slv.ungurury.ru

Keratin las: pregledi

V salonih obstaja nekaj osnovnih postopkov za ravnanje las, vendar eden od najbolj znanih postopkov je keratin ravnanje las. Bistvo tega postopka je uporaba posebnih orodij, ki vključujejo keratin, je zravna lase.

Keratin las: pregledi Moskvi

Dekle iz Moskve piše, da je njen zdravljenje keratin ravnanje las na dolžino las do ramen je 6:00. "Ideal celovitosti las ni izkazalo, ampak splošno stanje las izboljšalo. Vendar pa je potreben mesec ponoviti postopek, lasje so spet začeli curl. Stroški tega postopka v kabini je 350 Dolar ".

Njen prijatelj je potekala postopek popravek keratin v Združenih državah Amerike, je rezultat veliko boljši. Hair je še vedno več kot šest mesecev naravnost.

Še ena punca s krhko in puhasto, rahlo kodraste lase, po opravljenem las keratinske tretmaje v salonu je bil zelo zadovoljen. "Ampak 2 dni po šamponiranju las začel zvijati malo nazaj. Kakovost mojih las je precej izboljšala, to je poravnava še vedno potrebna. Razlika je čutil. "

Keratin las: a pregledi blagovne znamke Marcia

Anastasia " Sem z gotovostjo trditi, da če uporabljate to znamko lase zravnal zelo dobro. izdelek Marcia To ne uniči las, njihovo strukturo. Po ravnanje keratina las je popolnoma gladka kot po uporabi železo. Ne le za ravnanje las, ampak tudi njihova hidracijo. Vendar pa je po dveh mesecih v sestavi začne treba izprati, lasje pridobijo svojo prvotno strukturo. "

Elena: "Užival sem Marcia pomeni. Rezultat je preprosto osupljiva. Začne izlužijo po 5 tednih. Drago, ampak rezultat je vredno. "

Ocene nanokeratinovom straightening

Elizabeth: "Užival sem v izraelski nanokeratinovym sredstvo za ravnanje las« Nanokeratin ». Vrednost nano molekul omogoča, da prodre v mikroskopskih razpok in napolnimo s keratin las njihovo ravnanje. Topna in trajno keratin pomaga hitro poravnali svoje lase. "

Dasha: "Uporabljam vse Nanokeratin poškodovane lase. Rekli so, da je najboljši način poravnati las preprosto ni, in učinek je odlična. Sedaj sem opustil postopek in v 3 letih poravnati lasem sami.

Kako uporabljati keratina las: pregledi

Da bi dobili dober učinek uporabe keratin, morate v skladu z navodili za uporabo. Mokri lasje morajo biti suh z brisačo, nato pa začeti dal na ključavnico s ključavnico pomeni s keratin s čopičem. Stati 15 min., In zgornja meja film je ne nosi. Nato temeljito umijte lase in uporabiti balzam za lase, ki je običajno v uporabi in primerna za vaš tip las. Keratin bodo zagotovili vaše lase je vse naravne snovi, katerih pomanjkanje je zelo globoko čutijo z njimi. Keratin molekule dobili v strukturo las, jih obogati, jo varuje pred škodljivimi vplivi ultravijoličnega sevanja, smog, dim in okoljskih vplivov.

Keratin ravnanje je zelo uporabno, če poškodovano, suho, valovit Curly in neobvladljivo lase. Lasje postanejo sijoči, mehki in močni.

Keratin las: ocene izdelkov

  • Maria, Tyumen, "V naši salon las storitve pojavil pred kratkim keratin. Užival sem se toliko, da sem izjemno zadovoljen. Hair postala gladka na dotik, in so si pridobili zdrav videz. Moje mnenje je, da je treba popravek je. Stanje las slabše zagotovo ne bo. Konec koncev, Keratin je eden od elementov, ki sestavljajo strukturo las".

  • Olga, Kiev: "Verjamem, da je za ravnanje las s keratin - najboljše sredstvo za lase. Vse ostalo uničuje le njihove strukture. Hair Beauty, potem ko so shranjene le zaradi silikona, ki je v tem primeru, ki se uporabljajo. Toda stanje las slabša. Ravnanje las keratin neguje lase. Dobri izdelki z keratina vsebujejo v svoji sestavi živega keratina 45% in ne več kot 0,2% formaldehida. Če se strogo držijo vse zahteve za učinek nego las uporabe keratin potekala od 4 do 7 mesecev. "
  • Valentine, Novosibirsk, "pa lase ravnanje pri uporabi izdelka iz podjetja GlobalKeratin. Zelo zadovoljen z rezultati. "
  • Elena, Moskva: "Naredila sem las izdelka Marcio, vendar pa zaradi kemikalij v njem stepeno las."
  • Arina, Odessa: "Naredil sem 3 krat keratin ravnanje podjetja Marcio. Rezultat je trajal 1,5 meseca. Ampak mi je všeč, ampak izdelki GlobalKeratin dala nobenih rezultatov. "
  • Irina, Kiev: "Menim, da je keratin ravnanje las ena izmed najbolj od vsega, da je zdaj na voljo na trgu las. Kot poveljnik kabina znamk raje tista podjetja, ki so zaslužili moje zaupanje. Mnogi od njih so neškodljivi za lase, vendar ne dajejo rezultatov, da proizvajalec obljub. Najbolj uspešna možnost, verjamem izdelke s keratin podjetja Marcia. "

Glej tudi:

Ko je zelo pomembna za kakovost in čas, v katerem se bo posledično učinek nadaljuje ravnanje las. Zato je izbira Keratin las Je treba skrbno preučiti.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Obnovitev las pred soncem in poletiObnovitev las pred soncem in poleti
KeratinKeratin
Vitamini za las PantovigarVitamini za las Pantovigar
Keratin ravnanje las domaKeratin ravnanje las doma
Terapevtske lastnosti korenjaTerapevtske lastnosti korenja
Kako narediti las naravnost? Značilnosti ravnanje las v salonu in domaKako narediti las naravnost? Značilnosti ravnanje las v salonu in doma
Kapsulami podaljševanje lasKapsulami podaljševanje las
Creative las. Vrste postopkov in značilnosti zmogljivosti domaCreative las. Vrste postopkov in značilnosti zmogljivosti doma
Brazilski ravnanje las: pregledi. Uporaba keratin straighteningBrazilski ravnanje las: pregledi. Uporaba keratin straightening
Ščit las Estelle: pregledi. Kako za zaščito las doma?Ščit las Estelle: pregledi. Kako za zaščito las doma?
» » » Keratin las: pregledi