 ml eno uro po obroku.

Za izboljšanje funkcije pankreasa z morebitno normalno sekrecijo, če ena veja vrbe 40-50 cm reši dolžini zmeljemo, da pri emajl lonec 1,5 liter vrele vode, zavre, kuhamo 5 minut s pokrovom na majhnem ognju, po eni uri filtrirati in piti toplo 1/2 skodelice 3-krat dnevno med obroki. Potek zdravljenja - 5-7 dni. To orodje je dobra tudi strjevanje krvi.

Tuberkulozi umik, če 400 g sladkorni sirup rumena, 200 g zdrobljenega zapusti tri do pet let aloe starega v hladilniku 5-7 dni, 50 g kolofonije funt v možnarju, premešamo, raztegljiv zmesi v lončeni posodi, jo zapre in čaka na splošno noč v vroči pečici ali pečici. Zjutraj je vsebina pot skozi odtok, nato pa ob 1 čajna žlička 3-krat na dan, eno uro pred obrokom. Potek zdravljenja - 1 mesec. Naredite odmor za en teden, nato pa ponovite. Med zdravljenjem, se prepričajte, da popolnoma jesti.

V začetni fazi adenoma prostate svetuje 1 liter vrele vode vlijemo 150 g mlete zeleno, vrenja, mešamo ves čas, 10-15 minut s pokrovom na majhnem ognju, sev in pijačo 1/2 skodelice 2-krat na dan 45 minut pred obrokom. Potek zdravljenja - 21 dni, ponovite, če je potrebno.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Moj sin pogosto vnetje sinusov, in za zdravljenje se uporablja tak učinkovit receptMoj sin pogosto vnetje sinusov, in za zdravljenje se uporablja tak učinkovit recept
Atrofijo jajčnikovAtrofijo jajčnikov
ČE ne bodi len in poskusite z mogoče razstaviti garjeČE ne bodi len in poskusite z mogoče razstaviti garje
Luskavica in ekcem možnost, da ne zapustijo - telo pred različnimi boleznimi TEH znebitiLuskavica in ekcem možnost, da ne zapustijo - telo pred različnimi boleznimi TEH znebiti
Na ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristnoNa ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristno
Vse kar sem hotel povedati, kako odstraniti lipomaVse kar sem hotel povedati, kako odstraniti lipoma
ASAP tegobah VAŠE pomiril, in ne več, da je sto LIVEASAP tegobah VAŠE pomiril, in ne več, da je sto LIVE
V ločila z meningitisom, ni vredno zelo sproščujočeV ločila z meningitisom, ni vredno zelo sproščujoče
Ukrotiti tahikardijaUkrotiti tahikardija
Obdelan z tinkture mamo, in to je, kako je bilo! Preberite si prijateljeObdelan z tinkture mamo, in to je, kako je bilo! Preberite si prijatelje
» » » » VRAČILO zgodi s pljučnim otekanje dol