slv.ungurury.ru

Zdravljenje demodicosis zelišč

V prvem trimesečju nosečnosti sem se moral ukvarjati z izpuščaji na obrazu. Sprva so zdravniki mislili, da je to skupna akne, vendar po analizi (strganju iz vnete kože) izkazalo, da je demodekoz.

Akne je navzven zelo podobna akne, ampak v resnici ti pršice proizvajajo vnetje. Ne bojte se te pršice najdemo v skoraj vseh ljudi na površini kože, ki se hranijo na vrhu kožnih celic. Ampak, če bo kljukica šel malo globlje, bo to povzročilo vnetje.

Bolezen se najpogosteje videti v zgodnji adolescenci, med nosečnostjo in različnih napetosti.

Sem bila predpisana Zeliščni zdravljenje demodectic garij, da bi se izognili uporabi bolj resnih zdravil v moji "položaj".

Torej, tukaj je nekaj načinov za lokalno proti Demodex:

  1. Vsak dan, da obkladke zdrobljenega česna.
  2. Artemisia zeliščni grind 2 veliki žlici izpolniti eno skodelico vrele vode, nato napolni približno 4 ure. Sev. Ena - dva krat na dan, uporabljati obkladke na četrt ure. Pred tem, obrišemo obraz infuzijo, ki vsebuje alkohol.
  3. Zmeljemo brinje, 1 žlica, pour kozarec vrele vode. Nadaljnji ukrepi so podobni metodi №2.
  4. Uporablja se tudi kot obkladke esence krhlika lubje in korenine veliki oman.zelišča

Zdravljenje demodicosis zelišč poteka zunaj in znotraj.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ali boltushek recepti pomoč pri demodecticAli boltushek recepti pomoč pri demodectic
AkneAkne
Vzroki in simptomi demodicosisVzroki in simptomi demodicosis
Zdravljenje demodectic mange folk pravna sredstvaZdravljenje demodectic mange folk pravna sredstva
Metrogil gel za obraz. Uporaba DemodexMetrogil gel za obraz. Uporaba Demodex
Yam mazilo za ljudi: aplikacijaYam mazilo za ljudi: aplikacija
AkneAkne
Folk pravna sredstva za zdravljenje demodectic garijFolk pravna sredstva za zdravljenje demodectic garij
Akne. Zdravljenje folk pravna sredstvaAkne. Zdravljenje folk pravna sredstva
Folk pravna sredstva za zdravljenje akenFolk pravna sredstva za zdravljenje aken
» » Zdravljenje demodicosis zelišč