slv.ungurury.ru

Cikorija in šentjanževka obravnavati vsako drisko

Ko je bil moj otrok 5,5 meseca, je začel driska progasta s krvjo. Ona je bil obdelan z imenovanjem pediatra, vendar je driska se je ustavil. Šla sem domov k svoji materi in da delijo svoje žalosti. Ona mi je svetoval, da sladice šentjanževke s cikorijo. To je potrebno, da se zel šentjanževka 1 podružnice in podružnice cikorije zelišč. Moral bi dobiti 1 žlica Hypericum in 1 žlica radič. Pivo dve žlici kanalizacijske 250 g vode, kuhamo 5 minut, za 2 uri. Vrzi travo, sev juho in dati otroka piti 1 TSP 6-7 krat na dan. Moj otrok je en dan, in vse, kar je šlo na je bil drugi dan normalno stol. Adult ta juha piti za en dan.

Zelo dobro zdravilo za drisko je rmana. 2 žlici Rman pivo v 250 g vode, kuhamo 10 minut, za 2 uri. To esence pijača v dveh korakih in driska, kot je ni bilo. Če grižo je zelo dobra trava cocklebur (ovce repyah kolera trava). Vzemite 1 žlica Slide-trava 250 g vode, pustimo vreti 10 minut, 2 uri in pijačo čez dan postopoma.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Inkontinenca ZdravljenjeInkontinenca Zdravljenje
Kako za zdravljenje gastritis z nizko kislost?Kako za zdravljenje gastritis z nizko kislost?
Kako za zdravljenje gastritis z visoko kislost?Kako za zdravljenje gastritis z visoko kislost?
Folk pravna sredstva za zdravljenje driskeFolk pravna sredstva za zdravljenje driske
Zdravila pristojbine za bolezni prebavilZdravila pristojbine za bolezni prebavil
Rastlinske alergijske reakcijeRastlinske alergijske reakcije
Šentjanževka trava - aplikacijaŠentjanževka trava - aplikacija
Namakanje z belyahNamakanje z belyah
Dame, ste danes bom dal nasveteDame, ste danes bom dal nasvete
To je tisto, kar vas bo zdraviti pri diagnozi & laquo; gastritis & raquo;To je tisto, kar vas bo zdraviti pri diagnozi & laquo; gastritis & raquo;
» » Cikorija in šentjanževka obravnavati vsako drisko