slv.ungurury.ru

Adenomioza

Takšno vnetje kot adenomioza, v veliki meri odvisno od stanja delovanja žlez, vendar je to ena od redkih manifestacij endometrioze. Njegova razporeditev se lahko pojavijo v mišicah maternice. Nato s povečanjem penetracije sluznice in vplivajo na mišično plast maternice, znan kot endometrij. Reakcija na tak učinek se lahko izrazi v zmanjšanju imunosti, napake v proizvodnji hormonov, bolečina, oteklina, oslabljena zdravstvene oblasti na področjih, vnetja in takojšnjega učinka. Večina - adenominozom bolezen prizadene ženske med 30 in 40 let.

simptomi adenomioza

Znaki bolezni so lahko: močan pretok v sindrom menstruacije predmestrualny, kot tudi izolacija pred njimi in po rjavkasto barvo, bolečine med spolnim odnosom, cikel preskočite, bolečine v menstrualnega ciklusa in nato. Morda, je pomemben element v bolezni šteje za spremembo v velikosti maternice, ki se določi v okviru zdravniškega pregleda. Učinek adenomioza lahko pojavi kot sledi: razširja v tvorjen maternice - v mišičnem sloju - prekrivanje, kot rezultat, celice endometrija med menstruacijo dobitkom. Kot rezultat, na tem področju pa je mesečno krvavitve iz maternice, čeprav majhna, vendar je na koncu izzove vnetje v telesu. To se zgodi, da je za razvoj te bolezni vodi v neplodnost, ko ženska ne more imeti otrok.

Razlogi za adenomioza

Težko je reči, ker to, kar se zdi, adenomioza. Čeprav glavnih razlogov, ki so bili shranjeni v mnogih primerih zdravniki ugotoviti naslednje: precej aktiven življenjski položaj, v težkih razmerah na delovnem mestu, stres, izčrpanost živčnega sistema, telesna dejavnost doma in na delovnem mestu, preveč pri uporabi strojenje in sončenje, pa tudi nagnjenost k adenomioza bolezni. Precej pogosto trpijo zaradi te bolezni žensk, ki so bili operirani na maternici, kot tudi tiste, ki so bili podvrženi operaciji splav ali splava.

Diagnoza "adenomioza"

Obstajajo konzervativni in kirurških posegov. Uporaba konzervativen način zdravljenjem uporabljajo predstavljati zdravil, ki so sposobna za normalizacijo delovanja imunskega in hormonske sisteme. To ponavadi traja čas do treh mesecev. Kirurški postopek, katerega glavni namen je, da se odpravi obstoječih lezij, ki se razširja od bolezni, in vrne značilne anatomske oblike in velikosti vratu. Obdobje okrevanja telesa v želeno obliko po operaciji ponavadi traja približno teden dni. Po tem, bi morala ženska redno vidijo zdravniku-ginekologu. Med številnimi metodami, ki se uporabljajo v kirurgiji odpraviti žarišča bolezni se lahko imenuje electrocoagulation. Sestoji pri odpravljanju formacije z uporabo električnega toka. V času delovanja uporablja analgezijo in anestezijo.

Preprečevanje adenomioza

Trenutki, ki vodijo k preprečevanju bolezni je stalna opazovanja, ki ga ginekolog, da bi ugotovili, da bolezen pravočasno. Redni obiski pri zdravniku spodbuja pravočasno bolezni- odkrivanje počitnice - po možnosti redno v jeseni v "žamet sezone", ko ni tako aktiven sije sonce, in tako ne vpliva na človeško telo v primerjavi z vroče poletje - kot tudi upoštevanje zdravje žensk in aktivnem življenjskem položaju. Če je telo v stalni živčni napetosti, redno stres in razdražljivost nujnost obravnave na terapevta, ki je lahko vam dodeli masažo ali različne fizioterapije, drugo vrsto sprostitve, ki bi obnovili delovanje živčnega sistema, ki prejemajo infuzij zelišč in drugih sedativov. To je potrebno, da uporabljajo različne metode in sredstva za izboljšanje svoje učinkovitosti in imunski rekonstitucijo. Taki dogodki in konstantna upoštevanje določenih pravil bo pomagalo izogniti marsikatero bolezen.

FOTO IN VIDEO


folk pravna sredstva za zdravljenje adenomioza

Ljudska zdravljenje adenomioza

Prebral sem veliko literature o tem, kako za zdravljenje te bolezni in še vedno popolnoma opomore. Rad bi z vami deliti nekaj napredka v tej bolezni. V tistem trenutku, ko je prišel moji testi, zdravnik mi je predstavil z diagnozo "adenomioza". sem takoj predvidena za operacijo, me je zelo strah. Začel sem mrzlično lahkota domove Medical Journal in prišel čez to čudovito receptu.

Želim deliti ta recept. Da bi ga pripravili, boste morali sprejeti rastlina gorskih maternico se in malo več kot pol litra vode. Put v ponvi žličko trave, ga napolnite z vodo in zavremo za četrt ure. Ta juha piti eno uro pred jedjo. Še vedno potrebujemo eno juho, ki je popolnoma enak kot je opisano zgoraj, razen da je trava tukaj, da služi - cinquefoil. Drugi juha porabijo četrt ure po zaužitju žličko.

