slv.ungurury.ru

Jojobino olje za lase

Zdaj je zelo priljubljena in cenovno je postala naravna nega s kozmetiko ročno. Zdaj pa, da si lepa, ni potrebe, da bi porabili veliko denarja, dovolj, da se naučijo nekaj receptov za obraz, telo, las in obiščite lekarno ali trgovino za milo-kotla. Nudijo naravnih sestavin po dostopnih cenah.

Osnova izdelkov za nego las vsebujejo kozmetični olja. Toda med veliko izbiro lastnosti jojobinim oljem nima analogi. Indijanci so ga imenovali "tekoče zlato". V svoji sestavi in ​​konsistence ni niti olje in tekoči vosek. Jojobino olje se pridobiva in uporablja že tisoče let. Ugotovljeno je bilo tudi ugotovljeno v grobnice faraonov, in za nekaj sto let ni žarko, in ni izgubila svoje lastnosti.

Jojobino olje za lase

Jojobino olje za lase: uporaba

Jojoba olje (ali olje simmodsii kitajščina) izdelan s hladnim stiskanjem oreškov. Nobeden od znanih rastlinskih olj nimajo tako bogato sestavo mineralov, kot so jojoba olja. Sestavek olje proteinov vključuje antioksidanti, Podobno strukturo kolagena, ki je znano, da je zelo koristno za lase in kožo.

  1. Jojobino olje - idealno sredstvo za nego las. Primeren je za vse vrste lasišča. Mastni lasje olje očisti sebum in suhe in krhke neguje lase in obnavlja. Primeren je za stalno uporabo, saj ne obteži las in popolnoma absorbira. prav tako Jojobino olje plašči lasem zaščitno folijo in jih ščiti pred negativnimi vplivi okolja, hkrati pa ohranja vlago. Kljub gosto strukturo olja, aktivno prodre, hranljiva in preobremenjevanja lasne mešičke, vlaži in neguje lase in pospešuje njihovo rast.
  2. Jojobino olje je odličen samostojni kozmetični izdelek, ampak tudi gre tudi z druga olja in kozmetika, pogosto deluje kot osnovo. Poleg maske za lase, se lahko podrgnil v čisti obliki v lasišču za 20-25 minut pred pranjem, uporabljajo ponoči obogatiti šamponi in balzami za lase v razmerju 1:10.
  3. Popolnoma obnovljena aromaraschesyvaniya las z jojobinim oljem. Za sijaj in popravila poškodovane lase 1 čajno žličko Jojobino olje je potrebno dodati 5-7 kapljic eteričnega olja oranžnega, ylang-ylanga in kamilice. Za krepitev las dodati cedre etrov žajbelj, ingver, bor. Nanesite nekaj kapljic te mešanice na grebenu in glavnik vaši lasje 2-3 krat na dan.

Jojobino olje za lase: uporaba

Jojobino olje: Hair maske

Oil maska ​​že izkazali za učinkovite, in po teku teh postopkov, se vrnete lase do življenja. Naravna olja delujejo na globoki ravni in neguje lase od znotraj. Vsi tretmaji se ponovijo vsaj 2-3 krat na teden, potek 2 meseca. Potem morate narediti premor za 2 meseca.

Maska proti izpadanju las

Zmešamo 1 žlica jojobino olje, 1 žlica medu 1 jajce, 0,5 čajne žličke propolis. Nanesite na lase in lasišče. Izolirati. Pustite na lase za 1,5-2 ure.

Vitamin maska ​​za izboljšanje rasti las

Na 1 žlica jojobino olje, dodamo 1 žlica kokosovo olje, 0,5 žlice Rainey olje, ogreti v mikrovalovni pečici, dodamo 1 žlica tinkture capsicum, 3 kapljice vitamina A in E in eterično olje ylang-ylanga. Nanesite na lase in lasišče, zaviti folijo in brisačo in pustite za 1-1,5 ure.

Maska z jojobinim oljem za las sijaj

Vzemite 1 žlica jojobino olje, 50 g konjak, 1 žlica Kakavovo maslo, stopljeno, dodajte 5 kapljic eteričnega olja pomaranče, premešamo in se uporabljajo na lase za 20 minut.

