slv.ungurury.ru

Prašek za volumen las: pregled trenutnih orodij in potrošnikov preglede

Če je narava vam obdarila tanke in nediscipliniranih kodre, pridi k prašku pomoči za volumen las. To rešuje številne probleme za modeliranje pričeske ali slog: lahek prah dodaja volumen za tanke lase, zaradi česar so bolj pokoren in osveži korenine. Torej, kaj so sredstva za volumen las in kako jih uporabiti?

Prašek za volumen las: pregledi in pregled

Prašek za volumen las: pregledi in pregled

Prašek posebej, da smo dobili dvakratne kodre obsega in gladko teksturo lase stilisti razvit. Izdelek se ponavadi proizvaja v majhnih kozarcih, stresalnikih, in izgleda kot otroški puder, nekoliko lepljivo na otip. Danes se je v trgovinah lahko najdete take tipe las v prahu:

  • predpražniki;
  • z utripanja strukture;
  • barva;
  • z obarvanje.

Pred kratkim še posebej priljubljena med ženskami, ki želijo za posvetlitev las nekaj toni, hkrati pa preprečuje obarvanje.

Glej tudi:

Cene za ta izdelek, so različni: od dovolj visoka, da bi popolnoma demokratično, cenovno preprostim kupcem. Vzemimo podrobno najbolj priljubljenih blagovnih znamk.

Prašek za lase za volumen "Taft"

Želite, da bi dobili instant glasnosti zlaganje brez uporabe sušilcem za lase? Z revolucionarnim razvojem nemškega podjetja Schwarzkopf ta želja postala precej realna. Preizkusite nov styling prašek za las "Taft" - in presenečeni boste rezultatov. En kozarec praška je dovolj za 50 pilings.

potrošniki:

  • Violetta, 23 let: "V iskanju kar zamenjati lak za nohte in lase, sem naletel na prašek-styling" Taft ". Moram reči, da sem se najprej ne povzroča zaupanje, ampak ko ga poskusite, stalno uporabo. Embalaža je dovolj kompakten, da ga lahko nosite v torbi za orodje. Edina pomanjkljivost, ki sem opazil obsega praška za "Taft" - po uporabi las postane lepljiv. Vendar ga je mogoče preprosto rešiti z lahkim Hairspray. "
  • Natalia, 27 let: "Prašek za volumen" Taft "Bil sem sposoben, da poskusite nekaj let nazaj. Aerial prah brez težav uporabljajo do lasnih korenin in dobrih evidenc, ki omogoča kokoši položaj na že kar nekaj časa. Lasje ni elektrificirana in ne držijo v različnih smereh, kot čopič. Toda kljub vsem prednostim, "Taft" se ne spere šampon v prvem poskusu. "

Prašek za gladko teksturo in volumen las v prahu Predvajaj Big Sexy Hair

Prašek za gladko teksturo in volumen las v prahu Predvajaj Big Sexy Hair

Pred kratkim je trgovin nova Powder las prašek play in uspelo zbrati veliko pozitivne povratne informacije. Izdelek je narejen iz vodni osnovi in ​​ne vsebuje smukca, ki omogoča lase za dolgo časa, da se čeden in negovan videz. Proizvajalec trdi, da ima naprava poseben spominskega učinka in z redno uporabo nižjih stroških.

potrošniki:

  • Anastasia, 35 let: "Nepogrešljiv stvar za vsakodnevno styling. To daje lasem lep volumen in sijaj. Edina pomanjkljivost v prahu je, da je potrebno za neposredno vlijemo na korenine, ki imajo to samo topi. Pomembno je, da v tem primeru je, da ne pretiravajte, vendar namesto pričeska bo dobil mat. "
  • Olga, 27 let: "Jaz se seznani s tem čudežem frizerski relativno pred kratkim in so prijetno presenečeni nad učinkom. Lasje postali bolj zajetne, gladka in sijoča. Poleg tega je sestava praška sestoji iz naravnih olj, tako lasišče prijetno navlažena. Priporočam vsem, da uporablja samo ta prašek za lase. "

Prašek las Kapous Professional Hialuronska kislina Volumetrick

To je najbolj znano in priljubljeno orodje v Rusiji. Prašek za volumen las "Kapus" ima številne pozitivne kritike zaradi svoje organske in naravne sestave. Razvili s pomočjo inovativne tehnologije omogoča, da hitro in učinkovito rešiti problem tanke lase in jim daje zdrav sijaj in moč.

