slv.ungurury.ru

Ošuren

Tam je bil tudi primer
Moj nečak obzhog trajekt celotno prsih, roke, obraz, vrat, ušesa in srajco obtičali na telo, ki je bilo vse mehurji in kraste. Sem ugotovil, o tem na teden, kuhano smetano z zelišči, in še istih zelišč kuhane juhe. Utrpela v bolnišnici, sem vate in povoj. Oprano juhe zelišča ušesa, vrat, če ni bilo obvezano. Kraste spere, splaknemo celotno telo in ga sežge. Toda v 15. minuti je bilo telo bela. Potem sem postaviti namazati z mazilom. Ponoči je žena močnim povoji decoction zelišč. Na drugi dan, sem se umil rane decoction zelišč znova mazilil z oljem .... Za teden dni je bil že doma.

Decoction zelišč in mazila I pripravimo tudi. Ne doziranje, in kot moje strani bo popeljal trave, toliko zaklad: oreh listov, koprive listov, listi starejši, trpotec listov, Roka in Penjalice - celoten rastlin, listi in cvetovi badylya, leaf slez listov črna češnja, balzam listov , metinih listov, listov Artemisia listov in mačjo meto. Kaj ni - ni važno. Bi krilna matica, Roka, ognjiča, bezeg, koprive. Joj, rezhu sem melyu skozi mlinom za meso in kopičijo v jar 1 del mešanico zelišč in 1 del vsake maščobe, olja. Varia vodno kopel za 4 Chasa (banke, pokrit s pokrovom kositra ni zapečatena). Cool - filtrirali na gazo. Weed ne vrže ven - dal v kozarec in v hladilniku. Preostali spet vreti vodno kopel za 15 minut. I ohladimo in mazilo je pripravljeno. Pred uporabo preverite to: širjenje na delu vzorca (preveriti, ali bi bilo alergijo). Če je alergičen, potem morate zdravljenje niz, nohte.
Se zdravijo s pomočjo Boga in moj nasvet ...



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Zdravljenje ciste na jajčnikih folk pravna sredstvaZdravljenje ciste na jajčnikih folk pravna sredstva
Obravnava evkaliptusaObravnava evkaliptusa
Balzam kašeljBalzam kašelj
Maline listi med nosečnostjoMaline listi med nosečnostjo
Zeliščni zdravljenje vitiligaZeliščni zdravljenje vitiliga
Kot za zdravljenje ušesa, nos in grlo?Kot za zdravljenje ušesa, nos in grlo?
Malina listi: Koristne lastnosti, uporaba, kontraindikacijeMalina listi: Koristne lastnosti, uporaba, kontraindikacije
Rastlina manj RokaRastlina manj Roka
Rastlina je strupena češnja - lastnosti, fotografija, uporaba, kontraindikacijeRastlina je strupena češnja - lastnosti, fotografija, uporaba, kontraindikacije
Čaj iz listov rastlineČaj iz listov rastline