Nekje, v nekaj tednih, vam bo zagotovo bolje se držijo vnetje, in boste spet isto zdravstveno stanje, ki je bil pred neprijetno in hudi bolezni. Zelišča, ki bodo uporabljeni v tem receptu bo pomagala zanič adhezije. Ne obupajte, če ste nenadoma dal to diagnozo. Verjemite mi, da bo vse v redu.

Zdravljenje adenomioza z glino

Imam zelo pogosto srečal z ljudmi, ki imajo take bolezni kot adenomioza. Govori se, da je to bolezen, ki ni predmet zdravljenja odvisnosti od drog, vendar le z operacijo. Lahko pa vam zagotovim, da je to res ne drži. Predniki vedeli, kako ravnati te bolezni. Vendar so bile obdelane, tako da so na dosegu roke. Eden od najbolj naprednih orodij za zdravljenje številnih bolezni, vključno z adenomioza, je glina. Da bi to naredili, boste morali vzeti modro glino. To bo veliko bolje, če pogledaš na glini sami in jo kopati. Če je pokopan globoko, tako da je odlična glina. Ko ste našli gline, ga vmešajte v vodo. Vzemite to za navadno skledo. V skledo gline in jo sesulo. Če je predstavljena v obliki kamnov, v tem primeru, zdrobiti kamenje. Če ste kupili glino v lekarni, potem moraš dodati v zelo malo vode. Glavna stvar, ki je ne nalijemo v glini. Če imate grudasti gline, nato dodamo vodo, tako, da pokriva kosov gline. Po desetih urah, bo glina zmehča v postopku mehčanja je treba mešamo. Po tem, odtok vode in še enkrat premešamo. Boste dobili, po vseh postopkih, homogena masa brez grudic. Kraj glino v 700-gram steklenega kozarca. Daj ga v vodni kopeli, ga držite na ogenj, za približno pet minut. Clay zavre to ni potrebno, in toplote preveč, prav tako ni vredno. Po vseh trikov s postopki gline ležala na plastično vrečko ali povoščeno platno. Naj torte, jo vozni počasi z roko. Ta pogača ne presega debeline več kot dva centimetra.

Clay je verjetno, da bo vroče, zato je potrebno, da se nekoliko ohladi, nato pa se lahko zatečejo k zdravljenju. To je že izpeljala v filmu ali povoščeno platno, in ga lahko pritrdite na spodnjem delu trebuha, ki se začne okoli popka. Na želodcu glina ne sme biti več kot dve uri. Rabljeni glina se vrže ven, in drugi dan se uporablja povsem novo glino. Za zdravljenje, boste potrebovali približno šest zdravljenja, vendar je pomembno, da jih bo dovolj, in to vam bo pomagal, glavna stvar, naj bodo potrpežljivi.

Zdravljenje zbiranje adenomioza zelišč

Rad bi, da delijo svoje adenomioza bolezni. Prijavil sem se k zdravniku, in ko uprava začela izvajati vse postopke, ki jih predpisuje zdravnik, vendar je zaradi neznanih do mene, nisem čutil nobene olajšave. Vzel sem antibiotike in hormonske tablete, vendar brez kakršne koli navedbe. In ko sem začel izgubljati upanje na okrevanje, začel sem avidly prebral vse časopise, prosi od prijateljev, ali so se srečali s tako boleznijo, in če je tako, kako so se borili z njim. In sem svetoval eno babičin recept z nizom naslednjih zelišč.

Pripravite zelišča, kot so bloodroot korenine, pastirsko torbico, sladko zastave, koprive listja, trave dresnik koren in tuljave. Morate priti skupaj dve žlici, menze, delavcev, ki morajo izpolniti štiri g vrele vode, in za pol ure vztrajajo juho. Na dan bi morali piti pol skodelice juho trikrat na dan. Zdravljenje je treba nadaljevati še en mesec, nato pa vzemite odmor za deset dni.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
AdenomiozaAdenomioza
EndometriozaEndometrioza
AdenomiozaAdenomioza
Maternice adenomioza: Vzroki in zdravljenjeMaternice adenomioza: Vzroki in zdravljenje
Maternice adenomioza - zdravljenje folk pravna sredstvaMaternice adenomioza - zdravljenje folk pravna sredstva
Histerosalpingografija. Zakaj in kako se to počne?Histerosalpingografija. Zakaj in kako se to počne?
Endometrioza, maternični zdravljenje folk pravna sredstvaEndometrioza, maternični zdravljenje folk pravna sredstva
Maternice adenomioza - vzroki, simptomi, zdravljenje, zdravila, učinkiMaternice adenomioza - vzroki, simptomi, zdravljenje, zdravila, učinki
Endometriozo - Simptomi in zdravljenje: Ljudska zdravljenje maternice endometriozaEndometriozo - Simptomi in zdravljenje: Ljudska zdravljenje maternice endometrioza
Menstrualni ovulacija cikel, izolacija, progesteronMenstrualni ovulacija cikel, izolacija, progesteron