potrošniki:

  • Maria, 25 let: "Kupil sem prašek za volumen las" Kapus "v supermarket in bil prijetno presenečen nad rezultatom. To absolutno ne obteži las in hkrati odlično ujame volumen pri koreninah. Prah ne diši, kar je zelo dobro za tiste dekleta, ki radi potresemo malo las parfum. Jaz bi priporočal. "
  • Oksana, 33 let: "Da bi volumen na lase, sem vsak dan porabil veliko časa. Ob kupil v trgovini v prahu "Kapus" s prijatelji priporočila, sem bil zadovoljen z rezultatom. Med minuse lahko ugotovil le, da je treba uporabiti za dober učinek v velikem številu. "

Prašek za volumen las: Namigi za uporabo

Prašek za volumen las: Namigi za uporabo

Vsak proizvajalec praška za oblikovanje las vam obljublja takojšen volumen po prvi uporabi. Ampak ustvariti resnično popolno pričesko bo imela nekaj vaje. In v resnici nič zapletena v procesu oblikovanje las s praškom na obseg ni, morate upoštevati nekaj pravil za uporabo tega orodja:

  • Vsak prah se uporablja le na popolnoma suhe lase. V nasprotnem primeru, namesto elegantno obsega, lahko dobite kepo matted ključavnic in se ponovno umijte lase.
  • Ne pretiravajte s količino prahu. Za začetek poskusite dati kar nekaj denarja na lasnih korenin, in če se vam zdi malo, dodamo prašek po namestitvi.
  • Po mnenju mnogih strokovnih stilisti, morate najprej uporabiti v prahu na rokah in nato vtrite v korenine kože in las. Ampak, če se bojiš, da onesnažijo svoje dlani, nato pa potresemo malo korenine v prahu za lase z razdalje 10-15 cm od glave.
  • Prašek za lase res dodaja volumen za tanke lase, vendar se lahko uporablja ne le za te namene. Za bližnjice Priporočljivo je strukturirana v prahu za uporabo na konicah. Kot rezultat, boste dobili gladko in oblikovano lase brez obremenjevanja, kot v peno ali voska.

Sprostite prašek za volumen v majhnih kozarcih. To je zelo priročen, saj ga lahko enostavno namestite v ženski vrečko, zaradi česar je mogoče popraviti o kjerkoli zunaj doma. Ko las izgubil malo volumna, dodajte malo prahu na korenine las in premagati svoje roke.

Glej tudi:

Modeliranje v prahu za volumen las - revolucionarni preboj na tem področju frizerstva. Zdaj ni nobene potrebe, da stil svoje lase vsak dan, smo treba uporabljati le malo čudežno zdravilo na korenine - in je zagotovljena takojšen volumen.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Pogoji skrbi za tanke lasePogoji skrbi za tanke lase
Difuzor: kaj je to? Šoba za las lase difuzor: PrednostiDifuzor: kaj je to? Šoba za las lase difuzor: Prednosti
Kako veter lase doma in lepo ubil, dal zbrati nasedlih kodre?Kako veter lase doma in lepo ubil, dal zbrati nasedlih kodre?
Kako runo?Kako runo?
Kako narediti velike hollywoodske kodre doma v 3 minutah in v samo 2 korakih? Metode brez curling…Kako narediti velike hollywoodske kodre doma v 3 minutah in v samo 2 korakih? Metode brez curling…
Kako narediti kodre na trgu?Kako narediti kodre na trgu?
Kako slog lase kratko? Dnevni in večerni styling za kratke laseKako slog lase kratko? Dnevni in večerni styling za kratke lase
Kako postaviti lase srednje dolžine in sušilcem za lase utjuzhkom Nasveti stilistiKako postaviti lase srednje dolžine in sušilcem za lase utjuzhkom Nasveti stilisti
Kratke pričeske za kodrasti lasjeKratke pričeske za kodrasti lasje
Kodri za kratke lase: kako narediti enostavno in majhne kodre doma?Kodri za kratke lase: kako narediti enostavno in majhne kodre doma?
» » » Prašek za volumen las: pregled trenutnih orodij in potrošnikov preglede