slv.ungurury.ru

Hemoroidi Dol

Bedtime vlijemo v vodo bazena pri sobni temperaturi in sedel v njem, tako da je voda zajela samo vneto mesto. Sit za 1 minuto in takoj v posteljo. Torej nekaj dni, dokler ne začutite izboljšanje.
Drugi tip. Tear kos gaze, velikost moškega robec, jo navlažite pod pipo z mrzlo vodo in se uporabljajo na prizadetem območju. Ko je gaza segreje, jo sperite, navlažite in ponovno uporabiti. Zato sem bil obdelan za več ur, dokler bolečina ponehala, in za obdobje treh let se počutim v redu.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Hemoroidi. Rane iz zla sem pobegnil v mrzlo vodoHemoroidi. Rane iz zla sem pobegnil v mrzlo vodo
Narosten na lupini možganov obdelan tako,Narosten na lupini možganov obdelan tako,
Tradicionalni recepti zdravljenje spojevTradicionalni recepti zdravljenje spojev
Maska za kožo okoli oči domaMaska za kožo okoli oči doma
Alergija lechem škrobAlergija lechem škrob
Bolečina koleno me je zapustilaBolečina koleno me je zapustila
Ne bojte se leukoplakija - hladno vodo umit!Ne bojte se leukoplakija - hladno vodo umit!
Tudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživelaTudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživela
Na ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristnoNa ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristno
Obloge iz urina hematoma LechiObloge iz urina hematoma Lechi