slv.ungurury.ru

Henna las: pregledi

V zadnjih letih, redko najti žensko z undyed las. Tudi mlada dekleta, ki se dotika problem sivih las ne bo kmalu poskušala obrniti od Črna na blond ali rjave barve las ženska v rdeči barvi. Toda taki poskusi imajo škodljiv učinek na zdravje las in pogosto, namesto kodri želeno barvo, dobimo tanko in oslabljeno lase.

Menijo, da Kane je neškodljiv alternativno kemijsko madeži, še toliko bolj, Kane odtenki Zdaj je zelo veliko.

Kane: koristi za lase

Kane - barvanje las zeliščni prah iz listov grma lawsonite. Iz te rastline niso samo x in y, ampak tudi industrijske barve, kot tudi eterično olje, ki se uporablja v parfumeriji. Od davnih časov, orientalske lepote uporabljajo kano.

Henna za lase

Henna obsega množico taninov, ki neguje lasišče, krepi lase in prispeva k njihovi rasti. je obnavlja kožo na celičnem nivoju, obravnava prhljaj in zmanjšuje draženje. Pri dolgotrajni uporabi kane, lasje postanejo vidno je debelejši struktura zapečatena, in lasje dobili zdrav in negovan videz.

Henna las: pozitivne ocene

V prostranstvih interneta veliko pozitivne povratne informacije o kano. Ona ima rahel učinek sušenja in nežno očisti lase, da lastniki mastne lase nedvomno plus. Poleg tega so skoraj vse sodobne šamponi in balzami veliko silikona, zato je naša lase preprosto morajo biti previdni in globinsko čiščenje. Henna sooča s to nalogo na 5 plus.

Po maske s kano las začne rasti z maščevanjem, in nekateri ljudje celo čudno, je iranska rešil pred alopecija. To je tisto, kar pišejo na forumih o ženski kano:

  • Irina: "Hvala za iransko kane, sem dal moje lase krasen svetlo rdeče barve. Po nekaj barve plasti las dobila zdrav in negovan videz, kot po obisku salona, ​​so postali opazno debelejši in obseg prišel. In še preden je bila moja lasje "maščobe", zdaj sem pozabil, kaj vsak dan umijem lase. Kane je malo suha moja koža in zmanjša dodelitev žlez lojnic. "
  • Natalia: "Po letih negativni vpliv barv na laseh, sem spoznal, da sem imela umikajo lasišča. Po šamponiranju ali česanje las padel ven toliko, da tudi moj mož panika. Spoznal sem, da sem nekaj, kar je nujno potrebno, da se, če želim postati plešast. Sem svetoval, da zdravljenje las s kano, sem takoj kupil kano in začel, da bi različne maske. Mesec dni kasneje, sem opazil, da izpadanje las To je ustavil, in dva meseca na kraju samem plešast obliži začela razpadati novih las. "

Henna las: pregledi

  • Ludmila: "Od otroštva sem sanjal razkošno ražnju, ampak moji lasje so stepeno in pod ramena niso zrasli. Po slabo posvetlitev las začel razčleniti strašno, in sem jih moral obriti zelo na kratko. Da bi jih nekako zdravljenje, sem se odločil za nakup kano. In nisem zmotil, že več let, ne vem, kaj je izpadanje las in obiskali nasvete. Lasje rastejo debele, zdrave in sijoče, moje sanje končno izpolnjena. "

Preproste in učinkovite maske za lase s kano

Maska brezbarvne kane za krepitev las

  • V nekovinsko skledo, zmešamo 2 žlici. l. brezbarvna kana in malo toplo vodo, razredčeno z doslednost kislo smetano.
  • Pusti pivo pod pokrovom za 20 minut.
  • Dodajte nekaj žlic repinca ali ricinusovo maslo, jogurt in polstakana žličko vitamina A in E. mešamo.
  • Nanesite mešanico na lase.
  • Vodja zaviti v folijo in toplo kapo.
  • Pustite delovati 30 minut. Po izpiranju s toplo vodo in šampon.
  • Blondinke bi morali biti previdni, saj se lahko lasje pridobijo zelenkast odtenek. Da bi se temu izognili, lahko nekaj kapljic doda masko eterično olje limone.

Henna za lase: uporaba

Maska za hitro rast las s kano

  • Vrečka iz kane prelijemo sveže kuhana kava in pustite stati 20 minut.
  • Dodamo 2 h. L. suha gorčica in malo sladkorja. Mix in se uporabljajo na lasnih korenin.
  • konci las za mazanje koli kozmetičnih olje.
  • Ovijte lase in pustimo stati 15-20 minut.
  • Rezultat po takem masko ne traja dolgo, lasje bodo začeli rasti na neverjetno hitrostjo.

Maska s kano za preveč suho in krhke lase

  • V nekovinsko skledo, zmešamo 2 žlici. l. brezbarvna kana in malo toplo vodo, razredčeno z doslednost kislo smetano.
  • Infuzijo dobimo 20 minut.
  • Dodaj 1 uro. Liter. ekstra deviškega oljčnega olja in 1 žlica. l. ricinusovo olje.
  • Dobro premešamo in dodamo nekaj kapljic eteričnega olja pomaranče in rožmarina.
  • Ovijte lase in zaviti v brisačo in pustimo stati 40 minut.
  • Po prvi uporabi boste občutili učinek. Lasje postanejo mehki, živahna in sijoča. Mesec dni kasneje, boste opazili, da so vaši lasje postanejo močnejši in bolj elastična.