Jojobino olje za lase: Hair maske

Maska proti prhljaju

Ta preprosta maska ​​bo odpravilo srbenje, lajšanje prhljaj, zmanjšanje sebuma in daje lesk las. Da bi ga pripravili, boste morali, da se pomešajo v enakih deležih jojobinega olja in sok aloe. Pustite na lase za 1,5-2 ure.

Želatina Šampon z jojoba olja

Za pripravo tako čudovit in uporaben šamponu roke, boste morali sprejeti 150 ml osnovnega šampona (to je mogoče kupiti v trgovini kupiti milo-kotel ali naravni šampon brez natrijevega lauril sulfat). V 100 ml infuzijske Hydrolat ali zelišč (kamilice, hrast lubja, koprive, itd) Raztopino 30 g želatina. Dodaj želatinasto zmes 3 TSP jojobino olje, 1 žlica medu in 3 kapljice eteričnimi olji bora, sivke in rožmarina, dobro premešamo, dodamo podlago za šampon in še enkrat premešamo. Naj ta šampon je potrebno v hladilniku v priročni posodi. Pred pranjem glave odrezati kos in stopijo v mikrovalovni pečici ali v vodni kopeli.

jojobino olje za lase: pregledi

  • Julia: "Imam kodraste, tanke, in vse ostalo je absolutno ni primerna za moj okrogli obraz lase. Da bi rešili ta malo "nesposobnost narave", sem vedno uporabite za ravnanje las. Prej sem vedno imela frizuro, saj nasvete bičali neusmiljeno. Ampak nekega dne, je videti, da v lekarno po vitamine za lase, sem nepričakovano še naprej šel in steklenico jojobinega olja. Sprva sem ga uporabljajo le na konicah, je bil učinek osupljiv, oddelek praktično ustavi, striženo in sem zdaj veliko manj pogosti. Potem sem začel, da ga dodate na masko in da oljne obloge za lase 1: 1 ricinusovo olje. S temi postopki, moji lasje so veliko debelejši in končno sem lahko raste pletenic pod ramena. "

jojobino olje za lase: pregledi

  • Svetloba: "Če želite krasen lase, Jojobino olje - idealno sredstvo. V poletnih mesecih, ko ni nobenega časa, da bi sedel za dolgo časa z masko na glavi, dodam še nekaj kapljic v končne lase masko nanoshu prstov, kot da česanje las in počakajte 5 minut in sperite. V zimskem času sem naredil veliko mask s tem oljem, nekateri mogoče celo uporabiti celo noč. 3 leta v mojem dnevnem varstvu je prisotna jojobino in lahko rečem z gotovostjo, da ni nič bolje, še nikoli nisem srečal. "
  • Oksana: "Obožujem to olje, to je res" tekoče zlato ". Presenetljivo je, za nego kože obraza in telesa, odlično krepi nohte in lasje pod vplivom jojobinim oljem postane gladka, zdrava in sijoča. Všeč mi je tudi dejstvo, da ni šlo slabo, kar pomeni, da se lahko doda na kremo, šampon, masko in brez strahu, da se bo nafta skrajšali rok trajanja. "

Glej tudi: jojobino obraza

Jojobino olje - odličen način za obnovitev las. Veliko rave pregledov na forumih - jasna potrditev. To olje preprosto ne more razočarati. To je preprosta, hranljiva in zelo koristno. Poskusite enkrat in za vedno predpiše jojobino olje na polici v kopalnici.

Posebej za LadySpecial.ru - Natalie



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Naravna kozmetika na osnovi bioloških sestavinNaravna kozmetika na osnovi bioloških sestavin
Balzam za ustnice domaBalzam za ustnice doma
Eterično olje jojoba v kozmetikeEterično olje jojoba v kozmetike
Zdravilne lastnosti marelice oljaZdravilne lastnosti marelice olja
Naravna olja za zaščito kože pred soncemNaravna olja za zaščito kože pred soncem
Olje za las avokadomOlje za las avokadom
JojobinoJojobino
Olje maska ​​za laseOlje maska ​​za lase
Jojobino obrazaJojobino obraza
Ricinusovo olje za laseRicinusovo olje za lase
» » » Jojobino olje za lase