slv.ungurury.ru

Pire krompir proti vimena matere pazduho, in ne le

Moje otroštvo je bilo psica vime pazduho (to je tako velik rdeče bule). Mama kuhane pire krompir, ga zgnetemo in zdrobite lesena vroče uporabljajo za udarci. Takoj, ko se omaka ohladi, se ga nadomesti z novim zaviti. Kolikokrat moja mama ponovite ta postopek, se ne spomnim, ampak je hitro minilo.

Če potrebujete recept na osnovi homeopatije iz vimena prasica. Pišite na komenyty. Zelo nekajkrat utrpel. In vsi časi cured za 2-3 dni. Čeprav vzrok končne in niso našli. In v primeru zdravljenja matere vimena, najbolj pomembna stvar razumeti, od kod prihaja. V mojem primeru, se mi zdi, okužba dobil pod roko, medtem ko je za britje :)

Dale bo več klasičnih receptov in zgodb za zdravljenje matere vime folk sredsavmi:

1. psica vime (Hydradenitis) obdelane po tem postopku. Rešetke 50 g mila, dodamo 50 g mletega čebule in vse prelijemo 150 g vročo mast. temeljito premešamo. Končni mazilo naloži v notranji absces. Zdravljenje je zelo hitro.

2. Povedal vam bom, kako zdraviti sina "od matere vimena"(Hidradenitis pod-). Se je pojavil naenkrat pod roko 7 zavre. V bolnišnici so cut, vendar so prišli nazaj. Sem bil šokiran. In potem neke vrste ženska svetujemo, da zgnetemo moko s kislo smetano, je prišel do togo testa, da bi mu surovo bagels in jih naloži na rane, tako da je le vrh kukanja. To pomeni, da je imel vsak zavrite, da uvede vrsto testa in vse to povezati s povojem. Ali postopek ponoči. Torej, s povojem in pojdite v posteljo. Če se testo premikanje med spanjem, ni nič takega, še vedno lahko pomaga.

Na jutro njenega sina na strani le modra madeža, ki se je kmalu pridobil normalno barvo kože

3. Kdo ognojki v pazduho, morate vzeti ržene moke, če ne, bo prišel dol in bela, jo zmešamo s kislo smetano, da torta ni zelo tesen in priključitev miške ponoči. Hand primotat stanja v telesu. Zjutraj vse odstraniti in zavreči. Eden ali dva krat dovolj - presegajo celo palico.

4. Ko pazduho začeli oblikovati kurba vime (hidradenitis), sem takoj odrezani od domač skorjo kruha, jo namočite v toplo mleko, naj do izobraževanja in skoraj 2 uri, dokler mozolj se ni pobelila, in bolečina še ni izginila, je stal v bližini peči, na ki kuhani mleko, je namakanje v parih. Drugi čas absces z 12 barov pojavil na hrbtni strani. Prejšnji teden sem ležal na trebuhu, in moja mama uporablja do vrenja z varijo vroče vozel perilo. Dejstvo, da je lan analgetik in pospešuje staranje vrenja. Ko se ohladi obkladek, hot mama spet dabbed.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ognojki pod pazduhoOgnojki pod pazduho
Psica vimePsica vime
Zdravljenje kurba vimenaZdravljenje kurba vimena
Kaj pa, če pazduho znoj velikoKaj pa, če pazduho znoj veliko
Recept iz & laquo; vimena pasji & raquo;Recept iz & laquo; vimena pasji & raquo;
Vzroki in zdravljenje zavre pod pazduhoVzroki in zdravljenje zavre pod pazduho
Sulcha vime pod pazduho "hidradenitis"Sulcha vime pod pazduho "hidradenitis"
Hidradenitis pod pazduho: zdravljenje folk pravna sredstvaHidradenitis pod pazduho: zdravljenje folk pravna sredstva
Sredstva za bolezni ščitnice, pritisk matere vimena, gastritis, hemoroidiSredstva za bolezni ščitnice, pritisk matere vimena, gastritis, hemoroidi
Folk pravna sredstva za zdravljenje hidradenitisFolk pravna sredstva za zdravljenje hidradenitis
» » » Pire krompir proti vimena matere pazduho, in ne le