Henna obraza: Maska

Henna za lase: Negativne ocene

  • Elena: "Henna je škodljiva za lase. Znano je, da vse brivci in zdravniki trichologist je. To zrahlja strukturo las, suho lasišče, bo pogosta uporaba škodovalo lase in skoraj ne odstrani. Mnogi pravijo, da se po uporabi kano postane njihovi lasje debelejši, vendar je to posledica dejstva, da lestvic v porastu las. To daje iluzijo volumna, v resnici pa se lasje poškodovani in izgubijo lesk in vlago. Ne morem reči, da je kana škodljive kemične barve, ampak kaj ni koristno. - to je gotovo "
  • Pauline: "Henna popolnoma upira blondirovanie. Če poskusite posvetlitev las, pobarvane s kano, da dobesedno "pa zeleno", ki se je zgodilo z mano. "
  • Svetlana: "Imam dvoumen odnos do kano. Njegove koristi za las ni dvoma, vendar mi ni všeč dejstvo, da je zelo slabo spere iz las, ki jih je treba ohraniti za dolgo časa, vendar rezultat ni vedno srečen, na primer, pobarvane temno rjave lase sem Henna je čudno vijolično. Ne bom rekel, da je kana mi ni všeč, ampak moram barvanje več ne bom uporabljal. Zdaj bom vzel le brezbarvno kano in samo zdravljenje maske za lase. "

Henna las: pregledi

Torej, na slabosti kano, je dejstvo, da je nemogoče napovedati, kaj odtenek bo pridobil na laseh. Vse las dojemajo naravne barve je zelo individualno: na šibke in poškodovane lase, lahko daje zelo svetle barve in gosto strukturo, debeline las ne sme sprejeti. Za sivo, beljene in kemično zvit las ne ustreza. Kane je skoraj nemogoče slikati kemičnih barvil, tako da boste morali čakati, da se popolnoma sperite ali pa še ni v celoti zrasel las.

Iranski naravni Kane barve las rdeče, zdaj pa obstaja veliko barv in odtenkov popularne barve, in dodatki v njih niso vedno neškodljiva. Seveda so lahko naravno, na primer, kava ali nagelj, vendar večina proizvajalcev dal kemičnih čistilnih in kovinske soli, in lahko povzročijo veliko škodo na laseh.

prav tako las barvanje Henna - precej dolg in težaven proces. Včasih je treba ohraniti lase do 6 ur, tako da ljudje, ki živijo v non-stop, ta metoda uporabe ne bi bilo primerno.

Kako za barvanje las s kano?

Henna za lase: kako za barvanje las s kano?

Če pretehtati vse prednosti in slabosti, vendar se odločili za barvo las s kano, potem morate zapomniti nekaj preprostih pravil:

  1. Nanesite kano, potrebne za sveže oprane, rahlo vlažne lase.
  2. Cook zmes v nobenem primeru ne more biti v kovinsko posodo, bolje, če bodo jedi je stekla ali keramike.
  3. Pranje las s kano, ne morete uporabiti šampon, temeljito sperite z vodo boljše lase, nato pa uporabite balzam in ga sperite.
  4. Poskusite prve tri dni po tem, slika ni umijte lase, nato pa se bo barva razviti bolj intenzivno.
  5. Že po prvem šamponiranje bodo lasje dobili lepo, trajno barvo in poznajo strukturo.

Nedvomno, vzhodne ženske so strokovnjaki za lepoto in izkoriščajo svoje dolgoletne izkušnje, ne moreš slikati kakovosti, ampak tudi izboljša vaše lase. Kane, kot tudi vse druge proizvode, lahko tako kakovostna in ni zelo dobra, tako da ob nakupu se prepričajte, da bodite pozorni ne le na ceno prijetno, ampak tudi o sestavi kano. Imejte v mislih, da kana posuši lase, tako da, če ste lastnik suhe lase, dodajte v masko s kano kefir, kislo smetano ali kozmetičnih olj. Kane kot nalašč za mastne lase.

Glej tudi:

Barvanje las s kano ne sme biti več kot dvakrat na mesec. Če želite uživati ​​vse prednosti kano, vendar se bojijo, da pokvari barvo las, poskusite šamponi in balzami z vsebino brezbarvno kano. Izbira teh sredstev je zelo velika, jih lahko poiščete na police v trgovinah ali naročiti na spletu.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Barvanje las naravna sredstvaBarvanje las naravna sredstva
Maske za suhe in tanke laseMaske za suhe in tanke lase
Kako spremeniti barvo las brez barve?Kako spremeniti barvo las brez barve?
Henna las: odtenkiHenna las: odtenki
Čokoladna barva las 10 fotoČokoladna barva las 10 foto
Basma las. Barvanje basmoj laseBasma las. Barvanje basmoj lase
Brezbarvna kana za laseBrezbarvna kana za lase
Kako sperite lase s kano? Kako je potekala kano na laseh?Kako sperite lase s kano? Kako je potekala kano na laseh?
Henna tetovaže: umetnica samaHenna tetovaže: umetnica sama
Henna tattoo domaHenna tattoo doma
» » » Henna las: pregledi